Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

V 29. 3. 2024 v 14:11, Strocek napsal:

Nepracuje tu někdo s lepidlem na látky? Potřeboval bych tip na kvalitní lepidlo na látku. Díky

Co potřebuješ lepit?  Kus ke kusu, nebo nějaké díry, musí to fest držet nebo jde o zachování vzhledu látky..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Klotzman napsal:

Co potřebuješ lepit?  Kus ke kusu, nebo nějaké díry, musí to fest držet nebo jde o zachování vzhledu látky..?

Potřebuju zpátky nalepit logo na mikinu. Nejde o to, že bych musel mít to logo na tý mikině, ale když ho urvu, tak to dopadne jako rukáv vedle a vypadá to jako kdyby sis tam utíral nudli a to starý lepidlo nejde ničím odstranit, tak sem si říkal, že bude lepší to tam zkusit nalepit. Těchhle mikin Champion mám asi 10 (s kapucou, bez kapuci, na zip atd.) jsou z USA a do teď jsem nenarazil na lepší mikiny a že jsem toho měl. Tahám je už několik let a až na to odlepený logo vypadaj pořád dobře a nechce se mi kvůli takovýhle kravině kupovat nový. :default_smile: Koupil jsem si Ceys na textil, tak snad to pude. Lepidla Ceys mám obecně rád, docela fungujou, tak snad bude i tady.   

WhatsApp Image 2024-04-04 at 9.25.21 PM.jpeg

lepidlo-na-textil-30ml-textilceys.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Kamil.K napsal:

Proč ho nepřišiješ?

protože neumím šít :default_wink:

Možná by to byla alternativa, ale nevim kdo jak by to dokázal a jak by to vypadlo i když teda o vzhled nějak extra nejde, ale taky nechceš aby to byla nějaká divočina. To lepidlo mi přijde nejlepší. 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, mAra_ napsal:

Když je řeč o lepidlech... Nemá někdo tip na lepidlo co je vodivé (vede proud). A ślepi plast a sklo dohromady?

Upadla mi hadička na vyhřívání zadního skla...

Tak primo vodive lepidlo treba tohle... https://granex.cz/technicqll-r-082-elektricky-vodive-lepidlo-electronic-2g

A na opravy vyhrivani zadniho okna  existuji primo sady ... https://www.lepidla-online.cz/eshop/p/loctite-3863-2-g-oprava-vyhrivani-zadniho-skla-920/#920

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Xenomorfus napsal:

Díky. Zkusím to. U mne je blbé to, že lepim plast (s kabelem) na sklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Strocek napsal:

Potřebuju zpátky nalepit logo na mikinu. Nejde o to, že bych musel mít to logo na tý mikině, ale když ho urvu, tak to dopadne jako rukáv vedle a vypadá to jako kdyby sis tam utíral nudli a to starý lepidlo nejde ničím odstranit, tak sem si říkal, že bude lepší to tam zkusit nalepit. Těchhle mikin Champion mám asi 10 (s kapucou, bez kapuci, na zip atd.) jsou z USA a do teď jsem nenarazil na lepší mikiny a že jsem toho měl. Tahám je už několik let a až na to odlepený logo vypadaj pořád dobře a nechce se mi kvůli takovýhle kravině kupovat nový. :default_smile: Koupil jsem si Ceys na textil, tak snad to pude. Lepidla Ceys mám obecně rád, docela fungujou, tak snad bude i tady.   

WhatsApp Image 2024-04-04 at 9.25.21 PM.jpeg

lepidlo-na-textil-30ml-textilceys.jpg

Přišil bych to, ale pokud chceš lepit, tak musíš z obou částí sundat staré lepidlo, jinak ti to nechytne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zde zámečník s možností výroby klíče?

Pokud ano prosím SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nemá prosím někdo zde idnes premium a neposlal by mi odemčený odkaz na tento článek? Děkuju

Ne každá stará budova musí být bez emisí. Pravidla si nastaví Česko - iDNES.cz

edit: už mám v SZ, děkuji 👍

Upraveno uživatelem lafr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 4. 2024 v 21:39, Strocek napsal:

 jsou z USA a do teď jsem nenarazil na lepší mikiny a že jsem toho měl. 

A co nějaký heavy weight od Iron Heart, ty sou taky nerozbitný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Moty napsal:

A co nějaký heavy weight od Iron Heart, ty sou taky nerozbitný

Věřim, že budou taky dobrý, ale tyhle už mám vyzkoušený a sem s nima spokojenej a mám jich docela zásobičku, krom toho předpokládám, že jsou o dost levnější než Iron Heart. Já sem nakupoval nějaký šampionky i tady doma a ta kvalita se nedá srovnávat. 

Mimochodem dneska jdu nechat zkusit zašít to logo u dvou kousků, tak uvidíme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Strocek napsal:

Věřim, že budou taky dobrý, ale tyhle už mám vyzkoušený a sem s nima spokojenej a mám jich docela zásobičku, krom toho předpokládám, že jsou o dost levnější než Iron Heart. Já sem nakupoval nějaký šampionky i tady doma a ta kvalita se nedá srovnávat. 

Mimochodem dneska jdu nechat zkusit zašít to logo u dvou kousků, tak uvidíme ;)

jasný, já jí bral tehdy na IH Fóru, Tak kdyžtak to logo udělá Alex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...