Jump to content

Recommended Posts

Posted
před 1 hodinou, Xenomorfus napsal:

Jan de Rooy 😭

Jako kluk jsem hltal jeho nahánění osobních závodáků na Dakaru. Ach jo.

Posted

Jan de Rooy.  R.I.P.

DAF TwinCab. Když jsme to v 80's sledovali, bylo to jak z jiné planety, bo já musel ´v té době vždy za Čáslaví na Podhoře nahánět Avie a v kopci brát vejtřasky. To byl tedy rozdíl, ale to předjetí Vatanena - 👍 to je vrchol Dakaru originálního. /trasa Paris-Dakar/.

Zážitek, skoro bych to přirovnal ke sledování Apolla 11 tehdy na černobílé televizi a výstupu Neila Armstronga z lunárního modulu na povrch Měsíce. 

🤠

 

Posted

Ach jo, na tomhle jsem vyrůstal... Kdo nezažil, nechápe. Pomalinku mi ty dětští hrdinové odchází. 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • 2 weeks later...
Posted

Kurvy bolševické - doufám že Ti co ho tam dostali, od prokurátorů přes soudce až po toho zamindrákovaného fízla schovávajícího se v Kremlu se budou hodně dlouho smažit v pekle :censored:

Posted
Tak se jim to povedlo...
Alexej Navalnyj 04.06.1976 - 16.02.2024
R.I.P.
ať je mu země lehká. Modlím se za to aby tohle byl začátek změny ale asi marně.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Posted

nojo, ten ruský gulag stále žije, tak R.I.P., myslel to dobře, dopadlo to jako vždycky, pyzdou ke zdi.

Ty Rusáci fakt nejsou dostatečně osoby mentálně na úrovní homo erectus.

 

Posted

Budu považovat za velmi nerozvážné, pokud sem někdo napíše, že přeci všichni rusové nejsou stejní. Potažmo, že je na ně potřeba nahlížet jako na národ, který obdivuje Puškina, a který má rád balet ....  

Posted

Rusi su zkurvená banda dobyvačných hrdlorezov a nebyť Ukrajiny máme ich za plotom. A hoci Ukrajinci nie sú možno ideál, boh nás aj ich ochraňuj. To že to s Navalnyjm dopadne takto sa dalo očakávať, otázka bola kedy to príde🙁

R.I.P

 

Posted

Neuvěřitelne statečněj člověk, který se do toho bordelu vrátil i když musel tušit.....

Posted

Pripomina to "nahodu" z Černé zmije - uklouzl po slupce od bananu a napichl se na špičku katedraly...

Posted

Ti rozumní a se svědomím už jsou dávno v podobných vězeních... a tam fakt stačí malý opakovaný projev nesouhlasu a už tě systém semele. 

Osobně se hodně zamýšlím nad tím, proč se Navalny vracel do Ruska, když věděl, jak skončí....

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...