Jump to content

ze Života .....

Guest YPO
 Share

Recommended Posts

Jsem si dneska pri diskuzi s Hopou vybavil jeden moment ze sladkeho veku dospivani a przneni spoluzacek... a prvnich interakci s jejich rodici :)

Bylo mi asi 17 a doposud jsem kontakt s rodinou holky nikdy nepotreboval. Zaminka me navstevy u nich byla primarne o fixu pocitace jejiho brachy, cehoz rodice lstive vyuzili k seznameni. Bydleli cela familie v baraku, coz bylo fajn, protoze jsme tou dobou dodelavali chalupu, a mohl jsem pripadne konverzovat i o aspektech spojenych s technickym resenim domu. Kdyz uz nic, znelo mi to, jako klukovi z prazskyho panelaku, exoticky a zajimave. 

Dorazili jsme s holcinou na misto. Za dverma bracha a rodice. Predstavil jsem se, oni taky. A bylo ticho. 

?Tak.... ze bych se sel podivat na ten pocitac,? povidam brachovi. 
?Ale kam ten spech, dame si nejdriv kafe,? povida jeji mama. 

Obyvak, sedli jsme si. Sebevedome rozdavam usmevy a rozhlizim se. Prislo kafe, sedla si i mama, oci vsech spocinuly na mne. Bylo jasny, ze musim otevrit konverzaci. Odkaslal jsem si. Sazka na jistotu zabere. 

?Vy asi mate topeni reseny samospadem, ze jo? Neslysim obehovy cerpadlo.?

...

Navsteva i oprava kompu probehly v poradku. Sice jsem se nedostal ani na minutu do pokoje s divcinou, ale zato jsem byl zaveden do kotelny, kde se ukazalo, ze mam pravdu. Samotiz, samozrejme!

Když jsem byl poprvé u své paní na obědě, sedli jsme si potom s rodiči v obýváku a vedli se řeči.

V televizi běželo něco s Bohdalkou...

Říkám: "Mám rád tyhle starý filmy, Janžurka byla výborná herečka, škoda že už umřela."

Rodiče jsem svým znalectvím kinematografie trochu zaskočil. Tvářil jsem se vážně. Možná v duchu přemítali, že režijka opravdu není všechno....

Dcerku mi nicméně za ženu nakonec dali. 

Škoda, že nesmím napsat, co mi předevčírem vyvedla. Až jestli to dobře dopadne.  :D

• 2 weeks later...

Nádherně se proletěl (někde psali asi 64 m), akorát z toho asi h.vno měl, poněvadž byl asi dost pijany ......

A ty komentáře pod tím jestli umíte někdo polsky tak spadnete pod stůl....dlouho jsem se tak nenasmál...

Tady trochu horší výkon, letěla připitá 27 letá žena, měla dobrou rychlost 160 km/h, ale slabší odraz.....V článku k tomu píšou, že po dopadu z auta vystoupila jako by se nic nestalo a celkem v poho.

Edited by milomac

Já jsem hovno zahradník, to manželka chce pěkný trávník. Koupila to sama a teď mi dala přečíst návod. Jo, a nesmí tam pes, to mě pobavilo. Někomu to podaruji.

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Hopo po FB běhá video tancujících nádražáků (korona dance) jen ten odkaz na FB českých drah mi nějak blbne, nezlanařili tě do videa ? :) 

Edited by honzyk

Já jsem hovno zahradník, to manželka chce pěkný trávník. Koupila to sama a teď mi dala přečíst návod. Jo, a nesmí tam pes, to mě pobavilo. Někomu to podaruji.

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Kup "Čerťák- vápno na zahradu" v Obi 5kg za 79,-

Honzyk:  :)

Kdepak. Mne tyhle vyzvy uplne neoslovujou.

Jsem mrzutej, jak mam zavrenej bazen, tak se trapim.  Neni mi do tance. 

Navic, celim jiz delsi cas neuveritelne sikane od KFL, ktery diky  sve pracovitosti, peclivosti a chytrosti zcela meni moje zavedene poradky.  Jak je chytrej, lstive  se mnou manipuluje a co je nejhorsi, na konci mu musim pokazde dat za pravdu. 

Coz mne neuveritelne sere, jeste ani jednou jsem ho nenachytal. On mne uz stokrat! 

Mam ho moc rad. 

A blby je, ze se ani nemuzu a nesmim pochlubit, cim vsim mi dela radost. 

Presto, diky moc Kajo.  :)

Edited by hopa26