Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, eskimak napsal:

@Foundryman

@neuromancer

Florida bola s hospitalizaciami uplne na spici USA. Myslim negativne. A to je tam teplo! Uz to dochadza ci este nie? Napriek tomu ze je tam teplo, su na tom s umrtnostou horsie (alebo podobne) ako my. To je ale vyhra, vsakze? Napriek slusnej zaockovanosti, lebo SERU na to, myslim na opatrenia. To ze tam maju posahaneho guvernera ich bohuzial do tejto situacie dostalo.

Na Floridě ja taky dost důchodců a lidí s nadváhou. Pokud by koronáč závisel na klimatu, byla by JV Asie naprosto v pohodě. Nebo Izrael.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Florida má smrtnost na 100 000 obyvatel lepší než stát New York nebo třeba New Jersey, celkově 8 nejvyšší v USA. Proočkováno mají aktuálně 67% populace 5+. A jo, už se tam opravdu těším, i kvůli jejich guvernérovi😉

https://www.nytimes.com/interactive/2021/us/covid-cases.html

Statistiky jsou tady:

http://ww11.doh.state.fl.us/comm/_partners/covid19_report_archive/covid19-data/covid19_data_latest.pdf

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, neuromancer napsal:

Florida má smrtnost na 100 000 obyvatel lepší než stát New York nebo třeba New Jersey, celkově 8 nejvyšší v USA. Proočkováno mají aktuálně 67% populace 5+. A jo, už se tam opravdu těším, i kvůli jejich guvernérovi😉

https://www.nytimes.com/interactive/2021/us/covid-cases.html

Statistiky jsou tady:

http://ww11.doh.state.fl.us/comm/_partners/covid19_report_archive/covid19-data/covid19_data_latest.pdf

Jde hlavně o to, aby jsi si to tam ve zdraví užil :cheers: Já mám teď kámoše na motorkách v Brazílii, je to větší skupina z celé ČR, asi dvacet kluků a první týden úplně na pohodu. No a když budeš mít peška, tak ho stejně chytíš nebo tě porazí auto na přechodu....což bych ti samozřejmě nepřál 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, neuromancer napsal:

Díky moc, Afri😎👍 Chtěl jsem i do JAR, domací z Krugeru psal, když už konečně přijedeme, vidím to na jaro😉

Ani nevím jaká tam je dnes situace, nějak to nesleduji a soustředím se na Nepál a tam teď na pohodu, 200-300 nárůst denně. Ale je to samozřejmě houpačka, Afrika mě chybí jako sviňa, Kruger, billtong, grilovačky a hlavně pohodový, sluníčkem dobře naladěný lidé :guitar:  To dopadne, ale příště už společně s rodinnou, já už se nasosal dost a děti ještě musí dozrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze sa tesis na ich guvernera je naozaj len tvoj boj. Niekto rad Mao Ce Tunga, niekto Billa Gatesa a niekto buzeranta na duhovom jednorozcovi. Kazdy podla svojho.

...a ano, v CR ci SR je malo dochodcov aj obeznych ludi... 🤦‍♂️.

Proti comu vlastne chlapci bojujete? Proti ockovaniu? Proti ruskam? Proto obmedzeniam? Aha, viem, proti vsetkemu, lebo mame svoje prava, vsakze? Nik mi nebude nic prikazovat. Vsade to zvladaju bohovsky, len v CR (SR) je to nahovno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Ani nevím jaká tam je dnes situace, nějak to nesleduji a soustředím se na Nepál a tam teď na pohodu, 200-300 nárůst denně. Ale je to samozřejmě houpačka, Afrika mě chybí jako sviňa, Kruger, billtong, grilovačky a hlavně pohodový, sluníčkem dobře naladěný lidé :guitar:  To dopadne, ale příště už společně s rodinnou, já už se nasosal dost a děti ještě musí dozrát...

Psali nám, že putyky jsou otevřené a zákaz prodeje alkoholu zrušen, nechtěl jsem riskovat kvůli láhvi Pinotage pokutu a bez toho a jehněčí nožičky v hospodě není zážitek kompletní. Přesně, pohodoví lidi + biltong a droewors mně taky chybí✌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, eskimak napsal:

To ze sa tesis na ich guvernera je naozaj len tvoj boj. Niekto rad Mao Ce Tunga, niekto Billa Gatesa a niekto buzeranta na duhovom jednorozcovi. Kazdy podla svojho.

