Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Radku, ty jsi prostě spolehlivý jak ty japonské hodinky  :lol2: Jinak je nejspíš chyba u mě, už několikrát mi různí lidé řekli, že nedokážou rozeznat, kdy mluvím vážně a kdy si dělám srandu...

Pravda je, že vážně mluvím a píšu mnohem míň, než si lidi myslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a za tohle může Chronomag! Jsem si 100% jist, že jsem svůj příspěvek odesílal jenom jednou, žádnej doubletap. Pak stránka tři minuty lagovala a pak se vyloupla tahleta spoušť. Asi znamení.

A díky Josefovi za pěkný večerníček!  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda myslim ze pri preskakovani lowendu odviedol Josef celkom dobru pracu. Minimalne na mujnuz je to najdrahsi zatvarak co tam maju... napr na bladehq sa este par drahsich kusov asi najde, ale bude urcite odhadujem do prvej 30tky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to budeš brousit?

 

Tohle se nebrousí ani nepoužívá jsou to sběratelské věci, tedy alespoň pro mě. Určitě se ale najdou lidé, kteří si to koupí k ohništi na nařezávání buřtů :)

 

Na používání mám např. tenhle, dostatl jsem ho někde zadarmo....

 

 

post-11110-0-27736400-1582962552_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mám z těch sbírkovejch záležitostí rozporuplný pocity. Na jednu stranu miluju dokonalost, (která neexistuje) a na druhou věc co se nepoužívá je mrtvá, nemá duši... Rocksteda z horních modelů bych se snad bál i vzít do ruky, natož strčit do kapsy k drobnejm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec ten nůž nepotřebuji, ale chci ho. Všichni zlí hoši vědí proč.

 

attachicon.gif1.jpg

 

zdroj: noze-nuz.com

 

Věřím, že jsem Tě tu s ním před nějakou dobnou navnadil. Určitě doporučuji. Malý, krásný, příjemně těžký, kvalitně zpracovaný. Vždycky když do vyndáš z kapsy a otevřeš, budeš se nejdříve kochat...a vzbudí i obdiv okolí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...