Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

4 hours ago, Duke650 said:

Ten senzor se dá koupit i separátně za litr. Na netu se dá stáhnout pdf návod, kde je uvedený požadavek na minimální rozměry rovné plošky, na kterou ten senzor nalepíš

Díky, prověřím 

To Prochy68: Mám to pod kontrolou :lol:Dneska v rámci fyzické přípravy šestkrát nahoru a pěkně hurá dolů, na skoku jednou nohy ze šlapek a dopad na trubku, baterky špatný, pískal jsem jak nadrbanej srnec, deset minut jsem skákal na patách, ale auaa to bylo a stále je :weird:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat jakou pouzivate navigaci do terenu? Nepotrebuju zadny snimace kadence nebo tepovky a podobne, nepotrebuju ani historii a dalsi ficury, chtel bych jen nadefinovat offroad trasu a mazat aby me to ukazovalo kudy vede cervena, nebo modra a nemusel jsem furt zastavovat a ztracet se. Jezdim vetsinou po turistickych cestach nebo polnich a lesnich cestach, po silnici ne. Cetl jsem nejaky recenze na Topo a topo pro od Garminu, na levny navigace z lidlu sparovany pres telefon... nevim. Prijde me, ze vsechny drazsi navigace maji stopafesattisic funkci, ktery nepotrebuju a jen me komplikuji ovladani. Pro me idealne jen kvalitni mapa co obsahuje offroad cesty a stezky a moznost zadani trasy a nasledne navigace. Nic vic nepotrebuju.

Telefon na riditkach me nevyhovuje, spis me tedy vlastne sere a mam o nej strach.

Dik

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako úplnou lowcost variantu bych viděl starej telefon (stačí, aby utáhnul mapy.cz), powerbanku a jedeš. Mapy super, cesty tam jsou taky, bát se nemusíš.

No a pak zbejvá už jedině Garmin :) Pokud ti až tak nejde o velikost (přístroje i displeje), tak se nemusíš fixovat jen na cyklistickou řadu navigací (Edge), ale i na klasický turistický navigace - třeba řada eTrex. Ty maj výhodu i v tom, že jsou na tužkový baterky. Garmin má tu výhodu, že si po troše hledání najdeš mapu, která ti bude co nejvíc vyhovovat. Na Topo Czech je na kolo místy až moc detailů a není to moc čitelný.

Přístroje, který by stály za omrknutí:
- Garmin Edge Explore
- Garmin eTrex 25 Touch
- starý navigace modelový řady Oregon

Seznam map pro Garminy najdeš třeba tady: http://wiki.geocaching.cz/wiki/Free_mapy_(garmin)

S konkrétní mapou neporadím, nepoužívám to tolik v lese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes tři roky Teasi One, předtím Garminy, ale teď nedám na Teasi dopustit... plánování trasy v compu,  navigace v terénu, hledání trasy, rozpozná cyklotrasy i lesní cesty. Samostatné profily na MTB nebo silničku, takže se mi to nemotá do jednoho. Aktualizace map zdarma.

 

http://teasi.cz/navigace-teasi-one-3-extend/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

Já používám mapy.cz Telefon mám v kapse u dresu a když potřebuju, tak zastavím a podívám se. Nikam se nehonim, nejsem na závodech,tak mě to nevadí občas zastavit a podívat se kudy dál..

Taky mapy.cz. Doma na PC si udělám trasu. Mobil buď v držáku na řidítkách nebo v kapse s puštěným zvukem a pak ani nemusím zastavovat, hlas včas řekne "za 100 metrů odbočte ostře doleva"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, prověřím 
To Prochy68: Mám to pod kontrolou Dneska v rámci fyzické přípravy šestkrát nahoru a pěkně hurá dolů, na skoku jednou nohy ze šlapek a dopad na trubku, baterky špatný, pískal jsem jak nadrbanej srnec, deset minut jsem skákal na patách, ale auaa to bylo a stále je :weird:
 
Tak to by ještě chtělo suspika :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Duke650 napsal:

Taky mapy.cz. Doma na PC si udělám trasu. Mobil buď v držáku na řidítkách nebo v kapse s puštěným zvukem a pak ani nemusím zastavovat, hlas včas řekne "za 100 metrů odbočte ostře doleva"

Zastavovat a furt neco vyndavat me dost sere, upřímně řečeno,  ale s tim hlasem je to dobrej napad. Kouknu i na teasi, diky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...