Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Posledni tydny jsem premyslel, co vlastne chci a potrebuji, vyzkousel jsem par stroju a zjistil jsem, ze motorkar uz ze me asi nebude. :) Vcera jsem si domu privezl Hondu SH300i, jede to super, do mesta a na okresky ideal, top case, pod sedackou misto, na krizovatce se protahnes dopredu jako nic. Vypada nevinne, nedela rachot, jsem spokojenej parchant. 

 

a to na to ještě stále stačí malé papíry ?

 

Já bych se v ČR snad i bál na motorce, vynahrazuju si to alespoň o letních dovolených např. v Řecku. Většinou je to dvěstěpadesátka a i v kopcích ve dvou to vcelku slušně šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já by jsem se v tom dnešním přeplněném provozu s tou kočkou bál ...... A to jezdím na jedné stopě od 12ti, ten provoz se tak rapidně změnil až je to k nevíře.Přesto mnoho štastných kilometrů filo. Mě na jaře čeká nová baterka do afriky, nějak umřela no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filo gratulace super volba. Kdyby mi nekdo pred deseti lety napsal ze budu spokojeny na necem co ma 8 koni, neveril bych a nyni jsem uz tretim rokem moc.

Co se tyka denniho dojizdeni, tak jezdim po Ostrave a zatim bez kolize. Myslim, ze na tom lehkem skutru je to ve meste mnohem bezpecnejsi nez na velke motor. Jde reagovat skoro okamzite. Nejblize jsem byl asi 15cm od narazniku yarise, kdyz mi pani nedala prednost, ale tusil jsem to, tak jsem byl pripravenej. Nicmene chce to opatrne a s malou o to vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uvažuju nad nějakým skůtrem do města - na ježdění do práce a do krámu je škoda startovat mášu a lízt do hadrů. Chci osminku - aby to mohla případně jezdit manželka nebo za rok a půl dcera a i vzhledem k tomu, že to bude takový otloukánek, nechci nové. Ale ty osminky se hrozně drží cenu (nechci Čínu), teď mi uteklo zajímavé Scarabeo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to na to ještě stále stačí malé papíry ?

 

Já bych se v ČR snad i bál na motorce, vynahrazuju si to alespoň o letních dovolených např. v Řecku. Většinou je to dvěstěpadesátka a i v kopcích ve dvou to vcelku slušně šlape.

 

 

No já by jsem se v tom dnešním přeplněném provozu s tou kočkou bál ...... A to jezdím na jedné stopě od 12ti, ten provoz se tak rapidně změnil až je to k nevíře.Přesto mnoho štastných kilometrů filo. Mě na jaře čeká nová baterka do afriky, nějak umřela no.

 

Ja mam papiry i na velkou motorku, na tuhle Hondu staci A2. Samozrejme si taky uvedomuju, ze to neni bez rizika, vozit dite jako spoluijezdce. Myslim to spis jako moznost transportu do skolky (nasedneme, 1km ve vesnici/malem meste do skolky, tam ji vylozim a pokracuju do prace) nebo do vedlejsi vesnice do krouzku.... Vlastne skoro to same, co ted s ni jezdim na kole. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filo gratulace super volba. Kdyby mi nekdo pred deseti lety napsal ze budu spokojeny na necem co ma 8 koni, neveril bych a nyni jsem uz tretim rokem moc.

Co se tyka denniho dojizdeni, tak jezdim po Ostrave a zatim bez kolize. Myslim, ze na tom lehkem skutru je to ve meste mnohem bezpecnejsi nez na velke motor. Jde reagovat skoro okamzite. Nejblize jsem byl asi 15cm od narazniku yarise, kdyz mi pani nedala prednost, ale tusil jsem to, tak jsem byl pripravenej. Nicmene chce to opatrne a s malou o to vic.

Jo, tim, jak clovek na skutru vubec nemusi resit otacky a razeni, obe brzdy na riditkach, tak se koncentruje jen na okolni provoz, to se mi libi. Jinak dnes rano jsem jel do prace v -3°C a teda kosa to byla, na kole jsem se aspon zahral, ted jenom sedim, cumim a mrznu. :) -17°C bych asi nedal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Geodet:

Forzu 300 mám, jízdně je v rámci kategorie dobrá. Nicméně nějaký výhrady bych měl. Především "moderní" plasty, co rupnou jen se na ně hůř podíváš. Vzpěra od sedla odešla ještě v záruce, u hlavního stojanu se kousek odštípl atd. Jsou to blbiny, ale u předchozího skůtru (taky Honda) mi celkový provedení přišlo lepší. Jo a výměna baterky je taky super....

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tim, jak clovek na skutru vubec nemusi resit otacky a razeni, obe brzdy na riditkach, tak se koncentruje jen na okolni provoz, to se mi libi. Jinak dnes rano jsem jel do prace v -3°C a teda kosa to byla, na kole jsem se aspon zahral, ted jenom sedim, cumim a mrznu. :) -17°C bych asi nedal. 

Ja to nemam do prace daleko, ale na riditkach sloni usi a kvalitni moto obleceni a plexo. Ja mam poloautomat, takze radim ale nespokojkuju, ale hlavni vyhoda je 99kg stroje, takze kdyz to potrebuju pretlacit do uhybneho manevru, tak to predlacim. Az bude tepleji, budes si to uzivat mnohem vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uvažuju nad nějakým skůtrem do města - na ježdění do práce a do krámu je škoda startovat mášu a lízt do hadrů. Chci osminku - aby to mohla případně jezdit manželka nebo za rok a půl dcera a i vzhledem k tomu, že to bude takový otloukánek, nechci nové. Ale ty osminky se hrozně drží cenu (nechci Čínu), teď mi uteklo zajímavé Scarabeo...

Ja teda jezdim v motohadrech krome uplneho leto, to to lajdam.

Koupil jsem 110 taky aby mohla zena jezdit, ale za tri roky na to jeste nesedla. Ale stopetakomar do mesta fakt staci vyknove. Ja jezdim jen uvnitr Ostravy, tak mi vykon staci. A spotreba od 1.8 - 2,5 je super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš tu novou, nebo ten předchozí model? Já co mám Hondu NC700X, tak tam jsou plasty celkem bytelný.

Je to 2016. Plasty jsem srovnával v rámci kategorie, tj. s mým starým  Foresightem, kde byly podstatně bytelnější (osobně jim říkám "gumový" oproti současným co připomínají skořápku od vejce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...