Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ano, byl jsem s dvě hodiny starým negativním testem a respirátorem na legálním fotbalovém zápase s povolenou návštěvou diváků," sdělil Prymula. "Podotýkám, že jsem letos neměl žádnou dovolenou, natož zahraniční. Zdá se, že já smím být pouze doma," doplnil. Prymula opakovaně prosazuje tvrdší opatření proti šíření nemoci covid-19. Ještě ve čtvrtek před zápasem řekl České televizi, že premiérovi navrhne kvůli horšící se epidemické situaci zavedení striktních opatření na dva až tři týdny.

....buď je mimo realitu on, nebo půlka republiky. je mi blivno.fuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, nickie napsal:

....buď je mimo realitu on, nebo půlka republiky. je mi blivno.fuj

Smutný je, že je - přesně jak říkáš - mimo realitu on i ta zbývající půlka republiky. Začínàm mít pocit, že se z toho nevyhrabeme.

Kurwa kdy lidi hrající si na lídry konečně pochopí, že když prosazují omezení pro ostatní, musí jít příkladem a na sebe být stejně tvrdí nebo i tvrdší? Jinak je  nikdo nebude brát vážně a na omezení se jim půlka národa vykašle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Ano, byl jsem s dvě hodiny starým negativním testem a respirátorem na legálním fotbalovém zápase s povolenou návštěvou diváků," sdělil Prymula. 

Presne, voni si ty k.ndy polobolsevicky vsechno pekne predem "vosefovali" udelenou vyjimkou 😀 a myslej si, jak jsou chytry a "vyjebaly" s nama!

Me teda zajima, jak bude napr. reditel odboru ochrany verejneho zdravi na ministerstvu zahradnictvi vysvetlovat, ze je sponzor nebo partner SK Slavia Praha 😉

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, bandicoot napsal:

Letos neměl dovolenou, natož zahraniční... chudák. Pochopte ho.

Přesně. Po tomto duchaplném vysvětlení jsem si uvědomil, že ho cupujem v podstatě neprávem...

Měsíc a půl bez dovolené, vždyť to je neskutečná darda!

Je teda půlka února, že jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Tom4 napsal:

Na kterou ambasádu asi Prymule pojede jako velvyslanec? 

Tak von urcite na cinskou 😀 

To je uplne mimo zaber myho chapani. Von se divi, ze ma delat presne to, co doporucuje/ radi a nejradeji by naridil lidem, to je zustat doma 🤔

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Smutný je, že je - přesně jak říkáš - mimo realitu on i ta zbývající půlka republiky. Začínàm mít pocit, že se z toho nevyhrabeme.

Kurwa kdy lidi hrající si na lídry konečně pochopí, že když prosazují omezení pro ostatní, musí jít příkladem a na sebe být stejně tvrdí nebo i tvrdší? Jinak je  nikdo nebude brát vážně a na omezení se jim půlka národa vykašle?

Naprosto s tímhle souhlasím-on totiž teoreticky nic ne porušil (díky výjimkam a podobně), ale vůbec mu nepřijde divné, že existuje něco jako nepsana pravidla, etika a podobně (holt další z lidí, co mu toto nic neříká), ale když to vidím celkové v celé společnosti, tak se mu snad ani nedivím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Naprosto s tímhle souhlasím-on totiž teoreticky nic ne porušil (díky výjimkam a podobně), ale vůbec mu nepřijde divné, že existuje něco jako nepsana pravidla, etika a podobně (holt další z lidí, co mu toto nic neříká), ale když to vidím celkové v celé společnosti, tak se mu snad ani nedivím. 

Neblbni, etika, nepsaná pravidla... Ani psaná. Tohle nemůžeš po člověku, kterej byl na MZ chovnej, než se stal slavným, chtít 🙂

To, co se stalo, je standardní situace. Akorát v dnešní době / situaci víc viditelná. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to holt bere tak jako odjakživa naše slavná vládní/hradní/zákonodárná/církevní garnitura - sešněrovat plebs nepřehlednýma přikázáníma a hrůzou z nedozírných následků, ale sami být "pomazaná autorita nad zákonem". Pro spoustu chlapů je tenhle "pocit důležitosti a nepostradatelnosti" s přibývajícím věkem a uvadajícím libidem lákavější než sex a peníze...

Kdo nevidí že si Prymyla v minulých dnech opakovaně dovolil vystupovat v médiích jako někdo kdo ví co dělat (tj. v naprostém kontrastu s mediálně nemožným Herr Reichsspritzenmeisterem, který by měl být jeho chlebodárcem), ten nepochopí že výpověď měl napsanou možná ještě dřív než (spolu s Vondrou a Mynářem?) dostal svou VIP vstupenku...

Takže bych se vůbec nedivil tikzotově předpovědi že ho za pár týdnů dost možná zase budeme mít zpět, v nějaké jiné funkci :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7....ale když to vidím celkové v celé společnosti, tak se mu snad ani nedivím.

 

otázkou je, jestli se celá  společnost chová jako její špičky, nebo se špičky chovají jako celá společnost. vzhledem ke stádnosti lidského naturelu a napodobování chování alfa samců si myslím, že celá společnost se chová jako její špičky a tudíž výkřiky, že 40% lidí nedodržuje nařízení nemá opodstatnění, když samotná (j)elita se podle svých nařízení nechová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...