Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

pro Duke650. Po TEP kolene se chystám přesedlat na ebike. Nechce se mi jít do 25 kg mastodonta, i když ujede asi více. Určitě to bude chtít vyzkoušet, co mi sedne více. Můžeš mi ale doporučit nějaký ověřený light ebike? Nemusí to být TOP v karbonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to v mém příspěvku nemyslel tak, že "tramvaje" odsuzuju. Myslel jsem spíš to, že nikdo nevezl normální MTB. Všichni co měli měli "normální" bajk, tak to byl gravel...to je to taková móda? A když už někdo MTB vezl, tak elektrický....

Tohle mě zarazilo.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za důvěru  🙂

Mám BH iLynx LT 7.2 od června 2022, zvažoval jsem také Bulls WildFlow evo s motorem Fazua, Focus Raven2 (taky Fazua), Orbea Rise (Shimano), Trek eCaliber (Fazua), Wilier 101FX (Fazua).  Dnes bych bral Scott Lumen...

Dojezd v mém případě není téma,  typicky při dojezdu domů (po 50-60 km a po 700-800 výškových metrech) svítí 3 LED ze 4. 

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Duke650 napsal:

Děkuji za důvěru  🙂

Mám BH iLynx LT 7.2 od června 2022, zvažoval jsem také Bulls WildFlow evo s motorem Fazua, Focus Raven2 (taky Fazua), Orbea Rise (Shimano), Trek eCaliber (Fazua), Wilier 101FX (Fazua).  Dnes bych bral Scott Lumen...

Dojezd v mém případě není téma,  typicky při dojezdu domů (po 50-60 km a po 700-800 výškových metrech) svítí 3 LED ze 4. 

Díky za tipy a nasměrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lukassob napsal:

Poradili byste mi nějakou kvalitní podsedlovou cyklobrašnu, aby se mi tam vešla bunda, svačina a nářadí? Tak cca 10 litrů asi? Díky.

Uber litry, zmenši bundu, nářadí i svačinu. 10 litrů je strašně moc :) 

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lukassob napsal:

Poradili byste mi nějakou kvalitní podsedlovou cyklobrašnu, aby se mi tam vešla bunda, svačina a nářadí? Tak cca 10 litrů asi? Díky.

Topeak Backloader, Acepack Saddle bag

Jak už psal redd, 10L je strašně moc, do 15L brašny se sbalím na tejden :). Pokud to chceš jen na svačinu/bundu, atd, tak bude stačit i 6L a ještě budeš mít půlku srolovanou prázdnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Paw napsal:

Topeak Backloader, Acepack Saddle bag

Jak už psal redd, 10L je strašně moc, do 15L brašny se sbalím na tejden :). Pokud to chceš jen na svačinu/bundu, atd, tak bude stačit i 6L a ještě budeš mít půlku srolovanou prázdnou.

Díky, mrknu na to a něco vyberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udělal 4 hodinový výlet a povedlo se. 
 

Karbonový Cube na mechanický Ultegře s ráfkovými brzdami nahradí karbonový Canyon Endurance na elektrický Ultegře s kotoučema. Mám radost i z toho, že jsem podle fotek myslel ze jedu pro bílý kolo a ono je šedý 😀 zatim jen foto od prodejce, ale už je doma 🫡

 

 

IMG_4251.jpeg

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Z. Paul napsal:

Tak jsem si dneska udělal 4 hodinový výlet a povedlo se. 
 

Karbonový Cube na mechanický Ultegře s ráfkovými brzdami nahradí karbonový Canyon Endurance na elektrický Ultegře s kotoučema. Mám radost i z toho, že jsem podle fotek myslel ze jedu pro bílý kolo a ono je šedý 😀 zatim jen foto od prodejce, ale už je doma 🫡

Dobrá volba, určitě bezkonkurenční cena/výbava. K dokonalosti chybí jen integrace bovdenů do cockpitu. 

Jaká je to velikost? L? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, moco napsal:

Dobrá volba, určitě bezkonkurenční cena/výbava. K dokonalosti chybí jen integrace bovdenů do cockpitu. 

Jaká je to velikost? L? 

Joo ty bovdeny bylo první co mě doma napadlo, na Cube to mam aspon skrz celý kokpit, ale dá se s tim žít :) 

Jojo L, nastavený na 185cm byvaleho majitele, ja mam 184 a budu jeste menit kliky za kliky s wattmetrem a oválnými převodníky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

@Z. Paul Teď je trend vozit kratší kliky, tak tuto možnost taky zvaž, když budeš kupovat nové

Na kole jsou 175mm, ja teď mam stejný Ultegrácký 172,5mm a na cestě mam za znova ty 172,5mm akorat PES s wattmetrem. Myslim ze s tim budu v pohodě, ale ten trend jsem teď na tour taky zaznamenal. Díky za rado každopádně 🫡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacinam si po (dloooooouhych) letech pohravat s myslenkou vratit se na kolo, doma mam asi 15 let starou Meridu horaka, tak by to asi chtelo neco poridit...

Docela se mi libi aktualni trend gravelu, zadnej velkej teren jezdim nebudu, ale cisty silnice taky ne, tak myslim, ze gravel by byl idealni kompromis.

Vim, ze ptat se cyklistu na doporuceni kola je asi chyba, pac cyklisti jsou jeste vetsi sekta nez sveho casu fanousci Damaska, ale co se da delat :D :D Jinak mam cca 188 cm a 95 kg.

Po cem bych se tam mel na zacatek mrknout? Nemam moc poneti za kolik se da dneska koupit neco slusnyho poridit (ojety kolo je cesta?), ale nejaky velky prachy bych do toho ze zacatku uplne davat nechtel, kdyz nevim jak me to bude bavit...

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...