bobi Odesláno 22. května 2016 Nahlásit Odesláno 22. května 2016 Hih, a já to všechno zaspal Hmm, taky dobře
Effe Odesláno 22. května 2016 Nahlásit Odesláno 22. května 2016 mohli to seveřani trochu zdramatizovat....
African Odesláno 22. května 2016 Nahlásit Odesláno 22. května 2016 Tak kaštani byli snad asi jediní, komu jsem to absolutně nepřál...zklamání :-(
Honza.manta Odesláno 22. května 2016 Nahlásit Odesláno 22. května 2016 Byl to krásný hokej a hráli spolu asi opravdu nejlepší týmy na mistrovství.
AndyAaron Odesláno 22. května 2016 Nahlásit Odesláno 22. května 2016 Souhlasim. Hokej peknej a finalove tymy tam byly zaslouzene. Holt vyhral ten lepsi a to Kanada fakt byla.
atari Odesláno 23. května 2016 Nahlásit Odesláno 23. května 2016 Co myslíte, postavíme se příští rok proti Kanadě jako strážci zlatého hattricku? (stejně, jako tomu bylo v r. 2010 proti Rusku)
AndyAaron Odesláno 23. května 2016 Nahlásit Odesláno 23. května 2016 Ja doufam. Kanada nesmi mit hattrick
wizard-ov Odesláno 23. května 2016 Nahlásit Odesláno 23. května 2016 Je ale fakt, že jim šlo těžko co vytknout - na Kanadu sakra disciplinovaní, bylo vidět, že mají větší "hlad", tradičně skvělé bruslení...
AndyAaron Odesláno 23. května 2016 Nahlásit Odesláno 23. května 2016 Kanada byla rozhodne letos nejlepsi tym a vyhrat si zaslouzili. Finove byli hned druzi nejlepsi. Kdyby predvedli vykon co ve skupine, tak to mohlo byt opacne. Celkove vysledky myslim si odpovidaji. Amici na to letos nemeli.
Pavelpu27 Odesláno 24. května 2016 Nahlásit Odesláno 24. května 2016 Tak Jágr na Světový pohár nepojede. Přes všechen respekt k němu jsem rád. DO současného nároďáku se Jágr nehodí. Bylo to vidět na loňském MS, kde se klukům rozklepala kolena a pořád se snažili všechno hrát na něj. Myslím, že u Panters mu připravili lajnu, kterou potřebuje a se kterou se naučili využívat jeho přednosti, ale v nároďáku na to není čas a prostor.
African Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 A je to tady zase, fandíme!!! Vypadá to že to budeme potřebovat :-)
mAra_ Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 Zdálo se mi to, nebo při tom vyloučení Gudas jen mávl rukou a Kanaďan upadl?
kuncák7 Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 Zdálo se mi to, nebo při tom vyloučení Gudas jen mávl rukou a Kanaďan upadl?Nezdalo, ale i tak to musela byt pecka, nejak nechapal, co se deje.
mAra_ Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 (upraveno) Kua omylem se mi to poslalo. Ale když už, tak výkon v první třetině. Není vůbec na ostudu. Upraveno 5. května 2017 uživatelem mAra_
honza71 Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 Ambice mame jako vzdycky, tak snad to letos konecne cinkne.
shewcza Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 Paráda. Kdybychom takhle prohráli první zápas, byl bych pyšný. Třeba se to jednou otočí. Většinou vyhrajeme ty nedůležitý zápasy a potom první v kterém o něco jde vypadneme. Hrejte takhle dál, děláte mi radost kluci!
Gustaf Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 https://gfycat.com/WhoppingFeistyBantamrooster ho vypnul
honza71 Odesláno 5. května 2017 Nahlásit Odesláno 5. května 2017 https://gfycat.com/WhoppingFeistyBantamrooster ho vypnul Na tom by se dalo vysvetlovat, co to je periferni videni :-D
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se