Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Jiří, gratulace, včera jsem uplnou nahodou sepisoval sve porodni zazitky, tak Ti pak dam odkaz. Mas se na co tesit. :)

Porodni zazitky :)

Ja vcera dal po 9 letech plnohodnotny trenink v bazenu 3,5 km. Vsechny intervaly jsem dodrzel. A to jsem plaval 10x 200m a hned potom 6x 100m s packama. Tak jsem mel radost, ze mi to plave. Jenze pak tam prisli kluk s holkou skocili do vody a doslo mi, ze ne. S tema lidma co to delali od 6 let se proste nikdy nemuzu srovnavat.

Jinak jsem cetl na Tvem webu info k plavani za 2019 a jsi blazen, dost dobry... mi uz by se kazdy den fakt nechtelo. Chodim 3x tydne a uz to mi prijde hodne :)

Roky jsem vstaval kazdy den v 4:30 abych pak skakal v 6 do vody a asi stacilo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  od začátku roku jsem chyběl ve vodě jen 5 dni, páč sem musel se ženou na hory.  :)   jinak taky s těma, co plavou zavodně nehraju, to prostě nelze.  ať nejsem off topic, zítra jedu do Prahy, se těším.  Prirucku sedlak ve meste mam sebou a snad z centra vypadnu za svetla domu, abych se neztratil. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Budu mít průvodce. Snad mi pomůže se začlenit.

Stavíme se v Esce na chleba se sádlem za 230, mrknem do Kozičky nasát atmošku a pak se přesunem na jednání mezi nefalšovaný managery. Plavat půjdu radši hned ráno, čert ví, co se tam strhne za melu.  :D  

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Budu mít průvodce. Snad mi pomůže se začlenit.

Stavíme se v Esce na chleba se sádlem za 230, mrknem do Kozičky nasát atmošku a pak se přesunem na jednání mezi nefalšovaný managery. Plavat půjdu radši hned ráno, čert ví, co se tam strhne za melu.  :D  

Od 6 mají otevřeno v Hotelu Olšanka na Olšanském náměstí pod Olšanskýma hřbitovama. Můj domácí bazén než jsem přesídlil.

Zastávka tramvaje Olšanské náměstí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Vanocum 2018 jsem od manzelky dostal el. zubni kartacek. Byl jsem posledni v rodine, ktery se tomu porad branil. No, tak jsem ho zacal pouzivat, ale po kratky dobe zacal zlobit, hrozne rychle se vypinal. Nejakou dobu jsem mu to toleroval a pak jsem se rozhodl, ze ho tedy odnesu na reklamaci. Nicmene, uctenka nikde. Tak jsem ho nastvane dal do krabice a nechal ho tak ulezet a letos manzelka sla do prodejny, kde ji vytiskli znovu uctenku a rekli ji, ze jestli nechceme dlouho cekat, tak ho mame dat rovnou do servisu. Jsem si ho dal do auta, asi mesic jsem ho tam povozil a dnes vyrazil do servisu. Rikam, ze me zlobi kartacek. Tak to sepsala a rika, ze nevi jestli tam bude mit stejny. Si rikam ok, nevim co jako. Pak sla dozadu, prinesla uplne novej, jeste lepsi a dala mi ho, ze je to vyrizeny. Ani se neptala, co s nim je. Tomuhle rikam vyrizeni reklamace. A ja se na to malem vykaslal. Mam dneska hned lepsi den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...