Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, kuncák7 napsal:

Dnes se mi někdo v práci pokusil zkazit den- ztratil se můj doklad o absolvovaném druhém očkování na Covid a ihned tu propukla panika - psal šef že nejsem očkovanej, na patře se mi začal každej vyhýbat, náhodou jsem zavítal do kantýny a každej odcházel ( ještě že nechodím s touhle sebrankou na oběd, to bych asi měl separé ). Ty woe a jen proto, že bába ztratila ten papír, co jsem jí v červnu dal a já o tom nevěděl ( vrátil jsem se z místního šetření z venku ). Patří to sem a ne do naštvala, protože to není možný. 

Martine, Ty seš fakt Mirek Dušín - co by za to jinej úředník dal, že by se mu v pátek už kolem oběda začali vyhýbat... :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Radek124 napsal:

Martine, Ty seš fakt Mirek Dušín - co by za to jinej úředník dal, že by se mu v pátek už kolem oběda začali vyhýbat... :speak_cool:

Radku, to nejsem, já jsem rád, že si mě nevšímaj. Vadí mi ale ten pohled - jsi prašivej. A když nevím proč, tak dvojnásob. Jinak je mi názor lidí tady v baráku ukradenej a naopak v nich tu nechuť ke mě pěstuju, ale vše musí být cílené.

 

před 8 minutami, cali napsal:

Naklikaj si Tecku, nic na to netreba nez nejaku e identitu, ktoru isto mas zamavaj na babu mobilom a vymalovane, ci?

Cali, kde žiješ? Tady musí být vše v papírové podobě, nejlépe 3 kopie. Jakápak aplikace. To bys nepochodil chlapče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2021 v 20:33, M10 napsal:

Nechci se pouštět do nikdy nekončících polemik. Každý si o tom myslíme své a je to dobře, že jsme každý jiný, alespoň je svět diverzifikovanější a o to krásnější. Nemám rád uniformitu, slepou důvěru a slepou poslušnost. 

(a jen pro pořádek a kvůli banu : proti očkování obecně nic nemám).

Tomu rikam respekt k ostatnim nazorum: "silenci", "slepa duvera", "slepa poslusnost". Ani jedno popisovane jsem ve vedlejsim vlakne nezaznamenal. Ale je fajn vedet, ze ocenujes diverzitu, ale lidi s ostatnim nazorem jsou "silenci".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, kuncák7 napsal:

Radku, to nejsem, já jsem rád, že si mě nevšímaj. Vadí mi ale ten pohled - jsi prašivej. A když nevím proč, tak dvojnásob. Jinak je mi názor lidí tady v baráku ukradenej a naopak v nich tu nechuť ke mě pěstuju, ale vše musí být cílené.

Cali, kde žiješ? Tady musí být vše v papírové podobě, nejlépe 3 kopie. Jakápak aplikace. To bys nepochodil chlapče.

Martine, ja kvůli pohodlnosti a kvůli podobným situacím mám v mobilech Tečku, pdf potvrzení o očkování (kdyby nešel web) a za průhledným obalem mobilu vzadu i fyzickou kartičku z očkovacího centra s daty a QR. Už mi to párkrát ušetřilo hodně času a rozčilování.

Jinak teda malá poznámka - přes dlouhou dobu epidemie, lockdowny, mizernou informovanost a nejisté vyhlídky to s tou covid a anticovid hysterií není ještě zdaleka tak zlé, jak by mohlo být. V r. 1990 jsem zažil lokální epidemii čehosi, co se přenášelo kontaktem s lidmi i předměty a vyvolávalo to mokvající strupy zanechávající hluboké jizvy. Ačkoliv to nijak neohrožovalo život, nikdo nechtěl být zohavený. Během týdne to zcela rozvrátilo sociální vazby i hierarchii v komunitě (vojenská jednotka). Docházelo i k násilí a k zatajování příznaků, kdy lehce postižení skrývali strupy a patřili k nejostřejším bojovnikům proti zjevně nemocným. Řadové a nižší šarže šikanovaly a napadaly podstatně vyšší důstojníky, pokud byli nemocní. No námět na film.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 Na tom certfikátu (ke kteému se dostaneš i přes číslo svého mobilu a pak si jej vytiskneš ze staženého PDF - jedno jestli černobíle a nebo barevně, klidně ve 3 kopiích) budeš mít úplně stejný dokument + QR kód, jaký Ti vytiskli při očkování. Při pochybnostech nechť si šéfstvo ráčí provést ověření samo - sice to pro byrokraty zvyklé hledání much v papírech bude kruté, ale u potvrzení o obsolvování/očkování COV-19 se na žádná razítka a "dokládání kartiček o použité vakcíně" nehraje, bohatě stačí dokonce samotný QR kód B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, martar napsal:

