Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Když jsem na sebe nějakej čas zpátky poprvé fouknul Tom Ford Tobacco Vanille, tak mě ta vůně regulérně rozesmála. Dneska jsem si ji vzal poprvé "mezi lidi" a naprosto mě nadchla. Už zásadně nespoléhám na první dojmy. :)

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tally7: zkus mi popsat, jak na tebe pusobi tahle vune, dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pro zmenu zkusim tohle, beru klasicky 200.

post-30673-0-44173000-1578774051_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem na sebe nějakej čas zpátky poprvé fouknul Tom Ford Tobacco Vanille, tak mě ta vůně regulérně rozesmála. Dneska jsem si ji vzal poprvé "mezi lidi" a naprosto mě nadchla. Už zásadně nespoléhám na první dojmy. :)

Dnes jsem jí zkoušel v Notinu. Řešil jsem, jak může vonět po čase na kůži. Je to mega silná kořeněná pecka. Člověk asi bude vonět celej den, viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně používám Lalique Encre Noire Sport. Všechny Encre Noire mi přijdou velmi podobné, tuhle mám nejraději. Zpočátku jsem měl rozpačitý pocit z toho vonět jak cypřiš, ale nějak jsem si ji oblíbil.

Nemá někdo zkušenosti s výdrží Prada Luna Rossa Carbon? Rozdíly oproti Sauvage malé, ale líbí se mi víc. Kolega teď jede Sauvage EDP a kdykoli kolem mě prochází, kazí mi mé rozhodnutí si koupit Pradu  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně používám Lalique Encre Noire Sport. Všechny Encre Noire mi přijdou velmi podobné, tuhle mám nejraději. Zpočátku jsem měl rozpačitý pocit z toho vonět jak cypřiš, ale nějak jsem si ji oblíbil.

Nemá někdo zkušenosti s výdrží Prada Luna Rossa Carbon? Rozdíly oproti Sauvage malé, ale líbí se mi víc. Kolega teď jede Sauvage EDP a kdykoli kolem mě prochází, kazí mi mé rozhodnutí si koupit Pradu  :lol2:

Prada mě vydrží zklamala. Parfém. voda vydrží stejně dlouho, jako toaletky. Ale je to krásná vůně. BTW na letišti v Kodani za sto Euro.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jaký to je proti klasice? Mám samozřemě na mysli extreme.

 

Je dost jiný a opačný, než by slovo "extreme" naznačovalo. Spíše by se hodilo slovo "Reserve" :) ve smyslu, že je vymazlený, více kultivovaný Já myslel, že to bude vetiverová bomba, ale opak je pravdou. Klasický vetiver je combo citrusů, vetiveru a tabáku a verze extreme je combo vetiveru, kadidla a bylinek do sladka. Klasická verze je více "chlapácká", verze "Extreme" je více metrosexuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně používám Lalique Encre Noire Sport. Všechny Encre Noire mi přijdou velmi podobné, tuhle mám nejraději. Zpočátku jsem měl rozpačitý pocit z toho vonět jak cypřiš, ale nějak jsem si ji oblíbil.

 

Nemá někdo zkušenosti s výdrží Prada Luna Rossa Carbon? Rozdíly oproti Sauvage malé, ale líbí se mi víc. Kolega teď jede Sauvage EDP a kdykoli kolem mě prochází, kazí mi mé rozhodnutí si koupit Pradu  :lol2:

S tím Lalique to máme podobně, ta sport verze je taková líp nositelná i když jako sport bych si představoval ještě něco jiného.

 

Prada LR carbon jsem zkoušel a výdrž mi přišla v pohodě. Tím myslím skoro celodenní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Je dost jiný a opačný, než by slovo "extreme" naznačovalo. Spíše by se hodilo slovo "Reserve" :) ve smyslu, že je vymazlený, více kultivovaný Já myslel, že to bude vetiverová bomba, ale opak je pravdou. Klasický vetiver je combo citrusů, vetiveru a tabáku a verze extreme je combo vetiveru, kadidla a bylinek do sladka. Klasická verze je více "chlapácká", verze "Extreme" je více metrosexuální.

pekne si to opisal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Je dost jiný a opačný, než by slovo "extreme" naznačovalo. Spíše by se hodilo slovo "Reserve" :) ve smyslu, že je vymazlený, více kultivovaný Já myslel, že to bude vetiverová bomba, ale opak je pravdou. Klasický vetiver je combo citrusů, vetiveru a tabáku a verze extreme je combo vetiveru, kadidla a bylinek do sladka. Klasická verze je více "chlapácká", verze "Extreme" je více metrosexuální.

 

Díky, tak o tom aspoň nemusím přemýšlet a jakožto vesnickej buran zůstanu u klasiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...