Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 55 minutami, African napsal:

Parádní jako vždy, a prosím tě, to jako drtíš úplně sám? 

Jojo, sám. Je to taková psychodovolena:-) Navíc, pak snaž zapadnes mezi místní. Jako Bosna je v tohle nejvíc. Úplně jsem si to tu zamiloval. Škoda, že už je takový vedro, a to mě ještě čekají chorvatské ostrovy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kral083 napsal:

Jojo, sám. Je to taková psychodovolena:-) Navíc, pak snaž zapadnes mezi místní. Jako Bosna je v tohle nejvíc. Úplně jsem si to tu zamiloval. Škoda, že už je takový vedro, a to mě ještě čekají chorvatské ostrovy

 

Tak se drž 👍

To moc: Já taky ne 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, kral083 napsal:

Jako Bosna je v tohle nejvíc. Úplně jsem si to tu zamiloval. Škoda, že už je takový vedro, a to mě ještě čekají chorvatské ostrovy

Mne príde neuveriteľné už to, že najazdíš tie neskutočné porcie kilometrov po bežných cestách v CZ. A prežiješ 🙂 Už vôbec si neviem predstaviť takto jazdiť na Balkáne, kde sa ja osobne na ceste bojím aj v dvaapoltonovom aute... Fakt sa nebojíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako metr a půl ti většinou nenechají, ale snažím se hlavním silnicím vyhýbat. Jediný čeho se fakt bojím, že mi dojde voda. Vozím 2 litry a to mám tak na 20km kopcovitého terénu. 

Jinak jsem si tu Bosnu úplně zamiloval. Ani nevím,jestli se mi bude chtít na ty Chorvatský ostrovy. Teď jsem nad Mostarem,ale ještě si udělám zajížďku do Nevesinje, protože sem v dáli viděl tohle pohoří a tam prostě musím. Snad to pujde projet

PXL_20220605_071120786.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

Jak fotíš sám ty fotky, kdy jedeš? 😆

To jako zastavíš, opres telefon o šutr u silnice, vrátíš se a jako jedeš?

Porce km jsou opravdu masivní... respekt...

Mám takový ten ministativ z Alíka za euro. Jak píšeš, nastavím,projedu, doufám, že jsem to stihnul, vrátím se a jedu dál, sem takovej cyklosexual 😄

PXL_20220605_081800784.jpg

Upraveno uživatelem kral083
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 6. 2022 v 12:52, kral083 napsal:

Mám takový ten ministativ z Alíka za euro. Jak píšeš, nastavím,projedu, doufám, že jsem to stihnul, vrátím se a jedu dál, sem takovej cyklosexual 😄

PXL_20220605_081800784.jpg

A to pak davas na Tiktok jo? 😄

jinak pecka. To bych si dal taky, ale potreboval bych doprovodny vuz, na kolo si nic nepovesim. 

Mi Bosna taky prisla paradni a supr i na nejake hory, byt tam clovek asi porad muze vyletet do vzduchu. A Mostar je kouzelne mesto... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...