Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Mně dneska přišel matriarch který jsem svěřil Mydlinkovi na celkovou údržbu a výměnu střenek a tak vůbec. V podstatě jsem ho chvíli používal, a pak ho začala nosit manželka v kabelce a tak nějak se to něj stal pracovní nůž, takže toho dost vytrpěl...

A teď je jako nový :-)

post-13450-0-98131700-1583858356_thumb.jpg

post-13450-0-63019400-1583858366_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zelenej zoban je parádní - a mimochodem, po víc než roce nošení musím vyzdvihnout že (v mém případě "hnusněčernej") Matriarch se zubem je v "době e-shopové" zatraceně praktickej "otvírák", se kterým je doslova radost párat příchozí bedny a balíky, prořezávat "neproniknutelné" plastové blistery, nebo jeho tasením děsit prodavače a kolemjdoucí když v krámě potřebuju jednu flašku a ne celej pakl zatavenej stretchkou...  :devil:

 

 

k čemu je sbírkový nůž? Věci maj sloužit

 

Copak ty a nebo drahá polovička nemáte doma věci které drtivou většinu času slouží jen k dekoraci a masáži ega?

Třeba velká televize, malované obrazy na zdi, památeční broušené sklo, historické zbraně, stylový trezor na hodinky co se nevlezly do winderu...  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak ty a nebo drahá polovička nemáte doma věci které drtivou většinu času slouží jen k dekoraci a masáži ega?

Třeba velká televize, malované obrazy na zdi, památeční broušené sklo, historické zbraně, stylový trezor na hodinky co se nevlezly do winderu...  :speak_cool:

 

zbytečností a krámů máme doma mraky, asi jako každej. Jen mi přijde pičovina kupovat něco s tím, že to nikdy nepoužiju. Hodinky ve folii, nebo nůž do vitríny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, značení je zamazaný? Ta čepel má celkem rajcovní tvar. Z fotky se to vyvážení ke špičce trochu ztrácí. V provedení s G10 to má navíc zajímavě probraný střenky. Za litr fajnová kudla.

Neni zamazany, za 30 dolacu nema chybu. Absolutne bez vule, holi.... Ale ja nejsem zadnej fajnsmekr

 

c016bf551b0a45a291c309b724849252.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně dneska přišel matriarch který jsem svěřil Mydlinkovi na celkovou údržbu a výměnu střenek a tak vůbec. V podstatě jsem ho chvíli používal, a pak ho začala nosit manželka v kabelce a tak nějak se to něj stal pracovní nůž, takže toho dost vytrpěl...

A teď je jako nový :-)

Tak to se povedlo... Hellou Kitty ala Green day...  :king:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako carský důstojníci? Kamarád má velkou sbírku německých válečných zbraní, nikdy z nich nevystřelil, těch příkladů je stovky... :)

takových lidí taky pár znám. Maj ovladač na televizi v igelitu, hodinky v igelitu, nikdy neřezaný a nebroušený nože ve vitrínce ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ovladač v igelitu jsem viděl před 30ti lety, protože 30" TV dnes má hodnotu 2 kg třešní v obchodu Stodola Kunratice, ale nějak si nedovedu představit např. tyhle nože v dílně mezi nářadím, ale každý jsme jiný, někdo s nimi řeže kabely na stavbě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...