Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 23 minutami, eskimak napsal:

Dpc. Uch. To je snar z vrakacu nie? Ved to uz nemohlo brzdit vobec.

Golf VI, 2010r.v. 1.4TSI 90kW .. jezdeno v rezimu 8km do prace a domu v osazeni jedne, max. asi dvou osob .. vzhledem k tomu jak vypada zbytek podvozku, tak bych snad rekl ze ty kotouce budou puvodni. Auto jsem koupil minuly tyden, takze takovej pocatecni servis no, vedel jsem o nich uz pri prohlidce. Predni byly menene, takze to tahl predek .. ale sou tam taky nejaky low endy, takze sou taky na seznamu. Zase jsem zvykly jezdit denne 160-200km s osazenim 4-5 mist v me 23 let stare V70 (v tom rezimu uz patym rokem), takze na odstupy a velmi defenzivni jizdu s ohledem na brzdny ucinek vozu jsem zvykly. Ale sly hned no.

 

Prestoze se vetsinou neshodneme, myslim ze na servis a udrzbu aut mame velmi podobny nazor. Tak aspon neco. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, zceyee napsal:

Auto jsem koupil minuly tyden, takze takovej pocatecni servis no, vedel jsem o nich uz pri prohlidce. 

Jaaaj, tak to vysvetluje vsetko 👍. Ja som sa zlakol ze si to dojazdil do tohto stavu :lol2:.

Jasna vec, tiez by som stav brzd neriesil pri kupe jazdenky, je to spotrebak. 

Nech sluzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět jsem prožil opravdu nádherné čtyři dny v termálních lázních v Maďarsku . 
S mámou a přítelkyní jsme si to opravdu užili. Od vína , přes   jídlo až k počasí. 
Kompletní očista duše i těla. 
 Jezdim tam dvacet let a je to užívám si to tam snad každý výlet vic a vic .  Navíc je úplně jedno ( kromě léta) kdy tam jedete . My sem jezdíme vždy dvakrát na jaře a dvakrát na podzim a je to fakt sen. 

 

4665E6D9-8D9D-4663-96DA-0F6DD716124A.png

CD202D47-6268-4C78-AE5E-0C5A23D57FAA.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Lynx12 napsal:

Paráda, už delší dobu myslím na to, že musím zase nějaký vandr podniknout, už je to řada let, co jsem v lese nespal. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...