Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Filip: A Severní chalífát, tedy bývalá Germánie :-)

 

attachicon.gifDSC01343.JPG

 

Tenhle až na nutný výjimky je v mý kapse už pěknou řádku let. A kdekoli ho vyndám, ho většinou vnímaj jako zbraň. Přestože jediná krev, kterou kdy okusil je moje. Nedávno jsem s ním v supermarketu kuchnul balení, abych si vyndal flašku vody. S bábou stojící vedle s to málem šlehlo.

 

 

 

Presne tohle se mi stalo, kdyz jsem s UTX-85 taky riznul v krame karton. :-) par uhrancivych pohledu bylo..... lidi jsou divny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, jakoze nedrzi. Myslel jsem spis opak, ze je ten titanovy klip moc tvrdy a nepruzny, teda ze jde spatne vytahovat i zasunovat. Obe varianty jsou spatne.

ano, nedrzi.. ja som ten noz nevlastnil. ale osahal som ho dostatocne na to aby som vedel o com hovorim. kvalitu toho noza nezhadzujem. vyhodou je samozrejme velky vyber aftermarket klipov ktore su omnoho lepsej kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek.Dneska mi dorazil FOX Pro hunter 130.Nemněl jsem v tu značku vůbec důvěru a po přečetení pár recenzí a zkouknutí videí,jsem do něj nakonec šel.Nůž ma cobaltovou n690c,střenky z nějakého ořechu,perfektně zpracované,čepel vhodná na stahování.Vzal jsem jej na takové hrubší zacházení a vypadá to že na to má.Nůž je pozoruhodně lehký,ma rovněž pojistku lineru LAWKS od CRKT.Liner samotný vypadá subtilně ale je velmi pevný a dostatečně dimenzovaný.A to vzhledem k odlehčení výbrusy čepele, která není nikterak těžkopádná.Takže perfektní pracant ze slušnou ocelí z vynikajícím zpracováním a navíc příjemně lehký a zároven velice robustní.Skvělé je kožené pouzdro s možností nošení nože v otevřeném stavu,jako pevný.Sehnal jsem jej nový nepoužitý a v reálu je to nádherný nůž.Kvalitou a celkovou úrovní bych ho přirovnal k lepším Cold steel nebo hodně je podobný zpracováním a celkovou festovností k super kudle, od CRKT, Mah eraser. Na kterou rád vzpomínám.Byl to jeden z nejlepších nožů co jsem mněl.

post-1779-0-37288800-1583485704_thumb.jpeg

post-1779-0-14866800-1583485712_thumb.jpeg

post-1779-0-59439000-1583485719_thumb.jpeg

post-1779-0-11037100-1583485729_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...