Prochy68 Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 Neomlouvej se, v zumpe se neomlouva.. :-))Po sto letech jsem si pustil radio.. mluvila tam nejaka pani.. skakala tam vsem do reci, mlela jak kolovratek a dikce jak kdyz ma nuz v ruce a je konec sveta...nejaka umracena mrackova... hrozny to poslouchat... to maj v tom ANO nejaky skoleni na tenhle agresivni styl ? :-o)Tak to jsem v aute slysel asi tu stejnou pindu Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
Micey Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 Me by zajimalo, jak se zvani o tech atomovkach.. kdyz maj konvencni armadu tak moc v prdeli s absolutne neschopnym vedenim, proc se kazdej tvari, ze ty atomovy sily na tom budou jinak? Neni to treba tak, ze i kdyz to tlacitko nedejboze nekdo zmackne, nestane se nic, pac se to cely zasekne, napriklad?:) Treba je to uplna blbost, ale jak o tom celkem posloucham, todle tema sem uplne zpracovany moc neslysel.
Prochy68 Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 Me by zajimalo, jak se zvani o tech atomovkach.. kdyz maj konvencni armadu tak moc v prdeli s absolutne neschopnym vedenim, proc se kazdej tvari, ze ty atomovy sily na tom budou jinak? Neni to treba tak, ze i kdyz to tlacitko nedejboze nekdo zmackne, nestane se nic, pac se to cely zasekne, napriklad? Treba je to uplna blbost, ale jak o tom celkem posloucham, todle tema sem uplne zpracovany moc neslysel.Nekde jsem cetl, ze ty jaderny zbrane maji na uplne jinem levelu nez ty konvencni, ale co je na tom pravdy.......? Jeste doplnim, nebyl to zadnej proruskej zdroj, ale ted si presne nevybavuju kde to bylo.Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
Micey Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 Jo to sem prave pred nejakou dobou od nejakyho experta slysel taky, myslim ze sem to tady i psal, ale kdyz o tom tak premejslim, neni mi jasny, proc by to tak melo bejt..
petr_cha Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 Prej tomy jejich atomovy sily jsou samostatny a vyrazne lepe financovany.. narozdil od zbytku armady.. ...a navic staci, kdyz jich vy/doleti jen par.. z tech tisicu .....takze nez na nefunkcnost bych spolehal na to, ze to nezmacknou.. protoze tim by skoncil svet, jak ho zname..
Radek124 Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 Nechci to zlehčovat, ale jestli jsou Glumovi jaderní rakeťáci s kvalitou na obdobném "technologickém levelu" jako jejich konvenční bráchové (tj. 40-50 let staré muzeum), mocné letectvo (které už se nad Ukrajinou dávno bojí lítat) a obávané obrněné prapory valící se evropou (s reálným technickým dojezdem 50-100 km od místa složení z vlaku), měl by být naší jadernou noční můrou spíš skutečný odpal "nazdařbůh", provedený omylem během cvičení bojové pohotovosti.
Geodet Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 před 8 minutami, Tom4 napsal: Mezitím v rusku . . . Dělají z toho střelu DUM-DUM.
wawrik Odesláno 25. září 2022 Nahlásit Odesláno 25. září 2022 před 8 hodinami, azeppelin napsal: Dle nejrůznějších dohadů by to měla být spíše pozitivní zpráva. Současný prezident údajně potřebuje cokoli, čím by se tzv. zapsal do historie - klidně i otevřeným konfliktem s Taiwanem apod. Zajímavý rozhovor se sinology třeba zde: Dík za link, tento Růžičkův rozhovor mi ušiel. Rád ho počúvam, jeho znalosť čínskej kultúry a histórie v akomkoľvek kontexte je obdivuhodná. Pritom bez známok antagonizmu.
AndyAaron Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 Stacilo si na ne pockat na hranicich a naladovat do autobusu a maji zmobilizovano Kdyby radsi tech 260k chlapu vyslo do ulic…
VS Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 (upraveno) https://t.me/rbc_news/58938 Vojenský komisař Usť-Ilimsku je na jednotce intenzivní péče v mimořádně vážném stavu Upraveno 26. září 2022 uživatelem VS
Sněhulák Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 před 17 minutami, VS napsal: https://t.me/rbc_news/58938 Vojenský komisař Usť-Ilimsku je na jednotce intenzivní péče v mimořádně vážném stavu Když se kácí les, létají třísky. Nedivím se.
ismit Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 ohledně atomovek, mluvil o tom např. Milan Slezák, že jsou na úplně jiné úrovni separátně financované a že prošly velkou obnovou asi před 8 lety, takže by měly být super bojeschopné a modernější, než má USA.
exBURN Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 Stejně tak jak říkali Rusové o veškeré technice a realita bude zase někde uprostřed. A hlavně to že v Rusku na to dali prachy neznamená že ty prachy doputovaly kam měly :-D
safi Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 U Atomovek je problém, i když dopadne jedna hlavice. Když si odmyslím materiální a lidské škody (které nemusí být velké, když to bude něco o velikosti 2WW atomovek to s trochou štěstí spadne někam na ukrajinský venkov), tak větší škody to udělá celosvětově, protože bude brutální výplach burz a panika obyvatelstva v celém západním světě.
Gustaf Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 (upraveno) před 4 hodinami, AndyAaron napsal: Stacilo si na ne pockat na hranicich a naladovat do autobusu a maji zmobilizovano Kdyby radsi tech 260k chlapu vyslo do ulic… Proč do ulic... až si to jdou zkusit. Za klávesnicema na instanci byli "Z" hrdinové. Ukrajinska půda potřebuje nějaké hnojivo.... Upraveno 26. září 2022 uživatelem Gustaf
AndyAaron Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 No protoze za sebe bych byl radsi, kdyby to bylo v tomto poradi: 1. 260k rusu vyrazi do ulic, po nekolika nasilnych potyckach se jim podari svrhnout soucasnou vladu a nastolit docasnou, ktera zastavi to silenstvi na Ukrajine. 2. 260k rusu vyrazi do ulic, zacnou masove nepokoje a rusove se zacnou mydlit mezi sebou hlava nehlava. Ukrajinska puda sice potrebuje hnojivo, ale kdyby tam nabehlo 260k rusu, tak se bude stejne umirat na obou stranach, vcetne civilniho obyvatelstva.
petr_cha Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 Kadyrov ma volno od mobilizace, tak aspoň zaskočí v roli cetnika v Dagestanu... kde na rozdil od Ruska se to slusne bouri..
azeppelin Odesláno 26. září 2022 Nahlásit Odesláno 26. září 2022 Nejen Dagestán. Zajímavé je, že i Srbsko a Kazachstán avizovali neuznání anektovaných území.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se