Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@KFL Tvrdí, že jeden pod dá 400 potahů. Jeden pod vyjde na 85 kaček. Jestliže jedny Heety stojí 110 a potahů je na jednom cígu 14, tak to vychází tabulkově výrazně líp.

Co se týče baterie, tak tam tvrdí, že vydrží na den hulení a u podu tvrdím, že je na dva dny. Takže baterka je na 200 potahů cca...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, bandicoot napsal:

@KFL Tvrdí, že jeden pod dá 400 potahů. Jeden pod vyjde na 85 kaček. Jestliže jedny Heety stojí 110 a potahů je na jednom cígu 14, tak to vychází tabulkově výrazně líp.

Co se týče baterie, tak tam tvrdí, že vydrží na den hulení a u podu tvrdím, že je na dva dny. Takže baterka je na 200 potahů cca...

1.5 ml 400 potahů? Nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 4 týdnech...
V 12. 9. 2022 v 22:48, siwi napsal:

Vapuje tady ještě vůbec někdo? Mě to tačalo docela dost bavit.

jasně, nedávno jsem si pořídil levného malého herbíka a jen jsem litoval, že jsem to nekoupil dřív. je to parádní, člověk s tím nesmrdí.

IMG_20221006_100606_1.jpg.132c2508575257706587cb5911925884.jpg

před 2 hodinami, vraby napsal:

Ahoj

Momentálně mi došel zdroj na namíchanou bázi na hulení. Není tady někdo kdo dělá? Díky 

glycerin a propylenglykol kupuju na fichemě v litrovkách, míchám 50/50, to mám tak na rok, a booster 20mg holt na vapriu v malých lahvičkách v pětibalení. na lepší řešení jsem nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, lub napsal:

lycerin a propylenglykol kupuju na fichemě v litrovkách, míchám 50/50, to mám tak na rok, a booster 20mg holt na vapriu v malých lahvičkách v pětibalení. na lepší řešení jsem nepřišel.

Matně vzpomínam,že jednou jsem už takhle také míchal. Nějaká tabulka na míchání síly nikotinu? Také hulím 50/50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je moje osvědčená a oblíbená kombinace. Drag 3, Taifun GT4 v klonu, do toho full moon UMA na 2mg. K tomu jednorázovku na to šlukování na tajňáska na poradách a tak různě kde nemůžu dělat mlhu.

Snad mi odpustíte ten klon, ale jelikož to furt někde ztrácím, tak by to byla ve finále dražší sranda jak hodinky...

5Z7OzBSZmgZ0BtqMZ6YM0knGKn8ey33GHAJf0t_2kaenglvE0qCq4r-SqVCp-gwed17s0FsVtm3spVgCru76KDPYCz3feul0bQUyShnQ-hl8B63J6x6XREsgiKbSWl13561JAVKyjDXt28XxS1GYsgGaSnkndsxY0vbUL_uoxaPlClqsMD--HkuphJdBis6V4CiXvnKe8dyI1Xle-eaPTq3mTPn-g7R_MLg500UIlxzaUvsDDIGcXRkIhyQv4kVOqYdHwjJiYsjglaiDA-WSpercpWSzPNQvnyQcTrNjGvjz-nU-r07m-hNaBTWHOJeOU6hg15bdaLujyObJqHEds63vEhVXZzX8kJGCJY5g0YyiLr4gxrn6DU6VRDL8r4K_TSz7Myrnd0AKyZzusA1R3CgQXeMBj3J7lTdBc-MTFsqRu7GuxaGw_2ST7VbZx1dL9jaOZV-0JA3Z96kRWVqSw_cU3-jkAVrxmeKFvbAkvDxZoxVxk5sDtYPPvZh5pm76Uj8ub0PIgrZgmLxNswbaWzaR_g_CYfNEyCsjvEND-vnArZGBsafXaAW5No2hY4qvs4BKgTLE3-M5XabdL1L1THhNxGX0bav3rPFgjSLQTJKqB-cR14OE98q5qkdkQDgLLc8752tQ6bi6oXKb67P8gPGtTq7xj4E_pT1Cn6B9wHXu-SbT6kOBtWeBeV51G8H3mbfWuMrC3EewcwHzaTuLO9I4HWezVSzg8aqA67scT_q5v1wSsQsd105O9AjCy3YSWqSdXufy-0A1g8907thYH71gwarKcsu0vwU1E0nxdk9t7QCJEWXEmO0tQPnBNfqMAlPfz3i2Jbk87KRtLfxvCpHDNP05gVx5AnQ2jZSr7s9j6oh3VWZvfZEJ7iLkW9X5qu6YyixaeAWIQ5a1u56gk_IhIpqDNfBmm9o2hD3zGg=w709-h947-no?authuser=0

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

S čím začít při přechodu na tyhle cigarety

chuť spolehlivost cena dostupnost  use friendly vzhled

Pulze

IQOS lumina nebo Prima

Jiný tip

Díky za rady?

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2022 v 10:16, lub napsal:

jasně, nedávno jsem si pořídil levného malého herbíka a jen jsem litoval, že jsem to nekoupil dřív. je to parádní, člověk s tím nesmrdí.

IMG_20221006_100606_1.jpg.132c2508575257706587cb5911925884.jpg

glycerin a propylenglykol kupuju na fichemě v litrovkách, míchám 50/50, to mám tak na rok, a booster 20mg holt na vapriu v malých lahvičkách v pětibalení. na lepší řešení jsem nepřišel.

Co je to malý černý dole? Herbík? Nějaký link?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Conrade, kazdy prechod z pyrocigariet na ich alternativy je super a budem ti drzat palce. Je to dost rozsiahla tema a dlha cesta. Ja som s klasikou skoncil pred cca 6 rokmi a premostil som na IQOS ktory so uzival cca 3 roky. Nevyhodou zahrievaneho tabaku je to, ze nevies regulovat obsah nikotinu a mne sa stalo po dlhsom uzivani to, ze som si na neho zvykol este viac ako pri beznej cigarete a pozastavil som sa az vtedy kedy mi nerobilo problem stiahnut celu krabicku co do vtedy nebol moj standard a samozrejme mi uz z toho zacalo byt aj zle - proste ked si ju "zapnes" musis ju dotahat do konca. Pred 3 rokmi som presiel kompletne na vaping a to hned vo velkom Highend style - kupil som si slusny setup a zacal si postupne sam robit buildy, miesat aromat (Overene)- zacal som na 12 mg nikotinu a momentalne som na 3 ke. Ked mam chut dam si potah a odlozim, nikoho tym neotravujem, nemusim ist von a pokial mas aj slusny setup tak to je aj svojim sposobom styl. Moja kondicka je v poho, nekaslem - proste som vdacny, ze aj prostrednictvom webu som sa k tomu dostal

 

PS: samozrejme tu budu stale informacie o vacsej skodlivosti ecigariet v porovnani s konvenciou, no treba aby si na to kazdy urobil nazor sam na zaklade relevantnych dat - samozrejme nejde o zdrave "fajcenie" no o ovela, ovela menej skodlive.... dalo by sa o tom napisat velmi vela - no akbudes mat zaujem, znavigujem ta na skupiny v ktorych sa o tom hovori, pomoze a uvedie....

Upraveno uživatelem palmone1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Conrad napsal:

S čím začít při přechodu na tyhle cigarety

chuť spolehlivost cena dostupnost  use friendly vzhled

Pulze

IQOS lumina nebo Prima

Jiný tip

Díky za rady?

Kamaráde, už jsi dospělý 🙂 , nechceš raději přejít na dýmku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...