kuncák7 Posted January 31, 2024 Report Posted January 31, 2024 před 1 hodinou, Xenomorfus napsal: Jan de Rooy Jako kluk jsem hltal jeho nahánění osobních závodáků na Dakaru. Ach jo.
Xenomorfus Posted January 31, 2024 Report Posted January 31, 2024 Ani mi nemluv :-(. Vek uz mel, nicmene legenda.
Guest eloga Posted February 1, 2024 Report Posted February 1, 2024 Jan de Rooy. R.I.P. DAF TwinCab. Když jsme to v 80's sledovali, bylo to jak z jiné planety, bo já musel ´v té době vždy za Čáslaví na Podhoře nahánět Avie a v kopci brát vejtřasky. To byl tedy rozdíl, ale to předjetí Vatanena - to je vrchol Dakaru originálního. /trasa Paris-Dakar/. Zážitek, skoro bych to přirovnal ke sledování Apolla 11 tehdy na černobílé televizi a výstupu Neila Armstronga z lunárního modulu na povrch Měsíce.
tikzot Posted February 2, 2024 Report Posted February 2, 2024 Taky na to koukámRIP Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Leviathann Posted February 3, 2024 Report Posted February 3, 2024 Ach jo, na tomhle jsem vyrůstal... Kdo nezažil, nechápe. Pomalinku mi ty dětští hrdinové odchází. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Z. Paul Posted February 6, 2024 Report Posted February 6, 2024 Toby Keith, americká country star. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
nickolas Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Tak se jim to povedlo... Alexej Navalnyj 04.06.1976 - 16.02.2024 R.I.P.
Radek124 Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Kurvy bolševické - doufám že Ti co ho tam dostali, od prokurátorů přes soudce až po toho zamindrákovaného fízla schovávajícího se v Kremlu se budou hodně dlouho smažit v pekle
Nick06 Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Tak se jim to povedlo... Alexej Navalnyj 04.06.1976 - 16.02.2024 R.I.P.ať je mu země lehká. Modlím se za to aby tohle byl začátek změny ale asi marně. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
Guest eloga Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 nojo, ten ruský gulag stále žije, tak R.I.P., myslel to dobře, dopadlo to jako vždycky, pyzdou ke zdi. Ty Rusáci fakt nejsou dostatečně osoby mentálně na úrovní homo erectus.
Bert Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Budu považovat za velmi nerozvážné, pokud sem někdo napíše, že přeci všichni rusové nejsou stejní. Potažmo, že je na ně potřeba nahlížet jako na národ, který obdivuje Puškina, a který má rád balet ....
Campino Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Rusi su zkurvená banda dobyvačných hrdlorezov a nebyť Ukrajiny máme ich za plotom. A hoci Ukrajinci nie sú možno ideál, boh nás aj ich ochraňuj. To že to s Navalnyjm dopadne takto sa dalo očakávať, otázka bola kedy to príde R.I.P
Prochy68 Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Neuvěřitelne statečněj člověk, který se do toho bordelu vrátil i když musel tušit.....
patprom Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Každému slušnému člověku z toho musí být smutno, RIP
odjinud Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Pripomina to "nahodu" z Černé zmije - uklouzl po slupce od bananu a napichl se na špičku katedraly...
safi Posted February 16, 2024 Report Posted February 16, 2024 Ti rozumní a se svědomím už jsou dávno v podobných vězeních... a tam fakt stačí malý opakovaný projev nesouhlasu a už tě systém semele. Osobně se hodně zamýšlím nad tím, proč se Navalny vracel do Ruska, když věděl, jak skončí....
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now