Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Už asi třetím rokem se odhodlávám obnovit nátěr na venkovní části dřevěných oken a dvěří na balkón.

Odstín je mi tak nějak jasný, ale barev, lazur, olejů, přírodních, syntetických je tolik, že prostě nevím jakým svěrem se vydat. Preferuji, aby to nějakou dobu zase vydrželo a vypadalo to venku podobně jako uvnitř.

Barva je trochu vyšisovaná, což by nevadilo, ale už poměrně hrubá a já bych nechtěl, aby se ke dřevu dostala voda.

Jsem hodně naivní, že bych nic neopaloval, ale jen obrousil zvětralé a prasklé, nějak odmastil a natřel?

Poradíte někdo konkrétní barvu a nebo alespoň typ viz nahoře vyjmenované?

Díkec

Screenshot_20230911_092922_Gallery 002.jpg

Screenshot_20230911_092936_Gallery 001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, RomanP napsal:

Už asi třetím rokem se odhodlávám obnovit nátěr na venkovní části dřevěných oken a dvěří na balkón.

Odstín je mi tak nějak jasný, ale barev, lazur, olejů, přírodních, syntetických je tolik, že prostě nevím jakým svěrem se vydat. Preferuji, aby to nějakou dobu zase vydrželo a vypadalo to venku podobně jako uvnitř.

Barva je trochu vyšisovaná, což by nevadilo, ale už poměrně hrubá a já bych nechtěl, aby se ke dřevu dostala voda.

Jsem hodně naivní, že bych nic neopaloval, ale jen obrousil zvětralé a prasklé, nějak odmastil a natřel?

Poradíte někdo konkrétní barvu a nebo alespoň typ viz nahoře vyjmenované?

Díkec

Screenshot_20230911_092922_Gallery 002.jpg

Screenshot_20230911_092936_Gallery 001.jpg

Zkusil bych výrobce/prodejce, měl by říct co a jak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl ve školce montovat dětem svěrák na ponk. Takový ten z Lidl shopu za necelou tisícovku. Do pracovní desky jsem vyvrtal dva otvory, protáhl strojní šrouby, dal podložky, matky a vše sešrouboval. Schází mi ale došroubovat 3mm, na které nemám správné nářadí. Hlavice šroubu je ze shora, šrouby vyčuhují pod pracovní desku cca 5-6cm. Pracovní deska  má ze spodu hromadu výztuh, přidělaných kolmých prkének, atd. Prostě nemám místo na to, abych šroubem, kleštěmi, nebo čímkoliv jiným dotočil matky na maximum. Nemáte tip na nějaké nářadí, které mi umožní matky dotáhnout, a které bude vyžadovat tak malý prostor, jako když šroubujete šroub šroubovákem? Nechce se mi šrouby ufiknout.  

Díky. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, safi napsal:

Dnes jsem byl ve školce montovat dětem svěrák na ponk. Takový ten z Lidl shopu za necelou tisícovku. Do pracovní desky jsem vyvrtal dva otvory, protáhl strojní šrouby, dal podložky, matky a vše sešrouboval. Schází mi ale došroubovat 3mm, na které nemám správné nářadí. Hlavice šroubu je ze shora, šrouby vyčuhují pod pracovní desku cca 5-6cm. Pracovní deska  má ze spodu hromadu výztuh, přidělaných kolmých prkének, atd. Prostě nemám místo na to, abych šroubem, kleštěmi, nebo čímkoliv jiným dotočil matky na maximum. Nemáte tip na nějaké nářadí, které mi umožní matky dotáhnout, a které bude vyžadovat tak malý prostor, jako když šroubujete šroub šroubovákem? Nechce se mi šrouby ufiknout.  

Díky. 

 

Trubkový klíč.

LUX Trubkový klíč 6 x 7 mm Comfort koupit v OBI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, kdojinej napsal:

Na to, ze se vubec nezname, to je docela troufale vyjadreni, takze doufam, ze to z tve strany byl nevhodny zert.

Krom toho si citlivka.:-) Ano byl to žert v narážce na ceny DHL pro transport hodinek čí šperků. Jsou tedy na prvý pohled drazí, ale nic se jim neztrácí a mají vyjímečně fungující logistiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...