Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Já ti nevím. Mě tam jsou všichni herci nesympatičtí a čekám kdy se mi to začne líbit. Nejvíc mi asi vadí černoch s bílejma vlasama. No kvóty splnily. Ještě bych počkal být tebou. Jiskra zatím nepřeskočila. 

 

Když už tady něco píšu ohledně HBO. Viděli jste poslední sérii Westworld? Co na to říkáte? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, gorlo napsal:

Já ti nevím. Mě tam jsou všichni herci nesympatičtí a čekám kdy se mi to začne líbit. Nejvíc mi asi vadí černoch s bílejma vlasama. No kvóty splnily. Ještě bych počkal být tebou. Jiskra zatím nepřeskočila. 

 

Když už tady něco píšu ohledně HBO. Viděli jste poslední sérii Westworld? Co na to říkáte? 

díky za reakci.  

ad. poslední westworld, mám pár dilů nahraných na hdd, ale ještě jsem na to nekouk. v podstatě mě tahle věc nalákala zezačátku, ale nijak zvlášť nezaujala, nemělo to šťávu.. tak možná tu poslední sérii ani neotevřu, uvidim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vší úctě - jděte už do prdele s kecama o kvótách. Dekády filmovej průmysl recykloval furt ty stejný ksichty a vytvářel představu dost monotónního světa. Že se to poslední roky vyhrotilo je jenom důsledek výše zmíněnýho, nicméně kromě občasnýho úletu (typu černá Boleyn) je to většinou hratelný. Narážet furt na kecy, že je něco sračka, protože je tam ...(černej trpaslík, černej Velaryon, trans herec a další doplň dle uvážení) kvůli kvótám mě nebaví ani na žumpě typu Novinky, natož tady. 

Upraveno uživatelem ragu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec něco napíšu, ať nejsem za rasistu a xenofoba. Asi mi to vadí, protože v seriálu Hry o trůny, žádná podobná postava s černou barvou pleti nebyla. Moje chyba, že porovnávám tento nový seriál s tím původním, byď se odehrávají ve stejném fantasy světě. Myslím, že je i přežitý systém, kdy na trůnu sedí král a královna. Když bude v příštím seriálu sedět na trůně královna s královnou, tak neřeknu ani popel. Přísahám. Omlouvám se, že jsem se dotknul Ragu se svým špatným názorem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Frantik napsal:

Ma to megabomba hodnocení, tak sem se na to vrhnul a ……..protrpel jsem jeden dil, kde asi 30 lidi třicetkrát řeklo, ze “michael is special” a “great” a “the best”. Pak jsem to vypnul. Je to pak lepší? 

:) mne se to libilo moc. O hodnoceni jsem predem nic nevedel. I kdyz je to hlavne "oslavnej" dokument o MJ, tak je tam i spousta dalsich zajimavych informaci. Si eru viteznyho tymu Bulls trochu pamatuju i tu generaci Dream teamu z OH. Za me to je paradni pripominka kusu sportovni historie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 8. 2022 v 19:21, ragu napsal:

Ve vší úctě - jděte už do prdele s kecama o kvótách. Dekády filmovej průmysl recykloval furt ty stejný ksichty a vytvářel představu dost monotónního světa. Že se to poslední roky vyhrotilo je jenom důsledek výše zmíněnýho, nicméně kromě občasnýho úletu (typu černá Boleyn) je to většinou hratelný. Narážet furt na kecy, že je něco sračka, protože je tam ...(černej trpaslík, černej Velaryon, trans herec a další doplň dle uvážení) kvůli kvótám mě nebaví ani na žumpě typu Novinky, natož tady. 

Přesně. Jsem zvědavý na ten připravovaný životopisný film o Mandelovi, kterého bude hrát Mikkelsen. To asi všem zavře hubu. Důležité je, že to bude dobře zahrané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsme se vrátili z kina, byli jsme na Žižkovi s kamarádkou, středoškolskou profesorkou dějepisu, která se dopředu nikdy nedívá na recenze a upoutávky 🙂

Takže, pokud jste viděli Robina Hooda, na Žižku nemusíte. Je to pěkně udělanej historickej film, ale nebýt tam cepy, sudlice a obrněnej žebřiňák, tak se to mohlo odehrát si jinýma postavama kdekoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...