Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Co mě na současným Legu neskutečně štve je tohle. Kór když při aktuální úrovni lisů fakt není problém lisovat naprosto stejnej pigment x krát za sebou. Ceny zvedaj, ale místo tampónu pořád nálepky a barevnost šílená. Mám všechny creativ auta a poslední dobou je to horší a horší:( pickup už byl strašnej a tady to je ještě horší:( IMG_5340.thumb.jpeg.7cb43d0f74268b3557b00e646cc0b311.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj chlapi, čeká mě lehký update v pracovně a napadlo mě, že bych ušetřil místo a lego dal na zeď jako je to na obrázku níže. Ten mount stojí 100€, což mi nepřijde úplně málo, našel jsem i nějaký jednodušší háky za par stovek.

Nicméně se chci zeptat, jestli mate nějaké jiné řešení, případně jestli je tu někdo, kdo to už zkoušel třeba na 3D tiskárně a je schopny to vyrobit?

 

IMG_1796.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, už jsem viděl. Na alze za 14 tis., ale kašlu na to. Začínám mít pochybnosti, jestli někdy vůbec postavím Titanic, kterej jsem koncem loňskýho roku "nutně potřeboval". Přiznávám, že už velikost a hmotnost balíku mně tehdy vyrazila dech, když jsem ho táhnul z Alza boxu asi kilák pěšky. Normálně jsem myslel, že si na posledních pár set metrů zavolám odvoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...