Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, M.K. napsal:

Ta vidlice nejni žádnej zázrak, to vím i já. Co by Tě ještě zajímalo? :default_biggrin:

No, tak flakaji tam RS Judy na ten nižší model a na tento Suntour, která je aspoň lehčí. Na to, že manželka najede 300km za rok, tak asi cajk, ne? Účel to splní ....no na co se ptám... poměr cena výkon. Se Shimanem nemám takový zkušenosti...já mám sram.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdyby ste potřebovali pro odrostlý ratolesti mám doma 2x 26´´ S a M, jedno je Ghost a druhý asi Giant

Foto a info pošlu na vyžádání, sem línej to fotit do inzerátu, díky za pozornost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venku škaredě, na ES začaly Flandry v přímém prenosu a v celém pokrytí závodu, tak program na neděli je jasný. Regenerace 7 hodin u TV.

Odesláno z mého SM-S918B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

IMG_20230402_132151.jpg

Taky to tak jde :cheers: Já se tedy také ukecával na kolo, ale to by šlo upřímně o zdraví. Aspoň jsem si vyběhl na kopec na pifsona, tož na zdraví.....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, kudrnac napsal:

No, ja se vcera nakonec vyhrabal ven, kosa jak svin... nakonec jeste asi 6 km pred dojezdem defekt...

 

 

Zima jako taková by mi nevadila, ale spocený v té kose řešit defekt, to by mě nasralo 😕

 

 

 

 

P. S. Ano, teď tady napíšou dva až tři matadoři, že defekt řeší do 5 min., klobouček před vámi, pánové 🙂 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...