Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, martar napsal:

Normálně se mi po Foundrym někdy stýská (na rozdil od zdejších ekonomů).

Edit: a byla to běloruská bříza! :)

Po člověku, který 26.2.2022 napsal toto: "No potěš koště, teď bude na indexu i "Vyšší princip": NSZ: Veřejná podpora nebo souhlas s ruským útokem mohou být i trestným činem (ceskenoviny.cz)"

 .... a projevil tak míru zaslepenosti vyšší než malou se mi opravdu stýskat nebude. Příště @martarsměřuj své poznámky tohoto ražení do žumpy.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Lynx12 napsal:

Fe-IhxgWYAELSuW.thumb.jpg.c5fd744b3d6083e968aa052ec06a5724.jpg

Koukám na ten obrázek a říkám si v čem je ten vtip. Koukám a nic .... to bude zase nějaký chyták Tomáši, říkám si a upřeně dvě minuty studuji obrázek. Měřím obrázek palcem, lehám si na zem, dělám vtipné pózy .... a nic. Tvl Afri se tomu směje a to je vzdělaný člověk, přece nebudu za vola!!!

A pak mě osvítí .... přečti si ještě jednou text .... a hle vtip je v textu a dokonce vtipný 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houbelec.. to jen prodejce dámského prádla převáží plastové manekýy z jednoho obchodního centra do nového... Do kufru se nevejdou, na zadním má už dvě posazené no tak třetí musel dát na šířku dopředu 😛

P.S. Jinak jsem také 2 minuty koukal na to GLS a nemohl přijít, proč to má být vtip...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...