Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tvl ale zakládat sekty, templáře, zlatý špendlíky, ... jako chápu, že asi kluk v mládí hodně četl, ale tohle je fakt už na to mu sehnat krásnou vypolštářovanou místnost.

Mít jen trochu víc peněz a pozornosti, tak to bude fakt nebezpečnej magor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo si hraje na templáře, někdo založí politickou stranu, je jen záležitostí osobního vkusu, co komu připadá lepší nebo divnější. 

Nehledal jsem detaily té jeho současné aktivity a co napíšou média, to už snad dávno nikdo nemůže brát vážně. Pokud tím Landa chtěl zatížit byrokratický aparát hygieny tak aby se nedělaly hovadiny, pak v zásadě nic proti. Už se mi tady z okolí donesl případ: Jé paní prodavačko, já někde nechal respirátor. To nevadí, pojďte dál. Tak děkuju a tady máte bumážku na pokutu.

Tak tyhle je potřeba ne zatížit byrokracií ale uvázat ve sklepě za nohu a chodit polívat studenou vodou. Víte co to musí být za příval ega? Ještě nedávno řešili žloutenku u cig... teda vyloučených etnik a průjem na táboře a teď ovládají běh světa, životy národů a kontinentů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hygiena není nejsofistikovanější instituce v téhle republice, ale taky byli podfinancovaní hodně let naspátek a nikdo se tam moc nehrnul. Počítač resp. nějaký informační systém tam asi bylo sprosté slovo a ano, chodili buzerovat, dost často zbytečně, hospody a obchody s potravinama. Na druhou stranu, se v celém Česku dalo najíst reps. nakoupit bez nebezpečí nákazy, nebo otravy z jídla.

Současná akce Landy, kdy zahlcuje jeho parta příznivců mailovýma dotazama hygienu je naprosto k ničemu, akorát blokuje lidi, co se snaží něco dělat, trasovat apod. a mimo jiné chodí na kontroly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Kotlick napsal:

Hygiena není nejsofistikovanější instituce v téhle republice, ale taky byli podfinancovaní hodně let naspátek a nikdo se tam moc nehrnul. Počítač resp. nějaký informační systém tam asi bylo sprosté slovo a ano, chodili buzerovat, dost často zbytečně, hospody a obchody s potravinama. Na druhou stranu, se v celém Česku dalo najíst reps. nakoupit bez nebezpečí nákazy, nebo otravy z jídla.

Současná akce Landy, kdy zahlcuje jeho parta příznivců mailovýma dotazama hygienu je naprosto k ničemu, akorát blokuje lidi, co se snaží něco dělat, trasovat apod. a mimo jiné chodí na kontroly. 

Hygiena jsou úředníci. Že ti by se snažili něco dělat? 🤣 Něco, co by mělo smysl? 🙂 Už jen ta jejich nejvyšší šéfová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, decebal napsal:

Už to nehul.

On nic nehulí, popisuje realitu a skutečnost.  Jestli jsi státní úředník, tak se ti omlouvám i z Foundrymana a chápu tvůj post.

Ale jestli se chcete někdo opravdu pobavit, tak běžte do Koronavlákna. Tam si šílenci doporučují jak kombinovat jaké dávky...a co si jako nechat píchnout. No tvl, to je bizár největší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, M10 napsal:

Ale jestli se chcete někdo opravdu pobavit, tak běžte do Koronavlákna. Tam si šílenci doporučují jak kombinovat jaké dávky...a co si jako nechat píchnout. No tvl, to je bizár největší :D

Šílenci?? ... "a co si jako nechat píchnout"? Děláš záměrně hloupýho nebo jsi hloupej? Nevím, ptám se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, M.K. napsal:

Šílenci?? ... "a co si jako nechat píchnout"? Děláš záměrně hloupýho nebo jsi hloupej? Nevím, ptám se...

Nechci se pouštět do nikdy nekončících polemik. Každý si o tom myslíme své a je to dobře, že jsme každý jiný, alespoň je svět diverzifikovanější a o to krásnější. Nemám rád uniformitu, slepou důvěru a slepou poslušnost. 

(a jen pro pořádek a kvůli banu : proti očkování obecně nic nemám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Foundryman napsal:

Já bych hlavně rád znovu zažil dobu, kdy úředníci dělali to, co jim zákon ukládá a lidi dělali to, co jim zákon nezakazuje.

Znovu, já jsem ještě mladej, to je pravda, ale ono to tak někdy bylo (upřímně čest vyjímkám jako je Kuncák, nebo z mojí zkušenosti ředitel TAČR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky




..Ale jestli se chcete někdo opravdu pobavit, tak běžte do Koronavlákna. Tam si šílenci doporučují jak kombinovat jaké dávky...a co si jako nechat píchnout. No tvl, to je bizár největší


.."Nic proti ockovani nemam, jen je to bizar".. abych ti nesel zkontrolovat, jakej pasek nosis na hodinkach.. by tady nejradsi se kazdej posmival a poradna watch kultur nikde.. serete mi :-) .. a i to rejpani mate takovy nijaky a vzdy s priposranou unikovkou.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M10 napsal:

On nic nehulí, popisuje realitu a skutečnost.  Jestli jsi státní úředník, tak se ti omlouvám i z Foundrymana a chápu tvůj post.

Ale jestli se chcete někdo opravdu pobavit, tak běžte do Koronavlákna. Tam si šílenci doporučují jak kombinovat jaké dávky...a co si jako nechat píchnout. No tvl, to je bizár největší :D

Nejsem státní úředník. Jen mi ten post přijde úplně blbej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi někdo v práci pokusil zkazit den- ztratil se můj doklad o absolvovaném druhém očkování na Covid a ihned tu propukla panika - psal šef že nejsem očkovanej, na patře se mi začal každej vyhýbat, náhodou jsem zavítal do kantýny a každej odcházel ( ještě že nechodím s touhle sebrankou na oběd, to bych asi měl separé ). Ty woe a jen proto, že bába ztratila ten papír, co jsem jí v červnu dal a já o tom nevěděl ( vrátil jsem se z místního šetření z venku ). Patří to sem a ne do naštvala, protože to není možný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...