Přejít na obsah

Postěžujte si na hodináře


Doporučené příspěvky

Marek Frýdl mi mění poškrábaný hardlex na SKX013 za safír s antireflexem a tohle je jedna z jeho fotografií výsledků "přetěsnění" u Brože (přísahám, poslední návštěva v životě)..

https://www.dropbox.com/s/h85bn1jm25thbul/WP_20141209_01_13_10_Pro.jpg?dl=0

 

 

 

:eek:  kludne pridaj viac fotiek. Frydl je stara znama firma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:eek:  kludne pridaj viac fotiek. Frydl je stara znama firma. 

Sphinxx:

No je to evidetně šikula ten pan Frýdl ...

To trosku vypada, ze pranyrujete pana Frydla... ale to je ten hodnej. Zlej je ten z pasaze na Vaclavaku.

 

Edit. Financ byl rychlejsi na obranu pana Frydla  :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Broze jiz prosim nejmenovat. Pote,co jsem u nej mel jedny hodinky na oprave skoro 9 mesicu a bylo me receno,ze je provedena generalka strojku/ skoro celej vymenen a hodinky prodal zde na foru s tim,ze jsou v perfektnim stavu,coz se nepotvrdilo a clen fora je sveril svemu hodinari,taky zdejsimu clenu,ktery zjistil jine skutecnosti. celkem se citim jako podvodnik ja,ze jsem neco tvrdil,i kdyz na to byl i doklad.

Ve zkratce-broz je ten zlej a ja uz si tam nenecham vymenit ani baterku do budiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jsem taky udělal špatnou zkušenost s hodinářema:

Na mých fejkových Camel Trophy hodinkách Japan MOVT,které mám již 18 let a tudíž se staly mou nedílnou součástí a mám je rád dosloužil řemínek.

Objednal jsem si ho u Ježíška a hodinky odpočívali na poličce.jelikož v nich byla baterka stará 4roky a 4 měsíce,tak nezahřívaná lidským teplem navěky odešla,klasika.

Jak jsem byl zvyklý,chtěl jsem pro hodinky co nejlepší péči a tak jsem je svěřil své drahé polovičce, nechť je zanese k odborníkovi a ten vymění baterii a bude zase dobře.

Jaké však bylo moje překvapení,když se vrátila a oznámila mi,že pan hodinář baterii změřil,prohlásil,že je dobrá a že když dal pro jistotu novou, hodinky prý také nešly a že by jedině mohl hodinky za 250kč vyčistit,na což žena naštěstí neměla čas,tak poděkovala za snahu a odešla.

Pojal jsem podezření,které se bohužel potvrdilo,po vyndání baterie a změření multimetrem měla tato 1,3V,přesně stejnou jsem neměl,tak jsem tam skusmo přidržel o něco vyšší s napětím 1,5V a ejhle hodinky šly.

Takže evidentně snaha o rychlý prachy za nic,jen za výměnu baterie.

Pan hodinář Vladimír Švec,Chelčického 54,Písek.

No a dnes další šok,já se do města moc nepodívám,tak jsem opět poprosil,ženu zda by mi nekoupila velikostí správnou baterii,abych tento banální problém již vyřešil.Po návratu mi sdělila,že u hodináře na Lannově třídě v Č.Budějovicích se zeptala zdali jí prodají baterii V371,načež odborník odvětil,že ano,ale i s cenou výměny tj.pouhých 90kč,chytrá to žena poděkovala odborníkovi a odešla do Prioru,kde v oddělení elektro zakoupila příslušnou baterii Energizer Made in USA za 39kč,večer jsem jí tam usadil a mé milované fejky jedou dál...

Co k tomu dodat,je to hnus velebnosti a to pěkně fialovej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky udělal špatnou zkušenost s hodinářema:

Na mých fejkových Camel Trophy hodinkách Japan MOVT,které mám již 18 let a tudíž se staly mou nedílnou součástí a mám je rád dosloužil řemínek.

Objednal jsem si ho u Ježíška a hodinky odpočívali na poličce.jelikož v nich byla baterka stará 4roky a 4 měsíce,tak nezahřívaná lidským teplem navěky odešla,klasika.

Jak jsem byl zvyklý,chtěl jsem pro hodinky co nejlepší péči a tak jsem je svěřil své drahé polovičce, nechť je zanese k odborníkovi a ten vymění baterii a bude zase dobře.

Jaké však bylo moje překvapení,když se vrátila a oznámila mi,že pan hodinář baterii změřil,prohlásil,že je dobrá a že když dal pro jistotu novou, hodinky prý také nešly a že by jedině mohl hodinky za 250kč vyčistit,na což žena naštěstí neměla čas,tak poděkovala za snahu a odešla.

Pojal jsem podezření,které se bohužel potvrdilo,po vyndání baterie a změření multimetrem měla tato 1,3V,přesně stejnou jsem neměl,tak jsem tam skusmo přidržel o něco vyšší s napětím 1,5V a ejhle hodinky šly.

Takže evidentně snaha o rychlý prachy za nic,jen za výměnu baterie.

Pan hodinář Vladimír Švec,Chelčického 54,Písek.

No a dnes další šok,já se do města moc nepodívám,tak jsem opět poprosil,ženu zda by mi nekoupila velikostí správnou baterii,abych tento banální problém již vyřešil.Po návratu mi sdělila,že u hodináře na Lannově třídě v Č.Budějovicích se zeptala zdali jí prodají baterii V371,načež odborník odvětil,že ano,ale i s cenou výměny tj.pouhých 90kč,chytrá to žena poděkovala odborníkovi a odešla do Prioru,kde v oddělení elektro zakoupila příslušnou baterii Energizer Made in USA za 39kč,večer jsem jí tam usadil a mé milované fejky jedou dál...

Co k tomu dodat,je to hnus velebnosti a to pěkně fialovej...

Myslím,že s fejky Tě tu nikdo litovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...