Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

To plavani me pripomelo prihodu, kamarad kdysi, v te dobe lehce po tricitce, byli jsme spolu na bazene, tak se ho ptam jak plave, on se podival na svoje ne uplne male brisko a rekl me ze vytlakem, zasmal se, skocil do vody a ja cumel jak puk, jel jak kolesovej parnik, nadherna technika, za nim lehka vlnka, do osmnacti zavodil ve volnym zpusobu. Takze i kdyz by to do nej clovek na prvni pohled nerekl, v tu chvili si tam vsechny namazal na chleba jako pan.. A vlastne me to i ted po letech rozesmalo, takze to sem patri :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo a dojalo-dnes jsem nemohl odvézt tu nejmladší do školky (musel jsem hodně brzo do práce), odpoledne jsem vezl mamku do Plzně k lékaři (vyzvedávat musela má nejstarší) a teď mi volala, že malá už spí a že hrozně plakala, že mě dnes neviděla a nemohla mi dát pusu (jsem stále kvůli ní oholenej). Kurna, asi i starnu, ale ukapla i slza. Tohle mě fakt dostalo a potěšilo.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v TV pořad Polopatě, byl tam L.Seryn v přímém přenosu i s hodinkami. :eek: Kdo by to čekal v pořadu o zahradě atd. že? Paráda, dobrý vstup do roubování. 

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšili mě na Plavebce při výměně průkazu VMP, kdy mi zrušili omezení na 100 kW (stejně jako další omezení) s poukazem, že držitelé průkazů již nepochybně nějaký dovednosti v praxi získali, takže je to zbytečný.

 

No, možná Ti to zrušili v rámci nějakého vnitřního předpisu o harmonizaci s tzv. směrnicí 40 (40 EHK/OSN Pracovní skupiny pro vnitrozemskou vodní dopravu). Vysvětlení, které jsi dostal je opravdu úsměvné. Takže co máš teď? M a S?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To "vysvetleni" je tady https://www.sailing.cz/clanky/vymena-prukazu-vmp , po pravde jsem to dal nezkoumal. Vysledek je, jakej je.

No, on právě zákon 114 inkorporuje do českého právního řádu tu směrnici. Takže asi se shodneme, že hláška: už něco umíte ..... Byla blbost. Čímž teda netvrdím, že něco neumíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...