Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Na našem novém vymazleném koupálu vybudovaném z EU peněz se konečně povolilo vybírat vstupné, to již pro děti od 3 let a tím pádem ze dne na den zmizeli  tzv. nepřizpůsobivý. Yes, ze dne na den neuvěřitelná pohoda, žadný hluk, žádná agrese, žádný krádeže 👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Na našem novém vymazleném koupálu vybudovaném z EU peněz se konečně povolilo vybírat vstupné, to již pro děti od 3 let a tím pádem ze dne na den zmizeli  tzv. nepřizpůsobivý. Yes, ze dne na den neuvěřitelná pohoda, žadný hluk, žádná agrese, žádný krádeže 👍

Tak to má být.... Cenové vyloučení funguje. Snad se do toho neopře nějaká neziskovka. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsou stále v prodeji tyhle malé švýcarky, protože jsme ten lezecký letos zapomněli v batohu, spíš já a akční celňák nám ho hned na letišti zabavil...chudák kluk z toho byl docela hotovej, protože je sbírá a dostal ho ode mě. Tak dnes dorazili a hned dva 😆, má radost.

DSC_3195.JPG

DSC_3193.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Prochy68 napsal:

Mel si ho dat do uschovy a vyzvednout pri priletu.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

POZOR. Na Ruzyni není v provozu úschovna zavazadel! Je tu Česká pošta, koupit tam krabici a poslat domů.  Mají otevřeno každý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR. Na Ruzyni není v provozu úschovna zavazadel! Je tu Česká pošta, koupit tam krabici a poslat domů.  Mají otevřeno každý den.
Ja nemyslel uschovnu zavazadel, ale uschovu veci ktera neprojde kontrolou.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to sem nekdy daval, ale je dobry tuto moznost znat. Za nuz se da dosadit treba cepin jak psal alky

Pokud si zapomeneš nůž tak je nadále možnost úschovy po dobu 30 dní. Nůž může vyzvednout i jiná osoba s kopií nebo fotkou depozitního lístku ale dotyčná osoba pokud nemá originál musí souhlasit s ofocením dokladů totožnosti. Pokud by ti nějaký bezpečnostní pracovník nůž nechtěl uskladnit ( není to jeho povinnost ) je dobré tvrdit že nůž má vyšší hodnotu a nebo že tě k němu váže citové pouto. 

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Prochy68 napsal:

Uz jsem to sem nekdy daval, ale je dobry tuto moznost znat. Za nuz se da dosadit treba cepin jak psal alky emoji846.png

Pokud si zapomeneš nůž tak je nadále možnost úschovy po dobu 30 dní. Nůž může vyzvednout i jiná osoba s kopií nebo fotkou depozitního lístku ale dotyčná osoba pokud nemá originál musí souhlasit s ofocením dokladů totožnosti. Pokud by ti nějaký bezpečnostní pracovník nůž nechtěl uskladnit ( není to jeho povinnost ) je dobré tvrdit že nůž má vyšší hodnotu a nebo že tě k němu váže citové pouto. 

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Mě takhle sebrali Victorinox limitku Eddie Bauer v Bangkoku na letišti a tam jsme měl poprvé v životě ( vleže) na zádech klečícího frajera ze Special Operation a samopal Heckler Koch za uchem. Dost blbý pocit. 😞

Na té uplně poslední kontrole a dost jsme je nasra..!

Tu lhůtu tří měsíců jsem bohužel prošvihl !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...