Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Skuter nie, pls. Sedel som na skutri na dovolenke bolo to fajn. Motoškolu som robil na Honda nc 700s prada, a Yamaha fz6. To uz bol naozaj super pocit a islo to krasne. Prave o tej Honde nc 700s alebo x som uvazoval. Je to dvojvalec ale Yamaha mala hladsi chod . Honda mi sedela tiez m. Pre mnoho motorkarov je to prave skuter a nie skutocna moto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj to je riesenie, dík, ale to uz doma neprejde.

 

tak tak, 25r jazdenia v aute su ti na motorke takmer k nicomu. akurat mas nazvyky, ktore ta mozu zabit. panicke brzdenie (od slova panika, nie od slova panic), pouzivanie spatnych zrkadiel namiesto obzerania sa, atd. to je tak zazite, ze to chce realnu odvykacku.

 

ja kazdemu kto je nad 30 a chce zacat jazdit radim to nerobit, ale som tu za to zozal kritiku tak uz tak netlacim na pilu.. proste kto chce na stare kolena vzruso - nech si kupi dve pekne defky na weekend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja letos resim to same co gerhard a muj favorit je zatim rok, dva jeta Honda CB500F. Na cesty do prace a obcas pohodova projizdka po okoli to bude myslim fajn. Vzhledem k mym proporcim desetileteho Instanta (176/76) to bude, myslim, fajn. :)

 

Jeste jsem uvazoval o BMW G 310 R, ale nevim, ten jednovalec nebude asi tak kultivovany jako dvouvalec od Hondy a pry jsou problemy s prevodovkou, co jsem tak cetl. Kazdopadne se chci na obou nejdriv projet, nez se rozhodnu. Ale helmu uz jsem si koupil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gerhard - Kup si co ti sedí a nekoukej na to co si myslí ostatní. Jestli chceš poradit, tak se hlavně neptej na foru motorkáři.cz. Tam fakt ne.

Filo - Pokud chceš naháče, zkus i NC750S. Je to krapet solidnější mašina než ta pětistovka. Já je zkoušel těsně po sobě. Výkonově zhruba stejný. 500 musíš víc točit. 750 jede na menší otáčky.

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To NC me taky prijde jako slusnej stroj na cestovani, za dobre penize. Mozna, ze jeste nemusi bejt spatnej transalp. Jinak gerhard, kasli na to , co si mysli hodne motorkaru, budes na tom jezdit Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorkari.cz za neco staly tak 6+ let zpatky, to se tam clovek i neco dovedel a poradili mu, pak lidi postupne odchazeli, nekteri nadobro bohuzel a ted uz ue z toho akorat stin toho co to byvalo a je to celkem smutny. Uz se to redukuje jen na ukaz kozy kdyz dava dotaz zenska a pri nejlepsim ignoraci kdyz ho dava chlap...

 

A abych nebyl moc OT, kup si co se ti libi, pokud jses rozumnej a mas vsech pet pohromade zacinat se da na cemkoli, hlavne aby z toho mel clovek dobrej pocit, tzn radsi bych vybiral srdcem...

Upraveno uživatelem Gres
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu odbočím... výborný poměr cena/kvalita/jízdní vlastnosti....alespoň co jsem se o ni teoreticky zajímal.

PS: Kawasaki Z900....převratný litr s novým rámem, jednoduchý stroj (rozumněj bez el.pomocníků, pouze ABS)

cena 229.000 kč

post-23865-0-65010200-1518639539_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem furt nechci cpát tu Hondu NC700-750, aby se neřeklo, že už jsem s tim trapnej. Ale já najeto 40 tisíc - žádná závada. Kolega ji má 100 tisíc km a jediná závada za celou dobu ložisko v zadním kole. A na NC foru (nc700.sk) žádný hlášení o nějakých problémech. BMW nemůžu sloužit, neznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...