Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

V 5. 3. 2021 v 20:14, Kotlick napsal:

Já mám Trilobity od Bikers Crown  a kolenní chrániče jsem vyndal že stejného důvodu. Koupil jsem lehké kloubové chrániče asi na motokros a mám klid. Ale to nemusí pasovat pod jiné jeansy. Trilobity jsou super že mají pružné zóny nad kolenem. Zadní sedlo kalhot taky elastické takže neleze prdel ven a větračky na zip. Doporučuju.

Tak, chrániče jsou doma. Vybral jsem Zandona. Můžu je hodit pod kalhoty i přes. Na koleni drží pěkně a zatím to vypadá, že jsou i pohodlné. I bez kloubu se při ohybu koleni pěkně přizpůsobí.

Screenshot_20210314-172148_Opera.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Bert napsal:

Tak já se nechal inspirovat Wandererem. Dnes po Praha západ 130. Navigaci jsem schválně nezapnul, a na mapu kouknul jen doma. Mimo jiné jsem trefil cestu, kde chybí info o vjezdu do okresu Příbram 🙂

 

Seres mě, tu dneska sněžilo a bylo pod nulou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Strocek napsal:

kuci nepoužívá někdo kameru Mobius? Přemejšlim o ní jak na moto, tak jestli by to bylo použitelný i do auta.

https://www.ebay.com/itm/2-7K-Mobius-Maxi-Lens-B-Camera-Driving-Recorder-DashCam-with-built-in-Battery/164720989869?hash=item265a22d6ad:g:u00AAOSwWwtbRcx-

 

A k čemu kameru na moto? Motocykl je pro mě synonymem volnosti, svobody, radosti a čističem hlavy. Kdybych se měl otravovat s navigací, mobilem nebo kamerou, tak by mi to docela pokazilo zážitek. Když jedu jsem jen já, stroj a okolí, které se mě snaží zabít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, stando napsal:

Chalani neviete mi poradit nejaky drziak na mobil na skutra(Piaggio Libery)?. Riaditka su cele zakapotovane, tak mozno nieco na rameno spetneho zrkadla. Dakujem

Před týdnem jsem namontoval na zpětné zrcátko na mojí Hondu Vision tenhle SHAD https://www.motoobchod.cz/drzak-na-chytre-telefony-shad-x0sg61m-na-zpetne-zrcatko-6-0-p97909/

Ještě neotestováno v provozu, ale nevypadá to špatně. Telefon lze ovládat i přes tenký průhledný kryt pouzdra, hlasový příkazy bohužel už mobil přes pozdro "neslyší".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, stando napsal:

Chalani neviete mi poradit nejaky drziak na mobil na skutra(Piaggio Libery)?. Riaditka su cele zakapotovane, tak mozno nieco na rameno spetneho zrkadla. Dakujem

Ja pouzivam na skutru drzak od Ram Mount, jsem spokojeny.

grafik.png.426d450f45fcfa0bed932c813682bd56.png

Ta prostredni a spodni cast se da vybrat jina z jejich sortimentu, prave podle toho, kam a jak chces ten drzak pripevnit.

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, filo-boxer napsal:

Ja pouzivam na skutru drzak od Ram Mount, jsem spokojeny.

grafik.png.426d450f45fcfa0bed932c813682bd56.png

Ta prostredni a spodni cast se da vybrat jina z jejich sortimentu, prave podle toho, kam a jak chces ten drzak pripevnit.

minulý týden sem si ho koupil do auta, je univerzálně použitelnej, místo příchytu na řidítko tam mám přísavku na sklo a musim fakt uznat, že nic lepšího sem neměl a zatim neviděl. Mám těžkej outdoorovej telefon a ten se ani nehne. Držák teda stojí neskutečnej randál, ale tady toho nelituju, až bude potřeba dokoupim to oko na moto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď sme už pri tej nabíjačke . Nemáte náhodou tip na nejakú čo vie nabíjať  a po nabití agm akumulátor 3Ah udržiavať  ?  Keď  baterku  pripojím na podobnú nabíjačku ako je o príspevok vyššie tak mi nabíjačka hneď zahlási že je nabité , aj keď ešte nie je .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...