Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...ale hned pred oddelenim zeleniny meli v akci za 200,- whisky Grants, takze jsem se vratil zpet s trema flaskama whisky a zkonstatovanim, ze zelenina je draha :-)

Já byl v Kaufu teď a dle zářného příkladu přibral k té zelenině ten božkovský rum Republica, bo akce a chcu ho prubnout,doufám, že k té zelenině půjde... :-)

Jinak z 90 na 82 jsem to již stáhnul, tak ještě dvě kilča a bude spokojenost... a někam mi zmizla ta pneumatika co jsem tahal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fesak jako vesak jsi ;-)

Ja jsem nyni i pres vsechny teoreticke znalosti a prakticke zkusenosti (rozumej v minulosti uspesne vyzkousenou metodu, ktera vedla ke zhubnuti o 9kg) ve stavu, kdy jsem si za posledni rok v nove praci prizral 5-6 kg. Jsem tam spokojenej, na stresovy prezirani bych to netipnul,ale presto kynu :(

Takze vlastne sorry, jdu psat do vlakna ke tlustochum :D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to umi kazdej, kdyz ho nekdo tahne, ne? :-)

 

Jinak ja si od ctvrtka uzivam kasliku a rymicky, od zitra na na neschopence, Velikonoce budou prima a cviceni zadny..... :-( alespon, ze nemam takovou chut k jidlu a po chlastu me ted desne boli hlava, takze skoro nepiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Honza71 : Fešák je Bodie , já mu to vyřídím.

 

To Odjinud : Tohle jsem ženě říkal taky (běhá s oběma psy), že jen zvedá nohy  :lol2:. Ale jak jsem to vyzkoušel, už jsem radši ticho...

Na to že jsou dva 4x4 a ona jenom RWD (váhou nastejno), nechápu že jí ještě neuvláčeli.

Kila u mě zatím jdou dolu, už pomaleji, ale ano.

Možná nedělní oběd to trochu zabrzdí   :D

post-27504-0-94756700-1522094669_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám to stejně :D Nalít zhruba do panáka vody a oklopit to najednou :D

 

Je to zvláštní, protože mám zkušenost, že zvyknout se dá skoro na všechno, ale u tohoto shitu se mi i po 4 měsících dělá děsně zle už před koncem tréninku když si uvědomím, že to budu muset požít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...