Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

21%. No nekup to. Par ludi zrušilo predbežne rezervácie tak jedno alebo druhe kupim.
Krásny, já měl cca 20% slevu.Ale čekal bych skoro 2 roky na to moje, do příštího roku, nakonec jsem vzal jednu zrušenou objednávku..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, wawrik napsal:

Ak by si tú Prestige nezobral, daj plíz vedieť. Jedného adepta na ňu by som mal.

Jasné. Ale, po týchto tvojich slovách som uz v podstate rozhodnutý ze ju beriem. :)  Dmoc za postrcenie 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, miliusportos napsal:

Nebo se zastav, mrknes jak to sviti

:) Diky. Ale na jar som mal na víkend Prestige TOP aj s quad svetlami. Niečo som asi mal zle nastavené , lebo síce všetky svetla boli v režime auto, a aj tak na mňa proti idúci blikali. Celkom ma to zneistilo. Myslím ze budem spokojný s obyčajnými  , aj tak to bude pre mňa huge upgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že na Tebe občas někdo blikne, se Ti bude stávat dost často i s "normálníma" světlama u moderních aut, zejména pokud máš umytý auto. Taky si občas říkám, jestli ten proti mně nemá dálkový...a ono ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Ale na jar som mal na víkend Prestige TOP aj s quad svetlami. Niečo som asi mal zle nastavené , lebo síce všetky svetla boli v režime auto, a aj tak na mňa proti idúci blikali. Celkom ma to zneistilo. Myslím ze budem spokojný s obyčajnými  , aj tak to bude pre mňa huge upgrade.
Mám to asi 3 měsíce a jestli na mě blikal někdo 2krát?Ale jestli ti jde převážně o vnitřní komfort, tak asi neřešit, odvětraná kůže a 18"kola budou fajn a jako bonus, ta kůže příjemněji voní

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš tam easy access ? Zasunie sa ti volant a / alebo odsunie sedadlo ked vystupujes? Nejak to z prospektu neviem vylúštiť.
Easy access nevím co je?Zasune se jen volant, sedačka tohle umí, jen když má paměťovou funkci a to nemám, to budeš mít ty u prestige.Já si naštěstí s mojou po sobě sedačku neupravuji a odsunutí sedačky bych měl stejně vypnuté k vůli děckám v zadu..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, miliusportos napsal:
před 6 hodinami, ivan_989 napsal:
 

Easy access nevím co je

To by malo byt práve to zasuvanie volantu / sedadla pri vystupovani. Dlhy clovek to celkom oceni. :) 

V každom prípade, moc ďakujem tebe aj všetkým za skusenosti a rady. Idem teda do Prestige. Lexusovska Green je zaujímavá farba, pekne sa mení podľa toho či je slnko/ zamračené, a čierna koža snáď nebude hneď žalovať že som v nej sedel v modrom Barboure  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra jedu testovat Toyotu Corollu TS 2.0 HYBRID 184k GR-SPORT, a pokud bude vyhovovat vezmeme skladovku, je to rychlá akce, tak na poslední chvíli se ptám...je něco čeho se obávat? Hybrid, baterka, vydrží to nějaký ten pátek bez velkých investic?

DSC_5341.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

59 minutes ago, African said:

Zítra jedu testovat Toyotu Corollu TS 2.0 HYBRID 184k GR-SPORT, a pokud bude vyhovovat vezmeme skladovku, je to rychlá akce, tak na poslední chvíli se ptám...je něco čeho se obávat? Hybrid, baterka, vydrží to nějaký ten pátek bez velkých investic?

 

Hopa má recht.

Strávil jsem v ní rok, najel skoro 30 tisíc a nemůžu říct jedinýho křivýho slova. Boží a hravej podvozek (koupil jsem ale lepší gumy, tovární Falkeny pískaly v zatáčce i při nízkejch rychlostech), motor má síly tak akorát. Není to žádnej drak, CVT ti stejně nic moc nedovolí, ale na běžný ježdění i nějakou tu zábavu (pokud ji hledáš) na okreskách to bohatě stačí. Skvěle pružný starty na světlech a v křižovatkách. Jak jsem říkal, podvozek skvělej a rychlejší než motor, takže i v nižších rychlostech je to pořád zábava. To auto je pocitově lehký, hravý a zábavný. Naprosto skvělý sedačky (sportovní) a ostrý řízení. Přední světla super.

Závady za rok - žádný. Jen mě štvalo, že si auto neříká samo o servis. Musíš mít aplikaci spárovanou s autem (řeší se u dealera; nebo ve 2020 to tak bylo) a ta ti dá notifikaci.

Nevýhody?

