Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Já to obvykle řeším zdejší inzercí. Ale musíš být furt ve střehu :)

Možná nějaké ty repas podniky, Swapie nebo jak se to jmenuje a další. Ale nemám zkušenost, zatím jsem vždy ulovil tady. Případně upgrade svého a pak systém padajícího hovna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mam tady takovou hadanku. Byl u mne kamos se 740-kou a na levem (pouze na levem) zadnim blatniku ma takovou chromovanou vec. Ptal sem se ho, co to je a nevi. Pry se ho na to kazdy pta. Ja trosku tipuju na nejaky "tunning" (mysleno zaslepku) po nejake dire, ve ktere byla treba nejaka antena nebo neco jineho. Ale je i teoreticky mozne, ze to tam montovali uz soudruzi z fabriky BMW a ma to nejakou funkci. Pokud nahodou nekdo vite, budu rad za objasneni. I kamos bude rad. Diky.

received_849946350048870.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víčko nádržky blinkrové kapaliny. Většina majitelů BMW právě neví, co to je. Ale vážně, nedovedu si představit, že by to takto chodilo z výroby a pokud šlo o zamaskování nějakého předchozího poškození nebo úpravy, tak není moc zdařilé. Ale asi levnější, než díru zadělat a přelakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On takove veci neresi. Auto je pro nej uzitna vec, jestli jsou na tom chromovane knofliky nebo ruzovi slonici, je mu to fuk ;-). Jen tim, ze sem byl dalsi z lidi, co se ho na to ptali, vznesl sem vyse uvedeny dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buď takové věci neřeší, nebo by rád veděl, co to je a řeší se to i na chronomagu... Z kufru se díval, jak to vypadá zevnitř? Vypadá to, že je to zrovna v blbém místě, kde není rovný plech, kdoví, jak je to utěsněné a ošetřené pod tím (voda v autě, koroze kolem toho vředu v řádu měsíců). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, on takove veci neresi. Ale protoze sem byl dalsi v rade, co se na to ptal a zajimalo mne to, co to je, rekl sem si, ze se tady zeptam. A zaroven bych mu to sdelil (pokud by to bylo neco "jasneho". A pak, kdyz by to zase nekdo dalsi chtel vedet, umel by mu odpovedet. To je cele. 

Edit: z kufru je netkly tapec.

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...