Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Prosím vas tie lepšie svetla (quad led, prisvecovanie do zákrut ) su nejaký game changer? Idem do nx 450h+, len neviem co vo výbave uprednostniť. Bud budu lepšie svetla s umelou kozou a 20ky, alebo ozajstná koza, odvetranie sedadiel 4smerova bederna opierka a 18ky. Ďakujem za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ivan_989 napsal:

Prosím vas tie lepšie svetla (quad led, prisvecovanie do zákrut ) su nejaký game changer? Idem do nx 450h+, len neviem co vo výbave uprednostniť. Bud budu lepšie svetla s umelou kozou a 20ky, alebo ozajstná koza, odvetranie sedadiel 4smerova bederna opierka a 18ky. Ďakujem za názory.

Svetla vzdy ty nejlepsi, kola klidne 18, to se da menit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práveže 18ky preferujem pred 20kami. NX není veľké auto. A mam na vyber z tých dvoch vybav. Laka ma to pohodlie (sedím furt, ale svietim len v tme). Cize lepšie sedenie, odvetrana koza, easy access atd, alebo namiesto toho lepšie svetla, tak znie dilema. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, wawrik napsal:

Ja som slepý a potrebujem dobré svetlá, no tie základné ledky mi na NX vrchovato stačili. Osobne by som radšej volil možnosť B, aj kvôli tým osemnástkam a odvetrávaniu.

Moc ti ďakujem za potvrdenie môjho tušenia. Ako 190cm clovek ktorého často pobolievaju kríze asi ocením easy access a pohodlné sedenie. A v týchto kazdorocnych horúčavách je odvetranie koze uz asi must. Po tom co som svietil 9 rokov so svetlami rav4 asi aj obyčajné ledky na NX budu zážitkom  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, ivan_989 napsal:

... Po tom co som svietil 9 rokov so svetlami rav4 asi aj obyčajné ledky na NX budu zážitkom  :)

Aha, tak to moment... Mám aj Ravku MY2021 s obyčajnými nematrixovými biLED svetlami a považujem ich za slušné. Síce je pravda, že to boli tie najlepšie svetlá, ktoré do toho modelu Toyota montovala, ale nič superextra to nie je a pokojne sa môže stať, že máme úplne iné predstavy o svietení :D Určite to treba radšej vyskúšať osobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, wawrik napsal:

Aha, tak to moment... Mám aj Ravku MY2021 s obyčajnými nematrixovými biLED svetlami a považujem ich za slušné. Síce je pravda, že to boli tie najlepšie svetlá, ktoré do toho modelu Toyota montovala, ale nič superextra to nie je a pokojne sa môže stať, že máme úplne iné predstavy o svietení :D Určite to treba radšej vyskúšať osobne.

ja hovorim o ravke z 2014, tam tie svetla fakt su take...no take halogeny.  Cize hadam o skoro 10 rokov novsie NX s biLED budu pre mna dostatocny upgrade.

Upraveno uživatelem ivan_989
chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zvolil světla na NXku a jediné čeho lituji je odvětrávané sedačky, protože jsem netušil že budu v NXku tak bojovat s klimatizací.Nedokáži si ji nastavit tak aby nefoukala ani trochu na mě, buď je fajn a klimasedačky nepotřebuji ale soplím nebo se potím a chtěl bych je moooc..Ve všech autech jsem pouštěl klimu vždy na sklo ale tady to nejde bez toho aby to foukalo zároveň i na nohy.Světla asi nevykreslují nejlíp na světě ale za mě svítí topově.Na 450h bych asi radši 20"kola, než na mé 350h, přece jen je těžší a rychlejší..A vlastně chtít objetovat tolik peněz za 450h proti 350h, asi bych už rovnou přemýšlel o f-sportu.Nebo rovnou o RX ale to je můj pohled.Když se vrátím k věci, i přes menší neduhu s klimou, neměnil bych..Mám executive top.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, miliusportos napsal:

Mám executive top

Ano, to je moja dilema. Executive top alebo Prestige. Nechcem ísť vyššie lebo ten rozpočet neni neobmedzený. Tak spekulujem co mi viac zlepší každodenné jazdenie na prímestskej trase (satelit-mesto). Dĺžka trasy je na 450H+ ideálna, ciste EV nechcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O ty světla bych nechtěl přijít a o HUD také ne, už jen pro to že bez něj to auto má jiný displej na budíkách..Kola radši 20" stím že 18"koupím na zimu.Na druhou stranu..Samozřejmě klima/kůži bych bral ale ne za cenu těchto ztrát..a 450h už trošku aspoň jede, tak se budou k tomu ty větší kola víc hodit.

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, miliusportos napsal:

HUD také ne, už jen pro to že bez něj to auto má jiný displej na budíkác

Ked som to mal požičané, HUD ma vyslovene rusil, som ho mal vypnutý.  Čočka ma neruší, ide mi o vnútorný komfort pre šoféra pri šoférovaní.

Dikymoc za reakcie z praxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...