Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, martar napsal:

Já ho moc nesledoval, protože mi byl nesympatickej fyzicky i některými názory, ale ted zjišťuju, že se jako politik docela snažil a pro svý voliče uměl udělat kus práce. Snad mu to progresivní mládež dokáže přičíst k dobru a nezapomenou na to kvůli jeho hučení v bambusu.

Ale jak řikám, můj kůň to nebyl a není.

Můj též ne. Nesledoval jsem ho, jen je občas dobré připomenout si, jak ty mlýny melou :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda moc nesleduju. Nechci ho ani nijak obhajovat. Viděl jsem jen nějaké dva "novináře", v Událostech komentářích, kteří s tím snad přišli (vytáhli to na veřejnost / medializovali; u nás už se další "novináři" takovejch věcí rádi chytí), ale přijde mi to, že to je celé zatím ala "jedna paní povídala...". Takovej trochu lynč bez důkazů. Jen tvrzení jedné strany. To se mi z principu trochu nelíbí. Tohle by se mohlo stát (a nepochybně v minulosti i stalo) komukoliv jinýmu. A pokud by to byla jen špína, těžko se toho pak člověk zbavuje, pokud to vůbec lze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi přijde svědectví 8 holek, která prý mají i na kameru, docela dost. A další desítky se hlásí. Taky Feri hned věděl, kolik uhodilo a přiznal trochu “barvu” a zabalil to. Takže mi to přijde rozdíl než, zemní obvini po 20 letech jeho spoluzacka.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať podají trestní oznámení. A až bude zahájeno stíhání, ať se píše že pan xy je vyšetřován / trestně stíhán pro podezření z....

Jinak s tím obviněním po 20 letech souhlas.

Edit: Jinak ještě vzpomeňte si (nebo najděte) na kauzu Kroupa Jourová. Mimochodem už ten pán přišel s těmi důkazy ve Vrběticích? 🙂

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Frantik napsal:

Mi přijde svědectví 8 holek, která prý mají i na kameru, docela dost. A další desítky se hlásí. Taky Feri hned věděl, kolik uhodilo a přiznal trochu “barvu” a zabalil to. Takže mi to přijde rozdíl než, zemní obvini po 20 letech jeho spoluzacka.

Já tedy politiku nijak nesleduji, ale první co mě napadlo, nebudou brzy volby? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Policie se tim prý už zabývá, tak uvidíme, k čemu mozkovým myšlením dospěje...

Jinak teda bez ohledu na to jak moc obvinění odpovidá pravdě - každá veřejně činná osoba s něčím podobým musí počítat, a pokud možno protistraně zbytečně nedodávat munici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, African napsal:

Já tedy politiku nijak nesleduji, ale první co mě napadlo, nebudou brzy volby? 😂

Nevim no. Volby jsou za 4 měsíce a hlavně jsou kazdej rok, takže každá kauzu je jako před volbama. 
Ale nejsem objektivní, páč mam radost, ze i v mladé progresivisticke, liberální a dokonale politické uderce jsou normální obyčejní kokoti 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Frantik napsal:

Nevim no. Volby jsou za 4 měsíce a hlavně jsou kazdej rok, takže každá kauzu je jako před volbama. 
Ale nejsem objektivní, páč mam radost, ze i v mladé progresivisticke, liberální a dokonale politické uderce jsou normální obyčejní kokoti 🙂 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně mě uklidnilo zjištění, že když je něco v novinách, tak je to pravda.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/johanna-nejedlova-konsent-dominik-feri-sexualizovane-nasili.A210527_095636_domaci_vlc?zdroj=top :

Jaké nejčastější argumentační fauly a příklady takzvaného victim blamingu (obviňování oběti, že si za to, co se jí stalo, může sama) v diskuzích zaznívají?
Jeden z těch prvních argumentů je, proč to bereme jako pravdu, když to je „jenom“ anonymně napsané v novinách. Na to je třeba vysvětlit, jak funguje novinářská etika a že si novinář nemůže dovolit zveřejnit věc, kterou nemá skutečně důkladně podloženou. Protože jinak by mohl čelit poškození svého jména nebo žalobám.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Frantik napsal:

Nevim no. Volby jsou za 4 měsíce a hlavně jsou kazdej rok, takže každá kauzu je jako před volbama. 
Ale nejsem objektivní, páč mam radost, ze i v mladé progresivisticke, liberální a dokonale politické uderce jsou normální obyčejní kokoti 🙂 

Ty woe, ty seš fakt glosátor. Mám monitor od musli a jogurtu co jsem vyprskl. U tebe na tohle fakt musím dávat bacha :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, milda21 napsal:

Chápu to dobře, že právě snídáš?

Obědvám. Tvořím tu dnes od 6 ( nemohl jsem spát a tak jsem jel v 5 do práce ).

 

A díky za vysvětlivku s kotátkama, to mi opravdu nějak uteklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...