Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Nasadil jsem Crossclimate ženě na Subaru XT, a to někdy v květnu - najede tak 3500km za rok. Teď jsem měl Supa zas týden v servisu a najel ženiným autem za ten týden 1500km - letní provoz - sucho i super bouřky - v pohodě všechno, trochu hlučnější, ale gumy stejně ve 150km/h v tomhle autě neslyšíš… v zimě chci zkusit chalupu ve sněhu, podám report pak…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Strocek napsal:

Do toho Humpolce by to bylo jednou za rok a to možná. Mě ani nejde o to šetřit kačky i když samozřejmě to beru jako +. Je mi jasný, že to bude blbá letní a blbá zimní guma. Sousedka to má na novým Jarisu a hrozně si to chválí, kolega v práci to má na Vitu a taky na ně nedá dopustit. Předpokládám, že vývoj de kupředu, že to už bude trochu vychytaný. Spíš sem taky zastánce bezpečnosti a měnit to, ale jak jsem psal, přečtu si názory.

Na většinu SUV 4x4 dávají celoročky od výroby, ale osobně bych se bál toho dálničního provozu v zimě. Sám jsem ženě na Yarise do města teď objednal Nexeny viz vedlejší vlákno, ale já mám letní/zimní obutí, protože jezdím denně 100 km po dálnici, ale je to možná psychický blok 🙂 Otestuju to na ženě a uvidím 🙂 🙂 🙂  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na většinu SUV 4x4 dávají celoročky od výroby, ale osobně bych se bál toho dálničního provozu v zimě. Sám jsem ženě na Yarise do města teď objednal Nexeny viz vedlejší vlákno, ale já mám letní/zimní obutí, protože jezdím denně 100 km po dálnici, ale je to možná psychický blok  Otestuju to na ženě a uvidím     
Ja osobně bych na malý auto co jezdí jen město asi klidně dal celoročky ale na D1 na sněhu by se mi stím moc nechtělo a obzvlášť když by stím měla jet žena..A stím 4x4 bych asi taky rozlišoval, jestli například auto co má 2 tuny a 20ky kola dát na celoročky..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 15. 11. 2022 v 13:41, McStinger napsal:

Sranda-nesranda, budem musieť v nejakej blízkej dobe obstarať približovadlo manželke. Niečo bazárové, automat, benzín, na krátke jazdy, nie trojdverák. Rozpočet malý, peniaze zožral barák. Nejaké tipy na spoľahlivé vozítko za pár peňazí? Dve desaťročia si prdel vozím v služobných autách, vôbec nemám prehľad.

Dovolím si zase vytiahnuť moju otázku na svetlo božie. Naposledy padol Yaris. Nejak nemám na žiaden šťastie a manželka mi nadhodila ako alternatívu Mercedes A a nevie sa tej myšlienky vzdať. Je to volovina, kúpiť zachovalé udržiavané benzínové áčko, automat, ročník 2005-2010 s nájazdom niekde medzi 150 a 250 tisíc? Lebo také sa relatívne často na bazároch vyskytujú. Nejaké známe chronické problémy apod.? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, McStinger napsal:

Dovolím si zase vytiahnuť moju otázku na svetlo božie. Naposledy padol Yaris. Nejak nemám na žiaden šťastie a manželka mi nadhodila ako alternatívu Mercedes A a nevie sa tej myšlienky vzdať. Je to volovina, kúpiť zachovalé udržiavané benzínové áčko, automat, ročník 2005-2010 s nájazdom niekde medzi 150 a 250 tisíc? Lebo také sa relatívne často na bazároch vyskytujú. Nejaké známe chronické problémy apod.? Dík.

A isto chceš pri Vašom richtárovi investovať do auta?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, potřebuju radu.