  • Na kombík fakt malej kufr, hluk uvnitř (motor/kola + tenký okna), občas nějaký nelogičnosti v ovládání (jak je u Japonců občas zvykem; ale ty jdeš z Mitsu, tak budeš v pohodě).
  • Jak je auto relativně lehký, tak na sněhu jsem byl výrazně opatrnější.
  • Pozdější reakce na plyn při rozjezdu. Je potřeba s tím počítat.
  • Paranoidně nastavený asistenční systémy. Front assist mě jednou málem zabil v křižovatce. Potřeboval jsem vjet křížem mezi proud aut a šlápnul jsem na plyn, když mi auto křížící dráhu akorát projíždělo před autem. Toyota vyrazila dopředu a ve chvíli, kdy auto už zmizelo zpřed čumáku, mi to zalepila na místě. Zůstal jsem stát uprostřed silnice a nemoh jsem nic, protože po takovym zastavení se auto hned nerozjede, ale potřebuje čas (asi na vydejchání). Pak jsem s tím už počítal a nikdy se mi to nestalo znovu. Jde jen o zvyk a odhad.
  • No a potom malej dojezd na nádrž (moje auto mělo snad jen 38 litrů kapacitu), tj. cca 400-450 km. Ale já měl dlouhodobej průměr 7-8 l/100 km. Po městě to umělo jezdit i za 4-5 litrů. Druhej kolega, co jezdí po dálnici 120 a na okreskách 80, jezdí dlouhodobě kolem 5 litrů.
  • A nakonec - JBL aparatura lehce přefouklá zvukově, ale stejně je to jedno, páč v autě je fakt kravál (hlavně na dálnici).
  • Omezovač na 180 km/h (tacho pustilo 192).
  • A ještě jsem si vzpomněl - hlavní důvod, proč jsem ho nakonec vyměnil. Pár lidem se v něm dělalo blbě. Což nesouvisí se stylem jízdy, ale s CVT skříní a pocitem "gumovosti" při akceleraci. Zvlášť potom nesoulad zvuku motoru s fyzickym zážitkem zrychlení, který je zpožděný. Třeba tehdejší přítelka, která jindy nic, do sebe musela fedrovat Kinedryl (či jak se to jmenuje). Ale to je individuální ;).

Celkově auto působilo vcelku "křehkým" dojmem, skoro bych řekl "laciným". Ne že by vrzalo nebo se rozpadalo, spíš málo odhlučnění a tím pádem pocit hubenosti. Ale pravda, přešel jsem z 3er BMW...

Autem ještě stále jezdí kolega. Závady žádný a je spokojenej.

Koupil bych si ho? Klidně - fakt mě strašně bavilo a jezdil jsem v něm rád. Toyota má ten hybrid odladěnej fakt skvěle a podle všech zdrojů jsou ty auta prakticky nesmrtelný (elektrika i motor s převodovkou). Takže bych se zrovna výdrže úplně nebál.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KFL napsal:

Hopa má recht.

Strávil jsem v ní rok,...

 

Děkuji moc za vyčerpávající odpověď 👍 Bude to auto určené výhradně pro dálkové cesty a hlavně jezdíme klídek. Co mě trošku vadí, je ten hluk jak píšeš, musím vyzkoušet, ale mohl by to být problém. Dále v tom bude jezdit i táta (76) a zdá se mi to dost nízké, bojím se trochu vystupování...konec konců Mondeo bylo určitě vyšší. Spolehlivost nás láká nejvíc v dnešní době průserových aut, takže hodně bodů. Jak ceny servisu ještě prosím, nevíš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za vyčerpávající odpověď  Bude to auto určené výhradně pro dálkové cesty a hlavně jezdíme klídek. Co mě trošku vadí, je ten hluk jak píšeš, musím vyzkoušet, ale mohl by to být problém. Dále v tom bude jezdit i táta (76) a zdá se mi to dost nízké, bojím se trochu vystupování...konec konců Mondeo bylo určitě vyšší. Spolehlivost nás láká nejvíc v dnešní době průserových aut, takže hodně bodů. Jak ceny servisu ještě prosím, nevíš? 

Ze sportovnich sedacek se leze trochu hur. Jsou hodne tvarovany.

Servis nevim, byl to sluzebak a delal se jen olej :). To ti ale rekne dealer.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, KFL napsal:


Ze sportovnich sedacek se leze trochu hur. Jsou hodne tvarovany.

Servis nevim, byl to sluzebak a delal se jen olej :). To ti ale rekne dealer.

Áha, sportovní sedačky, to by možná mohl být další problém pro dálkové cesty osm hodin v tahu a více 😖 Jezdil jsi s tím někam dál? Z Mondea vystoupíme po osmi hodinách jízdy a záda na klid....asi to budeme muset přestat srovnávat, přeci je jenom auto jiné kategorie... třeba jako Camry, že? Ale chceme určitě menší, proto ten výběr Corolly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...