Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Já myslím, že hezky to řekl Hamáček, mimochodem spolu s Prymulou jedinej, kdo mluvil věcně.

 

"Těm lidem hrozí to, že někoho nakazí, on pak umře a bude jim to celý život líto. To je to nejhorší, co jim hrozí,"

 

 Ano můžeme si tu hrát na to jak to obejít, a že pokud není neprůstřelný znění je to k ničemu. Ale možná by stačilo používat vlastní hlavu.

 

Skoda, ze Hamacek tak nebyl chytrej na konci ledna, kdy jeho CSSD, ANO a komanci hlasovali PROTI zarazeni bodu o pripravenosti na COVID-19. Jinymi slovy se na to vedome vykaslali a nejake rousky, respiratory, dezinfekce neresili, stejne tak krizovy plan, stejne tak vsechny ty chudaky v prvni linii, kteri ted jen muzou cekat, kdy si pro ne Covid prijde.. Vojtech tehdy uvedl, ze vse je v poradku (!) 

To je neomluvitelne selhani.. Ale tak zase mame v polovine brezna konecne Ustredni krizovy stab. Mame tak nadeji, ze budou delat zasadni doporuceni odbornici a ne politici.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, souhlasim. Posrali to radne a ted to hasi. Muj post se tykal jen tiskovky. Ty kecy tam byly hrozny, Hamacek a Prymula se jedini vyjadrovali vecne a lidsky. Zbytek byl na bliti. Andy nerekl nic, zbytek si sichroval prdel. To nijak nezmensuje jejich odpovednost z minula. Jen ted u me ziskal par kladnejch bodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze Hamacek tak nebyl chytrej na konci ledna, kdy jeho CSSD, ANO a komanci hlasovali PROTI zarazeni bodu o pripravenosti na COVID-19. Jinymi slovy se na to vedome vykaslali a nejake rousky, respiratory, dezinfekce neresili, stejne tak krizovy plan, stejne tak vsechny ty chudaky v prvni linii, kteri ted jen muzou cekat, kdy si pro ne Covid prijde.. Vojtech tehdy uvedl, ze vse je v poradku (!) 

To je neomluvitelne selhani.. Ale tak zase mame v polovine brezna konecne Ustredni krizovy stab. Mame tak nadeji, ze budou delat zasadni doporuceni odbornici a ne politici.. 

rozlišuješ co je vláda a co Poslanecká sněmovna ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové zdravím, chci se jen optat- vláda prý zrušila parkovací zony? nevíte, kde to prosím bylo vysloveno, vyhlášeno? Prosím případně o odkaz. Přišel jsem do práce a mám tu na to už 3 dotazy v e-mailu. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-porad-jedna-o-karantene-tiskova-konference-ma-zpozdeni-pet-hodin-40316771?seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

 

Ministr průmyslu a obchodu a dopravy Karel Havlíček upřesnil, co je v rámci nouzového stavu v zemi povoleno či zakázáno. Ruší se podle něj modré zóny v rámci obcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Usneseni vlady c. 214, https://apps.odok.cz/djv-agenda?date=2020-03-15 odst. V, clanek 7

 

V. zakazuje

7. s účinností ode dne 16. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 platnosti nařízení, kterým obec vymezuje oblasti obce, ve kterých lze místní komunikace nebo jejich určené úseky užít za cenu sjednanou v souladu s cenovými předpisy;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Usneseni vlady c. 214, https://apps.odok.cz/djv-agenda?date=2020-03-15 odst. V, clanek 7

 

V. zakazuje

7. s účinností ode dne 16. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 platnosti nařízení, kterým obec vymezuje oblasti obce, ve kterých lze místní komunikace nebo jejich určené úseky užít za cenu sjednanou v souladu s cenovými předpisy;

Moc díky, tohle mi stačí ( já to jen nechtěl číst celé ), ale z tvé odpovědi si vyzobnu vše potřebné. Mám tvůj souhlas s copyrajtem  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je taky dobrý, je to live stream...

 

Teď to chce pár pozitivních zpráv, protože když se mrknete pořádně, tak Česko je poslední, kdo má skoro 300 nahlášených nakaženejch, ale nemá nikoho vyléčenýho. Norsko 1300 a 1 vyléčenýho taky nepůsobí dobře, přiznávám... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mi vrtá hlavou, jak to, že tak obrovské země blízko Číny mají minimum nakažených.

dle mých info, tak Vietnam to zvládl celkem dobře, dobrou PSA kampaň, a tvrdé vládní nařízení (karanténa celou oblast, kdy bylo zjištěno nákazy etc.), velké testy na hranici s Čínou.

 

 

Do začátku minulého týdne měl Vietnam jen 39 případů, pak to znovu propuklo cestujícím z Británie, teď je tam kolem 50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...