Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky beru Alavis pro koně a musím říct, že to asi funguje.

Teď udělali Barny's a Alavis přípravek i pro lidi.

https://obchod.ronnie.cz/s-6611-triple-blend-extra-silny.html

 

Je to úplně stejný, jen jiná pixla. Neskutečně hnusná záležitost, ale taky mi to pomáhá. Vloni jsem kvůli bolestem klubů musel s běháním skončit, letos úplně v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni tam cpou i neco proti bolesti, takze zas takovy zazrak, ze by se klouby najednou spravily, to neni. Je delane pro kone, aby nedrzkovali a behali. Samozrejme pro bezne kone, slusny zavodni kun ma lepsi peci nez bezny clovek.

 

Je to úplně stejný, jen jiná pixla. Neskutečně hnusná záležitost, ale taky mi to pomáhá. Vloni jsem kvůli bolestem klubů musel s běháním skončit, letos úplně v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ti chutna,nebo to do sebe nahazis a nepremejslis nad tim?

 

Ale jo, chutna, ale jak uz jsem tu kdysi resil, tusim ze s Morepower, bude to nejspis tim vsim co si do toho primichavam (ovoce/orechy a taky mlekem - to muzu ve velkym). Uz to jim tak rok kazdy rano, a predtim tak rok mixit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj ortoped říká, když chcete aby to fungovalo, tak si nechtě něco píchnout. léky tak učinný nebudou, protože to nejde přímo do místa problému, ale do celého těla a tím pádem léčebná dávka je v místě problému maličká až žádná, když nebudete samozřejmě brát dávky jak pro koně:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na klby asi injekcia kys. hylauronovej, prasky moc ucinne nebudu ...

 

Taky s tím souhlasím a mám něco v koleně napícháno.

U mě funguje na kolena pohyb. Když běhám dost, kolena nebolí, jakmile musím na nějaku dobu přestat hned se ozývají. Ale asi to nebude aplikovatelné na všechny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět lehký posun z původních 122 na 106. 

Denně těch 12km na Kettleru a přidal jsem půl hodiny činky. Koupil jsem lavici se 100kg závažíma a v práci odpoledne si s tím hraju.

 

Úbytek je znát po celým těle, břicho pomalu mizí, na rukách vylézají svaly z tuku.

 

Nejvíc byl překvapenej Honzík z Vietnamu, ke kterýmu si chodím pro pracovní rifle. Z ustálené velikost 40 jsem teď na 37.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si v Ne udelal cas zajet do kauface nakoupit haldu zeleniny, ze jako zacnu fest zdrave dietni stravovani, no ale hned pred oddelenim zeleniny meli v akci za 200,- whisky Grants, takze jsem se vratil zpet s trema flaskama whisky a zkonstatovanim, ze zelenina je draha :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...