...a ano, v CR ci SR je malo dochodcov aj obeznych ludi... 🤦‍♂️.

Proti comu vlastne chlapci bojujete? Proti ockovaniu? Proti ruskam? Proto obmedzeniam? Aha, viem, proti vsetkemu, lebo mame svoje prava, vsakze? Nik mi nebude nic prikazovat. Vsade to zvladaju bohovsky, len v CR (SR) je to nahovno. 

Proti očkování rozhodně nebojuji, bez toho by mě tam ani nepustili a bojím se ho tak stejně jako covidu, takže vůbec, konec konců mám v sobě všechno možné od žloutenky A+B až po žlutou zimnici a břišní tyfus. O rouškách jak kde a omezeních si myslím svoje, nikomu to necpu.

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, neuromancer napsal:

Proti očkování rozhodně nebojuji, bez toho by mě tam ani nepustili a bojím se ho tak stejně jako covidu, takže vůbec, konec konců mám v sobě všechno možné od žloutenky A+B až po žlutou zimnici a břišní tyfus. O rouškách jak kde a omezeních si myslím svoje, nikomu to necpu.

👍

Ok, prepac. Uz ma ta tema unavuje, asi som bol ostrejsi ako som chcel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, eskimak napsal:

👍

Ok, prepac. Uz ma ta tema unavuje, asi som bol ostrejsi ako som chcel.

V pohodě, lidi už jsou z toho podrážděný, není se co divit👍 

P.S. Jak jsem už myslím psal, jeden kolega covidhysterik, druhý antivaxer, oba mě zásobují svými argumenty a mně je to úplně jedno a řešit to s nimi nechci, protože jsou zabetonovaný ve svých pozicích a rozumná řeč s nimi o tomto tématu není🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já abych jako zakladatel tohoto vlákna za sebe aktualizoval, jsem plně očkovaný, roušku nosím poctivě (tu samou asi tři měsíce už :D), testuji sám sebe jednou týdně v pondělí ráno a šel bych asi po vzoru Rakouska, protože mě je ta země velmi sympatická. Žiju normální život, veřejným místům se nevyhýbám a co chci do budoucna změnit, že chci konečně začít zase cestovat jako dřív. Prostě se začínám tak nějak otrkávat, je to na dobré cestě :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, African napsal:

Žiju normální život, veřejným místům se nevyhýbám a co chci do budoucna změnit, že chci konečně začít zase cestovat jako dřív. Prostě se začínám tak nějak otrkávat, je to na dobré cestě :guitar:

😎👍:punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, neuromancer napsal:

Florida má smrtnost na 100 000 obyvatel lepší než stát New York nebo třeba New Jersey, celkově 8 nejvyšší v USA. Proočkováno mají aktuálně 67% populace 5+. A jo, už se tam opravdu těším, i kvůli jejich guvernérovi😉

https://www.nytimes.com/interactive/2021/us/covid-cases.html

Statistiky jsou tady:

http://ww11.doh.state.fl.us/comm/_partners/covid19_report_archive/covid19-data/covid19_data_latest.pdf

JJ, porovnat stát s zalidněním 10k/km2 s 121/km2, taky dobrý

60k mrtvých proti 56k, s tím, že ti co mají 56 měli 3 měsíční předstih a nulový plán/znalost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jen muj dojem, ze vlada neumi nic vymyslet a poukazuje a opira se o nahodna opatreni okolnich zemi a dokonce pouziva terminy jako rakouska cesta a podobne?

odhlednu-li od faktu, ze treba nejde (diky za to) beloruskou cestou, litevskou cestou, ale ani treba svedskou cestou, proc nemuzeme byt vzorem pro ostatni, aby treba za par tydnu mohl alespon jeden okolni stat rict, pujdeme taky ceskou cestou.

nakonec zase za par mesicu budeme pro ostatni vzorem jak to nedelat a a brinek zase nasadi babisovi (stale v demisi) ksiltovku best in covid :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...