Přejít na obsah

Sundaváte hodinky na sex?


Mirek007

Doporučené příspěvky

Hodinky nesundávám nikdy a za žádných okolností.  :fyou:

Když mám náladu (většinou), tak dokonce při tom, když měním jedny hodinky za druhé, ty první na ruce jen povolím, nasadím druhé a ty první teprve pak sundám. Aby nebyla žádná prodleva, kdy nemám žádné hodinky na ruce.

Když přendávám dvoje a oboje jsou na tahu, tak povolím sponu, přesunu je na pravou ruku a na levou ruku nasadím nové. Původní pak sundám z pravé ruky a uložím.  :notworthy:

Myslel jsem, že to, co prožívám, je strop! Omyl! Jde to i výš! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární dny

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak záložní zdroj časového údaje bych na zápěstí snesl, bohužel nejužší místo mého zápěstí pohodlně obepne ta nejdelší dostupná varianta tahu.

A to u všech mých kousků. A na trenýrkovou gumu je přehazovat nebudu, to by bylo opravdu přes míru.

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 3.4.2018 si je na to sundavám vždycky. Zvěčněno v mejch statutech...

 

Edit: A jak tu kdysi nastycrew52 psal, někdy nepomůže ani sundání hodinek, pokud jsou v dosahu...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pánové pánové, já nevím co říci - snad jen, že takto plodnou a zábavnou debatu jsem na chronomagu snad ještě nečetl. :notworthy:

 

No a já to mám tak, že drahé kousky doma odložím hned z příchodu - nechci s nima někde křápnout no a na sex si beru elektronické, abych změři zda se zlepšuji nebo zhoršuji - vše zapíšu do exelu. S manželkou to na konci měsíce vyhodnotíme a buď naplánujeme zlepšení a nebo naopak pár střed vynecháme. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...