Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 19. 2. 2024 v 13:45, Daemonultimate napsal:

Více než 1,400.000 přehrání na Instagramu. To potěší

Duble.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, horal napsal:

Afrizuro 👍😀

Přesně, a ještě k tomu napadlo o víkendu půl metru nového sněhu, takže dnes luxus lyžování, jsme happy jak dva grepy 😎 Na druhou stranu pár týdnů zpátky byl West Dachstein uzavřen kvůli nedostatku sněhu a vysokým teplotám, to tady nikdo nepamatuje...crazy.

DSC_6121.JPG

DSC_6130.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, tommasini napsal:

To byl starej Mažňák😁😉

Ježíšmarjá, takovej nonsens splést si Mažňáka  s Tleskačem, taková chyba se mi stává jednou za půl roku! To se musí Foglar v hrobě obracet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hudson10 napsal:

Ježíšmarjá, takovej nonsens splést si Mažňáka  s Tleskačem, taková chyba se mi stává jednou za půl roku! To se musí Foglar v hrobě obracet..

😁 nojo a chudák Tleskač. Vždycky když jsem četl tu větu.... M tiskne Tleskače k zábradli... tak jsem to úplně viděl. Skvělý knížky. Achjo. 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I v totálně bezvýchodný a na pytel situaci člověka něco potěší. Třeba když na venkově zavolá v pátek odpo 155 a sanitka pro mámu dorazí za 9 minut. Osádka příjemná a profesionální. Totéž potom v nemocnici, kde je osazenstvo tak strašně milý, až to našince, jinak cynický ho*ado, dojímá. Jedno který oddělení, všichni do jednoho jsou fajn a snaží se vyjít vstříc. Neuvěřitelný!

Člověk furt odevšad poslouchá stesky a nadávky na systém, ale tady vše zafungovalo na jedničku. Jsme fakt vděčný!

No a dneska si člověk na zlepšení nálady skočí bez ohlášení do Onyxu (kvůli zkrácení tahu novýho přírůstku a kontrole na vibrografu), kde ho kluci hned vezmou na dílnu a je z toho příjemných 15 minut diskuze. Plus teda rovnou servis danýho kusu :D.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes má být den špatných zpráv či co ( slyšel jsem ráno v autě ) , ale nepociťuju to - přistála mi na stole žádost o dopravní značení pro firmu a po lustraci ejhle - NIGHT club, už domlouvám místní šetření :-))). Pak hned ráno filmaři a že chtějí točit nějakej akčňák pro NETFLIX v bývalé budově radnice (paráda, jsem zván ) a do toho mi sem přijde představenstvo fotbalového klubu mého srdce - SLAVIE a skoro nic nebudou chtít :-)). Jedný, co mi do toho nesedí je další filmovej zábor pro seriál ULICE cca 5500 díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2024 v 21:10, Hasňa napsal:

Zítra šlápneš v botách s hlubokým vzorkem do psího hovna. Tak se na to připrav a aspoň nebudeš překvapenej. Rovnováha ve vesmíru, chápeš.

Mamka, ať je v cajku!

ano, správně, tak to funguje, balanc musí být. Hasňa 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...