Martine, ja kvůli pohodlnosti a kvůli podobným situacím mám v mobilech Tečku, pdf potvrzení o očkování (kdyby nešel web) a za průhledným obalem mobilu vzadu i fyzickou kartičku z očkovacího centra s daty a QR. Už mi to párkrát ušetřilo hodně času a rozčilování.

Jinak teda malá poznámka - přes dlouhou dobu epidemie, lockdowny, mizernou informovanost a nejisté vyhlídky to s tou covid a anticovid hysterií není ještě zdaleka tak zlé, jak by mohlo být. V r. 1990 jsem zažil lokální epidemii čehosi, co se přenášelo kontaktem s lidmi i předměty a vyvolávalo to mokvající strupy zanechávající hluboké jizvy. Ačkoliv to nijak neohrožovalo život, nikdo nechtěl být zohavený. Během týdne to zcela rozvrátilo sociální vazby i hierarchii v komunitě (vojenská jednotka). Docházelo i k násilí a k zatajování příznaků, kdy lehce postižení skrývali strupy a patřili k nejostřejším bojovnikům proti zjevně nemocným. Řadové a nižší šarže šikanovaly a napadaly podstatně vyšší důstojníky, pokud byli nemocní. No námět na film.

Já to mám vše v telefonu, holt v papírové podobě to ihned vložím do batohu, to unesu :-). Jen mě to fakt zaskočilo. Teď už se tomu směju, jen vím, co si o "davu" tady ( myšleno v práci )mám vědět ( myslel jsem si to dávno )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radek124 napsal:

@kuncák7 Na tom certfikátu (ke kteému se dostaneš i přes číslo svého mobilu a pak si jej vytiskneš ze staženého PDF - jedno jestli černobíle a nebo barevně, klidně ve 3 kopiích) budeš mít úplně stejný dokument + QR kód, jaký Ti vytiskli při očkování. Při pochybnostech nechť si šéfstvo ráčí provést ověření samo - sice to pro byrokraty zvyklé hledání much v papírech bude kruté, ale u potvrzení o obsolvování/očkování COV-19 se na žádná razítka a "dokládání kartiček o použité vakcíně" nehraje, bohatě stačí dokonce samotný QR kód B)

Jojo, vím🤣. Už jsem si to vytiskl z founu a šel ji to se svou vrozenou diplomacii🤣🤣, strčit kamsi. V pondělí čekám stížnost na mou osobu, myslím, že tam letělo něco jako krava, blbá a líná 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vono je to s tema atentatama slozity. Prumerne inteligentni clovek dojde k nazoru, ze mu je v hospode lip. Takze zbejvaj jen blbci, kteri to zakonite poserou, nebo osviceni geniusove, no a tam to nema sanci uz vod zacatku. Povest se to muze vlastne jen nedopatrenim. A jakozto prumerne inteligentni clovek atentaty neschvaluju, pac vim kde je mi dobre…obzvlast takhle na konci volebniho obdobi 🤦‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi líto že nejsem eurokomisař, se svou komisi bych vystoupil s návrhem že protože ne všichni jsou muslimové tak aby místo ramadan se používal výraz svátek denní redukční diety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Bert napsal:

Říkám kamarádovi od malička jak to jde ty cigoši a on mě odpovídá dobře ty bílá hlavo. Když ho nazvu romem jak by si asi Helena představovala, začne mi Lado Kivak vyhrožovat smrtí, tak nevím co je správné, ale asi budu pokračovat v názvosloví tak jak my jazyk narostl....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...