Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Ajaj napsal:


👍

ja muzu z virtualu doporucit FulGaz. Jezdim pres Tacx/iPad a kvalitou maji nejlepsi videa

 

Ten vubec neznam. Co to umi?

Zwift me moc nezaujal vzhledove, respektive tim, ze to vypada jak hra. Ted jsem dal Rouvy, tak uvidim. Na tom se mi libi jak vzhled, tak ze podporim ceskou tvorbu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Marfael napsal:

Ten vubec neznam. Co to umi?

Zwift me moc nezaujal vzhledove, respektive tim, ze to vypada jak hra. Ted jsem dal Rouvy, tak uvidim. Na tom se mi libi jak vzhled, tak ze podporim ceskou tvorbu. 

Ja jezdil skoro vsechno - Rouvy, Kinomap, Zwift…..ten FulGaz se mi líbí kvalitou videí, které je ve velkém rozlišení. Mají tam snad pár jízd zadarmo + členství můžeš platit po měsíci. Takže já to kupuju vždy jen v zimě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Ajaj napsal:

Ja jezdil skoro vsechno - Rouvy, Kinomap, Zwift…..ten FulGaz se mi líbí kvalitou videí, které je ve velkém rozlišení. Mají tam snad pár jízd zadarmo + členství můžeš platit po měsíci. Takže já to kupuju vždy jen v zimě 

Myslim, ze po mesici maji vsechny platformy, minimalne Rouvy i Zwift, pokud se nepletu. 
Zkusim kouknout na ren FulGaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Di2 je božie. Pneumatiky s hrotmi sú božie. Ustlal som si iba raz, na kopčeku pred školou, keď mali decká veľkú prestávku - veľmi elegantne som sa oddelil od bicykla a v synchronizovaných rotáciách sme sa šmýkali asi 10 metrov každý na inú stranu, čím som si vyslúžil frenetický potlesk 🙂 Umelecký dojem 10 bodov, logika mínus niekoľko miliónov.

20211207_094905.thumb.jpg.a737220c24eb630cee2cca992f587208.jpg

20211207_095705.thumb.jpg.c53d935e96bdce1db2e3b1c9d74e8f3a.jpg

20211207_101427.thumb.jpg.c3d90987dcaf2d7446da23cb4698949b.jpg

20211207_101935.thumb.jpg.c27a19be2bb309c04ec967480d70ee64.jpg

Koľko môže byť taký zdravý minimálny tlak na bezdušákoch? Nemám s tým skúsenosti, na tých Maxxisoch bol minimálny tlak uvedený, na týchto Suomi s hrotmi je iba maximálny. Ráfiky sú hookless, ak na tom záleží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brďo, santa, to je můj jednorožec. Normálně nezávidím, ale teď ti řikám, že doufám, že si na tom kole rozbiješ kokos. Néé, dělám si prdel, jako cyklista samouk přeju moře pěkných jízd. Platí na ty santíky eště doživotní záruka na rám? Tudle sme s borcem kecali u rozhledny o kolách a padla řeč i na tuto značku. Já povidám že je tam celoživotní, on poudá že ne, prej enom 7 roků a eště je to vázané na prvního majitele. Ja řikám znovu že ne, dyk já mám na kaňonu 6 roků a santa je 4x dražší, takže 4x6 je 24, a když ten rám neprdne za 24 roků, tak už nikdy. A proto doživotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JanKuc napsal:

Platí na ty santíky eště doživotní záruka na rám?

Abych řekl pravdu, tak nemám tušení. Musel jsem dohledat viz. odkaz. CEO Santa Cruz v únorovém rozhovoru říkal, že pokud objednáš nové kolo, tak doručení odhadoval na březen-květen 22. Bohužel nevím, jestli se situace obrátila k lepšímu/horšímu. Takže těžko říct, jak by reklamace v této době probíhala...

https://www.santacruzbicycles.com/en-US/warranty

https://www.youtube.com/watch?v=ioqMYzNIfkw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jste někdo neodolal Black friday na Amazonu? X let už jezdím bez tacho, poslední dobou mě ani nebaví pouštět Garmin hodinky, ale za 159 euro jsem ho tam nemohl nechat.
Dám ho na gravela.

