Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Viděl jsem před časem dokumenty, kde mluvily děti Alberta Speera (syn Albert byl úspěšný německý architekt, tuším urbanista, a to nejen doma v Německu), Hermanna Goringa, Martina Boormanna (syn Martin měl druhé jméno Adolf). Nějak jsem z toho neměl pocit, že by měly chodit kanálama. Za rodiče fakt nemužeš.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, geometr napsal:

Je to prasárna. Byť s tím můžu v podstatě souhlasit, ti kluci na ledě podle mě neví o čem je řeč a proč se to děje.

Proto je mi i líto Rusáků. Ti na tom ledě o tom ví úplné prd a nemoci si po zápase poslechnout hymnu, musí být demotivující. Státní doping, nestátní doping, tohle se mi nelíbí.

To je měli radši vykopnout ze soutěží  úplně.

 

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ten ruskej doping je prasára obecně. Já nějak asi nemam názor, jestli bez vlajky nebo vůbec. Každopádně po výhře Čajkovskij to je divný, to je mi těch kluků taky líto (jestli jsou teda čistý). Tohle je takový řešení ala princezna koloběžka.

René Fasel... Ať se na mě nikdo nezlobí, ale ten snad dostal od Bělorusů zaplaceno nebo... Kdyby to nezaťápla Škodovka, tak by to mistrovství v tom Bělorusku bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovni-napadeni-rasismus-sexualita-zakon-brusel.A210526_205727_zahranicni_lisv?zdroj=top

V Bruselu jsou přesvědčení, že když ucpou pokličku u hrnce, aby se z něj nekouřilo, všechno bude cajk. Tak snad to nedopadne, jako když jsem poprvé a naposledy vařil v papiňáku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@martarJsem si hned vzpomněl na tenhle článek (ale to jsi jistě četl):

https://kechlibar.net/2021/05/24/o-nenavisti-a-o-budovani-vzdusnych-zamku-ve-kterych-nelze-zit/

a mj. tuhle pasáž:

"Víceméně všechny západoevropské státy se snaží potlačovat hate speech zákonem, ale k žádnému rozkvětu lásky a porozumění mezi jednotlivými skupinami obyvatelstva to nevedlo. Paralelní společnosti jsou vidět na každém rohu. Samozřejmě, reakce zastánců je nadále posilovat příslušné zákony; znáte to s tou definicí šílenství, která mluví o dělání těch samých věcí a očekávání jiných výsledků?"

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím že Mariana poctivě čteš :) Musim říct, že se na každý jeho článek těším. Ještě se mi nestalo, abych cítil byť jen náznak disharmonie s jeho názory. Jako bych to psal sám - až na to, že píše líp než já, myslí mu to líp než mně, má větší přehled a docela hodně mi rozšiřuje obzory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Vidím že Mariana poctivě čteš :) Musim říct, že se na každý jeho článek těším. Ještě se mi nestalo, abych cítil byť jen náznak disharmonie s jeho názory. Jako bych to psal sám - až na to, že píše líp než já, myslí mu to líp než mně, má větší přehled a docela hodně mi rozšiřuje obzory. 

Mám to úplně stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Vidím že Mariana poctivě čteš :) Musim říct, že se na každý jeho článek těším. Ještě se mi nestalo, abych cítil byť jen náznak disharmonie s jeho názory. Jako bych to psal sám - až na to, že píše líp než já, myslí mu to líp než mně, má větší přehled a docela hodně mi rozšiřuje obzory. 

Přesně, až mě to občas štve. Sakra, taky bych chtěl mít takovej přehled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...