Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

... hmm, pěknej humus. Jednu sklenici nedávno koupenou tu máme. Kouknul jsem na obal a nikde není uvedena země původu (jen suše "Orkla Foods Česko a Slovensko a.s." bez toho, jestli je to výrobce, dovozce nebo kdo). To jsem zvědavěj, až to otevřu, jestli to rovnou nevyleju. Bych blil z těch potravinářskejch firem. Spousta věcí, který byly dřív dobrý a měl jsem je rád, se dneska nedá žrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 10. 2023 v 8:29, kuncák7 napsal:

K té PČR - u nás to řeší tak, že přijedou, podám jim vysvětlení přes vrata u pozemku a oni odjedou. Zatím jsem ani jednou nebyl vyzván k podání vysvětlení na služebně. U nás je to ale vždy ve stylu - tvrzení proti tvrzení.

Jinak šaráda se stěhováním pokračovala včera i dnes, kdy se máme už stěhovat fyzicky. Manager stěhování mi včera řekl, že je lepší tam ted ty skříně nechat ( v nové budově překvapivě není vůbec vybavení ) a objednat si skříně za cca 3 měsíce ( na můj dotaz, kde ty skříně pak vezme, už odpověd neznal ). Tak jsem radši odešel. No a dnes mám místo kancelářského stolu v předávacím protokolu skartovačku. Osobně mám chut ji na všechno použít a odstěhovat se pouze s propiskou. Doba digitalizace je opravdu hooodně daleko ( na všechno 5 kopií k ničemu ). A stěhovací firma je zděšena, že má stěhovat něco nábytku.

no uz prestahovani?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Harwey napsal:

no uz prestahovani?:)

Jojo, pár drobností nefunguje- tiskárny, PC někdy, WC ani kuchyňka není. Chybí mi pár skříní a pracovní židle je na max váhu 80 kg :-)). Dlouho nevydrží, mám o pár kilo víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jerryl napsal:

Jsem myslel, že ruská invaze covid z evropy vyhnala.

Má nějaký vážný příznaky a dopady nebo už je to jenom rýmička?

Kdepak, naše městečko toho plné, v nemocnici prý také dost lidí. Příznaky, bolest hlavy, kašel, horečka...dneska ráno jsme to objevili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, African napsal:

Kdepak, naše městečko toho plné, v nemocnici prý také dost lidí. Příznaky, bolest hlavy, kašel, horečka...dneska ráno jsme to objevili.

Potkal jsem známou doktorku (obvoďačku) s respikem, že prý v práci skoro každý odběr pozitivní, ale lehké průběhy..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl covid před měsícem a jako pokaždé... Je to na hovno. Měl jsem to třikrát a pokaždé se z toho min půl roku dostávám..špatně se mi dýchá, nemůžu ne, že běhat, ale ani rychleji chodit. Plíce v řiti. Po půl roce jsem zpět na normálu. 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...