Aspoň to propojim s blikačkama a měly by se pouštět automaticky přes Garmin.

PXL_20211208_154816600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kloubik napsal:

Taky jste někdo neodolal Black friday na Amazonu? X let už jezdím bez tacho, poslední dobou mě ani nebaví pouštět Garmin hodinky, ale za 159 euro jsem ho tam nemohl nechat.
Dám ho na gravela.

Aspoň to propojim s blikačkama a měly by se pouštět automaticky přes Garmin.

PXL_20211208_154816600.jpg

Je i se všema senzorama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dnešní návštěvě ortopéda je jasno. Cyklistickou sezónu 2022 Bert zahájí nejdříve 6.1. A to pouze v tom případě, že mne motodlaha pustí do úhlu 120 stupňů. A sezóna bude zahájena: (famfáry, atd ... ) deseti až patnáctiminutovým protočením na trenažéru na minimální zátěž. No mně z toho jebne 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kral083 napsal:

Ty @JanKucmožná by bohatě stačila fotka tvýho "kaňona",jak se na něm v zimě proháníš. Tolik písmenek je snad do tohodle vlákna i škoda 😏

Gdesi sem tu uz fotku daval toho mojeho zebraka, kula bahna oprena o skrin. Ale uz nejezdim, je kosa. Kdyz sa navlecu potim sa jak krava, kdyz nalehko, tak klepu zimu. A funcni hadry nemam, strasne v tom smrdim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, kloubik napsal:

Gusto je to bez sensoru, ten bundle se sensorama jsem tam nevidel. Uvidim jak moc mi ty sensory budou chybet, kdyztak neco dokoupim. Namotivoval me kamarad, strasne si ho pochvaluje, porad nahrava trasy. Tak uvidim. 

Tak to mě ta cena zas až tak super nepřijde... nevím. Já tenhle kupoval i se všemi senzory asi něco pod 9k. Každopádně je to výborná hračka. Dříve jsem taky nic nevozil, ale tohle je super. Spárování se Stravou a segmenty. Senzory určitě dokup. Bez nich je to poloviční. Srdeční tep, snímač rychlosti a watty jsou dobrý vyfikundace....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš kupovat senzory, tak nemusíš brát origo Garmin. Pár roků jezdím s tímhle https://www.aliexpress.com/item/4001096008233.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3b8d559464Gba1&algo_pvid=d3ce4807-e219-42ea-8926-2f27cf6a9246&algo_exp_id=d3ce4807-e219-42ea-8926-2f27cf6a9246-32&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"10000014385484100"}

Funkčně stejný, výdrž dobrá, kompatibilita 100%. Kup dva stejný, jeden nastavíš na rychlost, druhej na kadenci.

Upraveno uživatelem Paw
Překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl kouknout na nějaký hadry na kolo a jen žasnu, že na vysačkách na produktu se dočítám informace: 
snižujeme uhlíkovou stopu..., vysazujeme stromy..., materiál z reciklátu..., PFC free..., žádná dětská práce...

Ale to podstatný, třeba - hustota vložky, vodní sloupec, odvod potu, užití v rozmezí teplot - se nějak vytratilo. Jsem divnej, že to chci vědět? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 80 km krížom-krážom po (ehm) metropole. Z jednej strany na druhú čisto po dokonalých cyklocestách. Asi som to už spomínal, ale nedá mi to znova pochváliť - cyklistická infraštruktúra takmer úplne nezávislá na cestnej alebo na chodníkoch, križovanie s hlavnými ťahmi komplet mimoúrovňovo a s pohodlnými nájazdmi, s vedľajšími väčšinou tiež. A pokiaľ už tú cestu križujem, autá mi zastavujú, keď ešte ani netuším, že môj cyklochodník bude o 30 metrov ďalej cez tú cestu prechádzať. Čistá radosť.

Že sú cyklocesty prehrnuté už od rána od piatej (na rozdiel od chodníkov a ciest :D) ani nehovorím...

20211209_144437.thumb.jpg.a6ba87dae28aad279bbb20a9e74606be.jpg

20211209_145002.thumb.jpg.0a84384a6f7f2517ad7c473632a2695d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...