Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Co mě vadí jak režiséři do všeho serou scénickou hudbu asi pro zvýšení uměleckého dojmu ,když se mluví tiše nebo šeptá je kulový rozumět.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozny ze tady furt nejsou Derry girls? Shlednout mozno na Netflixu.

 https://www.csfd.cz/film/584022-holky-z-derry/prehled/

 Na prvni shlidnuti, po jednom dvou dilech sem si nebyl jist.. ted uz jsem to cely videl asi osmkrat a je skvely. Doporucuju nenechat se odradit afektovanosti herecek v prvnich par dilech. Realie sou paradni, soundtrack taky, vyvoj pribehu tez.. samozrejme nutno koukat v originale s titulkama, s dabingem to musi bejt hrozny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na O2 běží Fauda ,myslím že vždy středa čtvrtek

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 8. 2024 v 8:04, vraby napsal:

Ahoj

Nemá někdo ponětí kde sehnat seriál Ren a Stimpy? Bylo celkem 5 sérii a běželo to v 90kách ráno pro děti. Čeština tomu dala ještě větší koule. V originále se to dá najít. 
Děkuji 

https://fastshare.cloud/ren-stimpy/s

Asi tam nebude vše, ale něco tam je

... vybavuju si z toho popěvek zábavné hry "ne-moč na elektrický proud" 🙂...mozek je záhada 

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 9. 2024 v 23:14, KFL napsal:

Dneska posledni Grand Tour. Prvni pulka se tahne, ale zbytek super. A no a konec milej, byt smutnej.

Dvakrát v životě jsem byl u GT totálně rozsekaný na nudličky a polykal slzy přes smích.

U s1e1 když se za Clarksonovým Mustangem vynořily další dva...

a u s6e1 když na konci pustili Brothers In Arms...

Upraveno uživatelem Duke650
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poslední GT se těším, ti tři a hlavně Clarkson jsou to součástí mého života. Díval jsem se na Clarskona ještě ve starém TG, když jsem dělal školu v Anglii, než ten pořad celý převzal, když tam jako mladík začínal. Taky čtu stále jeho knížky, jsem prostě fanda jeho humoru, jeho společenského postřehu i jeho lyrické pozice. Jsem smutnej, že to končí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...