Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Je ale fakt, že jim šlo těžko co vytknout - na Kanadu sakra disciplinovaní, bylo vidět, že mají větší "hlad", tradičně skvělé bruslení...

Odesláno

Kanada byla rozhodne letos nejlepsi tym a vyhrat si zaslouzili. Finove byli hned druzi nejlepsi. Kdyby predvedli vykon co ve skupine, tak to mohlo byt opacne. Celkove vysledky myslim si odpovidaji. Amici na to letos nemeli.

Odesláno

Tak Jágr na Světový pohár nepojede. Přes všechen respekt k němu jsem rád. DO současného nároďáku se Jágr nehodí. Bylo to vidět na loňském MS, kde se klukům rozklepala kolena a pořád se snažili všechno hrát na něj. Myslím, že u Panters mu připravili lajnu, kterou potřebuje a se kterou se naučili využívat jeho přednosti, ale v nároďáku na to není čas a prostor.

  • po měsících...
Odesláno

Zdálo se mi to, nebo při tom vyloučení Gudas jen mávl rukou a Kanaďan upadl?

Nezdalo, ale i tak to musela byt pecka, nejak nechapal, co se deje.

Odesláno

Paráda. Kdybychom takhle prohráli první zápas, byl bych pyšný. Třeba se to jednou otočí. Většinou vyhrajeme ty nedůležitý zápasy a potom první v kterém o něco jde vypadneme. Hrejte takhle dál, děláte mi radost kluci!

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...