Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ten gravel úsek má asi 200m, pak je takový ten hrubší asfalt. Když jsme ještě jezdili na MTB,tak jsme nahoru vyjeli. Je to hnus nechutnej,ale dá se. Na silničce nebo gravlovi bych to nedal. Zákaz tam sice je,ale lidi většinou fandí. Dolů pak nesmíš jet jak blb a je to myslím ok,i přes zákaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, kdybyste někdo šli okolo nějakých vyprodeju a zahlidli něco jako Sava Vegar 4.0 od renomované značky, postněte to prosím sem. Hledam něco srovnatelného v ceně cca do 45. Aktuálně jsem ve fázi, že čekám na 50% slevu (letos se už párkrát objevila a třeba až skončí tour, nebo po sezone, doufám, ze snad přijde zase) a když (až) to zlomím, tak to buď vyreklamuju, nebo preskladam na lepsi ram. Ale ruku na srdce, raději bych jezdil rovnou od začátku na nečem pořádném. Takže hledam něco srovnatelneho nebo trochu hůř osazeného od renomovanější značky v nějakém pořádném výprodeji.

Slevil bych z karbonovych kol a přijatelná by byla i 105, naopak hydraulické brzdy bych vzhledem k svojí hmotnosti bral jako "must" (proto z výběru vypadl třeba ten cube v inzerci).

Sabro jsem videl, ale nechci úplně gravel, navíc z pohledu ramu to bude podobná písnička jako Sava, na druhou stranu elektricke řazení mě láká, ale gravel misto silnice a cina misto Číny je pro mě už moc kompromisů, abych připlatil 20 oproti očekávané ceně Savy. Bazar tak, nezavrhuju, ale k příplatku bych byl taky méně tolerantní.

Velikost asi 56 (respektive na 180cm, třeba Sava tvrdí, že bych měl mít 54, ale Trek naopak, že jasná 56).

Canyon a takovou tu standardní nabídku mám projetou, spíš teda jde o nějaké ty zapomenuté třešničky zahraničních eshopů.

Díky předem za případné tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kral083 napsal:

Ten gravel úsek má asi 200m, pak je takový ten hrubší asfalt. Když jsme ještě jezdili na MTB,tak jsme nahoru vyjeli. Je to hnus nechutnej,ale dá se. Na silničce nebo gravlovi bych to nedal. Zákaz tam sice je,ale lidi většinou fandí. Dolů pak nesmíš jet jak blb a je to myslím ok,i přes zákaz.

Část je tam určitě beton, asfalt si nevybavují. Jo a kola tam jezdí naprosto běžné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Motymůžu tě ujistit, že ta frekvence šlapání je velmi, velmi malá 😃 ale jinak si to popsal naprosto přesně. Na vyhlídce zašťoucháš plíce zpátky do krku a jdeš na druhou půlku, která je sice taky výživná, ale už o fous lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, kral083 napsal:

@Motymůžu tě ujistit, že ta frekvence šlapání je velmi, velmi malá 😃 ale jinak si to popsal naprosto přesně. Na vyhlídce zašťoucháš plíce zpátky do krku a jdeš na druhou půlku, která je sice taky výživná, ale už o fous lepší.

Nemáte niekde profil toho úseku? Na SK je niečo podobné (Konské hlavy na Babe), tak to chcem porovnať 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, wawrik napsal:

Nemáte niekde profil toho úseku? Na SK je niečo podobné (Konské hlavy na Babe), tak to chcem porovnať 🙂

https://mapy.cz/letecka?planovani-trasy&rc=9g5NPxZkS8fbYdTafcWfYX&rs=coor&rs=base&rs=base&ri=&ri=1929060&ri=2026235&mrp={"c"%3A121}&xc=[]&x=14.2910993&y=50.3886774&z=16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...