Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, African napsal:

No jo no, autům moc nehový, jel si prý pro Fiata a dovezl Jeepa, americkou klasiku :weird: A ještě v litru, krach to je, ale nikdo mu nechce kazit radost. Půl míče není málo, tak to aspoň dva, tři roky mohlo jezdit :D Třeba se to vychytá a bude to dobře.... 

A je to v tovární záruce? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

No jo no, autům moc nehový, jel si prý pro Fiata a dovezl Jeepa, americkou klasiku :weird: A ještě v litru, krach to je, ale nikdo mu nechce kazit radost. Půl míče není málo, tak to aspoň dva, tři roky mohlo jezdit :D Třeba se to vychytá a bude to dobře.... 

Renegáda chtěl táta, moc se mu líbil.. 

naštěstí jsem mu ho rozmluvil a koupil si Vitaru (neboli Favorit, jak tomu tady říkají někteří :-))

Toho Jeep Fiata má i jedna klientka, viděl jsem ho jednou, jinak pořád jezdí synovým, bo to má v servisu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se vracím ke svému tématu - jak jsem psal, konečná volba zdá se skončila u nové Suzuki Vitary 4x4 s mildhybridem, výbava velmi dobrá za asi docela rozumné peníze, v dané cenové kategorii a v té konkrétní ceně (asi 620.000,- Kč) a při požadavku na malé SUV (délka do 4250 mm) jsme prostě nenašli lepší auto.

Teď jde o to, zda s manuálem nebo zda si počkat asi půl roku a vzít automatickou převodovku (auto by stálo asi o 60.000,- Kč více). Synové nás nutí do automatu, já a manželka jsme odkojení manuálem, se kterým dlouhé desítky let jezdíme a máme tak trochu dojem, že ten desítky let starý návyk budeme nelehko překonávat. Co si o tom myslíte???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, pavča napsal:

Tak se vracím ke svému tématu - jak jsem psal, konečná volba zdá se skončila u nové Suzuki Vitary 4x4 s mildhybridem, výbava velmi dobrá za asi docela rozumné peníze, v dané cenové kategorii a v té konkrétní ceně (asi 620.000,- Kč) a při požadavku na malé SUV (délka do 4250 mm) jsme prostě nenašli lepší auto.

Teď jde o to, zda s manuálem nebo zda si počkat asi půl roku a vzít automatickou převodovku (auto by stálo asi o 60.000,- Kč více). Synové nás nutí do automatu, já a manželka jsme odkojení manuálem, se kterým dlouhé desítky let jezdíme a máme tak trochu dojem, že ten desítky let starý návyk budeme nelehko překonávat. Co si o tom myslíte???

Jo pardon, oprava, cena v maximální výbavě s manuálem je asi 580.000,- Kč, s automatem to má prý být asi 620.000 až 640.000,- Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Vladar91 napsal:

Vitara za 680 mi prijde hodne, nechcete Subaru XV?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Tu cenu jsem spletl, viz oprava v dalším příspěvku, cena je cca 580.000,- Kč, jinak Subaru XV bylo samozřejmě také v hledáčku, ale je moc dlouhé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, pavča napsal:

Tak se vracím ke svému tématu - jak jsem psal, konečná volba zdá se skončila u nové Suzuki Vitary 4x4 s mildhybridem, výbava velmi dobrá za asi docela rozumné peníze, v dané cenové kategorii a v té konkrétní ceně (asi 620.000,- Kč) a při požadavku na malé SUV (délka do 4250 mm) jsme prostě nenašli lepší auto.

Teď jde o to, zda s manuálem nebo zda si počkat asi půl roku a vzít automatickou převodovku (auto by stálo asi o 60.000,- Kč více). Synové nás nutí do automatu, já a manželka jsme odkojení manuálem, se kterým dlouhé desítky let jezdíme a máme tak trochu dojem, že ten desítky let starý návyk budeme nelehko překonávat. Co si o tom myslíte???

Ja jsem taky odkojenej manualem a automat jsem nikdy nechtel a nakonec jsem si na nej pomerne rychle zvyknul a v druhem aute se mi uz manualem kvedlat moc nechce 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, pavča napsal:

Tak se vracím ke svému tématu - jak jsem psal, konečná volba zdá se skončila u nové Suzuki Vitary 4x4 s mildhybridem, výbava velmi dobrá za asi docela rozumné peníze, v dané cenové kategorii a v té konkrétní ceně (asi 620.000,- Kč) a při požadavku na malé SUV (délka do 4250 mm) jsme prostě nenašli lepší auto.

Teď jde o to, zda s manuálem nebo zda si počkat asi půl roku a vzít automatickou převodovku (auto by stálo asi o 60.000,- Kč více). Synové nás nutí do automatu, já a manželka jsme odkojení manuálem, se kterým dlouhé desítky let jezdíme a máme tak trochu dojem, že ten desítky let starý návyk budeme nelehko překonávat. Co si o tom myslíte???

Zvykneš si na to i na to..

táta si pořídil tu 1.4 ještě bez hybrida s manuálem a převodovku si chválí. Říkal, že by automat nechtěl, že je zvyklý, ale... Mylím, že pokud to nebudete mít jenom jako trhač kilometrů, tak s manuálem je to řízení větší zábava!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna technická. Opakovaně se tady řešil nošil kol na kouli, ten už mám, takže pohoda. Ale zajímalo by mě, jak to skladujete? Potřebuju to kvůli prostoru pověsit na zeď, tak mě zajímá, zda má smysl něco jako toto

https://www.spoke.cz/drzak-nosice-kol-na-tazne-zarizeni-na-stenu/?gclid=CjwKCAjw19z6BRAYEiwAmo64LTv7z3f-ywoFh2T5EAq8_85E_Hws236HCwKtpYSa_YsHQGrWYq7f8hoC6hsQAvD_BwE

https://www.nosice-stresni.cz/detail/hakr-space-hook-drzak-nosicu-kol-na-tazne-zarizeni-1/?gclid=CjwKCAjw19z6BRAYEiwAmo64LbeBZaBAvY4wHh5BGTuFDicrLaFIXRtVhDu5vxU4TTxvoWDndhbwKhoCuJsQAvD_BwE

Nebo něco jinýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pavča napsal:

Teď jde o to, zda s manuálem nebo zda si počkat asi půl roku a vzít automatickou převodovku (auto by stálo asi o 60.000,- Kč více). Synové nás nutí do automatu, já a manželka jsme odkojení manuálem, se kterým dlouhé desítky let jezdíme a máme tak trochu dojem, že ten desítky let starý návyk budeme nelehko překonávat. Co si o tom myslíte???

Soused si teď koupil novou Vitaru. Celý život v manuálu, před 70kou si pořídil automat a nemůže si to vynachválit. Prý konečně může jezdit s jednou nohou z okna:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pavča napsal:

Synové nás nutí do automatu, já a manželka jsme odkojení manuálem, se kterým dlouhé desítky let jezdíme a máme tak trochu dojem, že ten desítky let starý návyk budeme nelehko překonávat. Co si o tom myslíte???

Tak automat je určite pohodlnejší, obzvlášť pri dedkovskom štýle jazdy. Rýchlo si na to zvyknete. Na druhej strane ten manuál je bezúdržbový a vôbec sa nekazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...