Jump to content

Recommended Posts

No ta Mohelnice, to je horor. Ale mam radost, ze jde jen o docasne reseni. Uz se tesim na svetle zitrky. Ja jsem optimista, dalnice do Ostravy jsem se taky dozil. A kdo pamatuje starou cestu…vlastne nic, to jsme vsichni z pameti vymazali. 

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ono to jezdeni vpravo na cervenou zdaleka neni v cele usa, takze to zas az takova vychytavka nebude.

Edit: ty semafory za nebo v krizovatce jsou super! Stejne tak 99% aut v automatu, kdy kolony nestoji, ale popojizdi krokem, protoze staci pustit brzdu a auto jede. V Evrope lidi totiz nevi, ze auto se muze rozjet i bez pridani plynu na volnobeh.

Jelikoz jsem z oboru, tak opravdu je vinou politiku odtrzenych od reality resit a dusit auta. Na celkovem mnozstvi skodlivin se podileji malou merou. A naklady na technicke reseni jsou naprosto silene. Lode jak vypluji do mezinarodnich vod, tak veskere ekosracky vypinaji a jsou v pohode. Pritom to jsou obrovsti znecistovatele. Teda do doby, nez si clovek rozpocita, kolik kg vozi a pak najednou v pomeru znecisteni\kg prevezenych to neni vubec spatne.

Letadla jsou zlo.

Edited by ggrand

Vidíš - a teprve teď se na dýcháncích u soudružky Lejnové začíná opatrně řešit, jestli teda na kerosin uvalit spotřební daň a nebo ne...

Nevím kdo první přišel s výkladem že "Green Deal" znamená pro zainteresované spíš "Dream Deal", ale svým způsobem to sedí perfektně 🤑

black_pimp-500x328.jpg

Drazí fandové green dealu. V Evropě začínáme v rámci Grétafašismu jezdit v litrových autech. A zatím: Extrémní V8 od Chevroletu má 10,35 litru a přes 1 000 koní ..... Bravo!

Před hodinou, Radek124 napsal:

…a na dobíjení si budou vozit dieselagregát, protože ve frontě u větrných a solárních nabíječek paní Lejnové by se nedočkali 💀

Myslím, že toto dokonale vykresluje absurditu a pokrytectví dnešní doby:

https://www.zerohedge.com/markets/un-climate-change-conference-reportedly-using-diesel-generators-charge-teslas-being-used

Já si nemůžu pomoct, ale mě přijde, že celej ten humbuk je jen proto, že politici a korporace z lidí potřebujou vydojit prachy a tlačit spotřebu a obhájit nesmyslný investice, protože kola ekonomiky se prostě točit musí. Přesně jak tu několikrát padlo, automobilová doprava se celkovým znečištěním podílí poměrně málo. Pokud je CO2 a obecně ekologie takový téma, tak proč se s takovou vervou a fanatismem neřeší hořící skládky pneumatik, vypalování pralesů, těžba zlata (dnes z jedné otěžené tuny zeminy dostanou v průměru 0,5g zlata, převáží to obříma náklaďákama, budují se odkaliště a pořád se na to používají kyanidy, který už napáchaly škod jako prase)

Ono to obecně s těma vědcema nebude tak slavný, protože už existují i vědecké studie, které ukazují, že CO2 v atmosféře ve skutečnosti dělá to samý co třeba Argon, který tam přirozeně je a je ho tam poměrově mnohem více. Třeba tohle je celkem dost ozdrojovaný.

https://neviditelnypes.lidovky.cz/klima/klima-experiment-co2.A210519_150220_p_klima_wag

Celý mi to přijde postavený na palici. Nutně netvrdím, že změny klimatu člověk činností neovlivňuje, ale u většiny regulací mi to přijde jen jako zástupnej důvod

Klíčové slovo je v poslední větě. Regulace. Prostě významná část vzdělaných elit žije v přesvědčení, že znají řešení jistých reálných nebo domnělých problémů, kterým čelí naše civilizace. Vypracovali se do pozic, ze kterých mohou regulovat / přerozdělovat ... a tvořit tím nové problémy. Neprožili si roky v reálném socializmu a proto si myslí, že jejich levicové názory jsou správné. Mám obavu, že tato generace “elit” byla z velké části “na studentských barikádách” na konci šedesátých let. Který mladý intelektuál tehdy nebyl radikálně levicový že ano... dospěli, část z nich učila nebo učí na progresivních univerzitách, tak se nedivme, že je opět aktuální heslo “poručíme větru dešti - a nějaké fyzikální zákony nám v tom přece nemohou zabránit”.... voe chystá se Euro 7 - defínitivní konec spalovacich motorů... 

https://www.auto.cz/automobilky-euro-7-od-roku-2025-muze-znamenat-konec-spalovacich-motoru-138931

Že je někdo takovej, že odkopne hladový kotě, který škemrá, to bych snad i přešel, ale že je někdo takovej ksindl, že přivřel kotěti ocásek do dveří auta a táhl ho skoro kilometr podle auta a pak jen otevřel dveře a ujel, to nějak rozdejchat nedokážu. Kocourek druhej den zemřel - bylo to pro něj vysvobození - tlapky, bříško, hřbet,....

Svět je plnej Sraček 

před 1 hodinou, Irwinek napsal:

Že je někdo takovej, že odkopne hladový kotě, který škemrá, to bych snad i přešel, ale že je někdo takovej ksindl, že přivřel kotěti ocásek do dveří auta a táhl ho skoro kilometr podle auta a pak jen otevřel dveře a ujel, to nějak rozdejchat nedokážu. Kocourek druhej den zemřel - bylo to pro něj vysvobození - tlapky, bříško, hřbet,....

Svět je plnej Sraček 

Achjo, to jsi někde četl nebo zažil? Zní to hrozně, jednak mám doma kočku která je prostě člen rodiny a představa že by se jí něco mělo stát mě děsí, druhak násilí na zvířatech mi z principu dost vadí, jsou bezelstný a často se nemůžou bránit. 

Člověk kterej něco takovýho udělá musí být hrozně v nepořádku psychicky.