Zadání: auto pro legraci, nejsem žádný, super řidič, kdybych neměl puzení, řekl bych že Wrangler s 300 koněma stačí... ale tak sportovní vůz do rodiny je potřeba... Na motorce obě holky nesvezu... takže zásadní otázka: mustang 2015 s šestiválcem... je to velký přešlap ? Výkon stejný jako Jeep, jen o tunu lehčí. Říkám si, že na výlety akorát. 

Je to auto za hubičku a dostal jsem nabídku na auto, které znám a vím jeho historii (nebourane , co se kdy delalo a tak....)

Je to pitomost a našetřit na v8, nebo se nebát ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jerryl napsal:

Nejsem úplný odborník, ale kdysi jsem Áčko vyřadil právě kvůli tomu automatu. Je to myslím nějaký divný cvt s očekávanými problémy právě již kolem 150k km. Radši se na to koukni detailněji.

Jj, četl jsem to i u Béčka, problémy = vlastnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mAra_ napsal:

 

Urcite tady bude nekdo, kdo ti da srovnani, ja muzu predat zkusenost z jednoho dne s V6 v cabriu. Jede to velmi slusne, zvukove je to prekvapive zajimavy a sranda s tim je. Celkove je to auto spis na rychly cruising, nez trefovani apexu na uzkych okreskach, ale to od toho snad nikdo neceka. Jestli to chces jako rodinny sportak, tak by ti ty kone navic, co da V8, chybet nemuseli. Zvukove je V8 jinde, ale ta V6 me fakt prijemne prekvapila. Jestli to rodinka zvladne, nahod otevreny vyfuk a bavit se budes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, mAra_ napsal:

Ahoj kluci, potřebuju radu.

Zadání: auto pro legraci, nejsem žádný, super řidič, kdybych neměl puzení, řekl bych že Wrangler s 300 koněma stačí... ale tak sportovní vůz do rodiny je potřeba... Na motorce obě holky nesvezu... takže zásadní otázka: mustang 2015 s šestiválcem... je to velký přešlap ? Výkon stejný jako Jeep, jen o tunu lehčí. Říkám si, že na výlety akorát. 

Je to auto za hubičku a dostal jsem nabídku na auto, které znám a vím jeho historii (nebourane , co se kdy delalo a tak....)

Je to pitomost a našetřit na v8, nebo se nebát ?

Zkusil bych, když je dobrá nabídka, výměna může bbýt vždy... Jako s hodinkama 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 8. 2023 v 19:43, Strocek napsal:

Díky za tipy kluci, vomrknu to. Taky mě napadla Makita na aku, prej je taky dobrej, no uvidíme. Ale díky

image.thumb.png.1b98b70a94e44d26a3b3160ec138c13b.png

Ja mám skúsenosť s obdobou od DeWaltu a je to úplne super. A na také to občasné dofúknutie niečo dokáže aj taký ten malý Xiaomi kompresorík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem našel na netu

https://www.tipcars.com/mercedes-benz-tridy-m/suv/nafta/mercedes-benz-ml-420-cdi-4matic-nove-vozidlo-16090011.html#cxrecs_s

údajně stálo 8 let ve skladu pro nějaké obtíže s papíry

Větřím v tom nějakou past , ale nevím jakou nebo ne ?

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vypadá lákavě, když fabie stojí 400, ale asi budou potřeba další banány.

15 let starej model

Ten motor není z nejlepších a když to auto dlouho stálo, tak budou různý těsnění a gumičky v horším stavu, než kdyby to jezdilo. Vzduchovej podvozek může být taky pěkná vražda.

Počkám si, co napíšou ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,  tyhle naftové V8 rozhodně nemají pověst spolehlivých držáků, což by u "nejetého" auta třeba ještě nemuselo vadit.

ALE....určitě bych byl VELMI obezřetný kvůli těm "potížím s papíry", konkrétně u tohoto bazaru. Samozřejmě netuším, jestli  je něco špatného zrovna s tímto autem, ale pověst pana Boboka coby obchodníka s auty taky není úplně křišťálová. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...