Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Obcas me ten superb desne stve, hlavne to jak DSG silene podtaci motor a dusi to ve meste a mezi vesnicema na petku a sestku pri 1200 otackach a nepodradi a nepodari, to ma pak clovek pocit ze ohluchne a pristrojova deska se mu vibracema rozpadne. Ale jestli to klapne, tak bude bydleni bez hypo a za to to jeste  nejakou chvili v superbu vydrzim  :)

 

A jinak me napada, ze za par tydnu bude zase tradicni velikonocni Jeep safari v Moabu a predstaveni zase novych Jeep konceptu, tak dam par vzpominkovych fotek na road trip do Moabu pred par roky. Do dneska si pamatuju, jak mi pri najezdu na dalnici na Las Vegas navigace zahlasila "Nyni jedte 600 mil rovne" :)

 

Kdyžtak to můžeš uhrát i na to, že jsi se vrátil do ČR a chtěl jsi ukázat, jaký jsi vlastnec s domácím autem....samozřejmě vtip :D

Rozumím ti, myslím, že i chodit pěšky by bylo lepší, než mít hypo. No a kdyby sis chtěl připomenout ten road trip, tak vyjeď na D1, rovně to je, 600 mil sice ne, ale když se zadaří, tak to pojedeš stejně dlouho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prosim Te takový koberec jsem vezl nedávno v pezotu 206... taky se to dá

 

Vsak ja ani netvrdim ze by ten vrak byl necim vyjimecnej a uz vubec se nechci ucastnit tematu "muj dieselovej kombik je nejlepsi auto na svete", jen mi to prislo zajimavy ze si tyhle veci fotime (i kdyz si svy auto normalne nefotim). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ja ani netvrdim ze by ten vrak byl necim vyjimecnej a uz vubec se nechci ucastnit tematu "muj dieselovej kombik je nejlepsi auto na svete", jen mi to prislo zajimavy ze si tyhle veci fotime (i kdyz si svy auto normalne nefotim).

Sorry nemyslel jsem ti nějak pejorativně :-) jsem se jenom chtěl pochlubit, že jsem to zvládl v miniprdítku, akorát to nemám vyfocene:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja X5 neska voslavila vosum jaru, 284 tkm, so far so good. Volej menim po dvaceti, v automatu po kilu, dily jen spotrebka, DPF furt prvni..

 

20170824_085844-2016x1134.jpg

Tvl. to cabrio na tom vozíku je pěkný, to je tvoje? Bmw 327 jestli se nepletu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ja ani netvrdim ze by ten vrak byl necim vyjimecnej a uz vubec se nechci ucastnit tematu "muj dieselovej kombik je nejlepsi auto na svete", jen mi to prislo zajimavy ze si tyhle veci fotime (i kdyz si svy auto normalne nefotim). 

Já bych je tak nepodceňoval, osobně na ně nedám dopustit. Navíc ... http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/20-neznicitelnych-aut-poslednich-dekad-tyhle-vozy-prezivaji-nejvetsi-najezdy-km/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci: dotaz na vsechny. Chteli by jste auto po kuřakovi? Vim ze je chemie (autokosmetika) ale podle me toho smradu se neda uplne zbavit. Je to tak?

Jako, jsem kuřák, ale neumím si představit, že bych v autě kouřil, byť sám. Jeden z důvodů je, že se to nedá ani vyvětrat, ani vyvonět a to i několik let poté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci: dotaz na vsechny. Chteli by jste auto po kuřakovi? Vim ze je chemie (autokosmetika) ale podle me toho smradu se neda uplne zbavit. Je to tak?

 

Nikdy, po strýci jsme dědili byt, byt silný kuřák, ale v bytě kouřil miniálně, spíš vůbec, ale i tak všechno násáklé tím smradem. Větralo se tam v kuse snad půl roku, ale smrad zůstal. Vše se muselo vyhodit, včetně sporáku, celej byt oklepat na cihlu a znova nahodit. Po kuřákovi bych nechtěl nic, a to si sám občas doutník dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci: dotaz na vsechny. Chteli by jste auto po kuřakovi? Vim ze je chemie (autokosmetika) ale podle me toho smradu se neda uplne zbavit. Je to tak?

Zalezi jak moc v tom kouřil. :) Kdyz si v tom zapalil jednou za den a ma u toho otevreny okynka tak to imho nepoznas (resp. ja to nepoznal). SI do toho sedni a uvidis, rekni majiteli at odstrani ty prehlusovace pachu a pak si do toho bez na chvilku sednout, je to fakt kus od kusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...