Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, nickolas napsal:

Vím že to tady někdo nedávno taky psal - puklé okno, výměna, stejné místo a okno znovu pryč

To byl já… na tom třetím skle, co teda mám od listopadu, už jsou 3 ďobky a jedna pavučina, je*u to už, až na jaře… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som si myslel, že hlasové ovládanie v aute je aktívne, keď človek dá povel tlačítkom, mikrofónom a tak. Ale nie, ono to šmíruje stále. Som viezol malú a robil som sa, že ma bolí brucho. Vydával som kvílivé zvuky, však si to viete predstaviť. A zrazu sa repoduktorov ozve, že "Are you ok? bla bla". Hovorím, že "I am ok" a stíchlo to. Neviem, či to mal na svedomí Android car, alebo auto samotné, nejak som na to potom zabudol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až budete někdy sami, řekněte potichu "vím že mě posloucháte". Pokud nikdo neposlouchá, nic se nestane. Pokud ano, možná někdo pěkně znervózní.

 

Jinak teda, už se mi několikrát stalo, že jsme v práci o něčem mluvili, o něčem co je zcela mimo moje zájmy, co jsem nikdy na internetu nehledal a neprohlížel a najednou se to na mě začalo odevšad ukazovat, nabídky na telefonu, videa na joutroubě, reklamy, inzeráty. Například za poslední týden mi na telefonu vyskočily dva inzeráty na traktor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, PepaSFI napsal:

až budete někdy sami, řekněte potichu "vím že mě posloucháte". Pokud nikdo neposlouchá, nic se nestane. Pokud ano, možná někdo pěkně znervózní.

 

Jinak teda, už se mi několikrát stalo, že jsme v práci o něčem mluvili, o něčem co je zcela mimo moje zájmy, co jsem nikdy na internetu nehledal a neprohlížel a najednou se to na mě začalo odevšad ukazovat, nabídky na telefonu, videa na joutroubě, reklamy, inzeráty. Například za poslední týden mi na telefonu vyskočily dva inzeráty na traktor.

Podobne, viackrát. Napríklad sme sa svojho času s kolegom vonku na parkovisku bavili o dobrom outdoor obchode, prídem do firmy ku kompu a už mi spomenutý obchod svietil na monitore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobne. Veľmi dávno som pozeral na YT videa kde Indovia repasuju autobatérie. Od tej doby mi žiadne také video nedalo ako tip. Asi po pol roku telefón v ruke a rozprávam s bratom, či videl to video. Išiel som ho nájsť a ani som nevedel ako sa volalo alebo mohlo volať. Hovorim, asi dám hľadať Ind repasuje batériu. Otvorím YT a tam ako tip presne to video... Podobne sa to stalo už x krát kedy ma to napadlo, že toto nemôže byť náhoda. Aj steny majú uši

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neposlouchaji, ono by to nebylo úplně energeticky efektivní, oni to mají promakane úplně jinak. Ten telefon pozná, že je blízko jiného telefonu delsi dobu, tim padem se da ocekavat rozhovor. A jeho tématem bude pravděpodobně neco, co jeden z tech telefonu drive hledal. Takže reklama se ti zobrazuje ne na základě toho, že jste se o tom bavili a ono tě to poslouchalo, ale toho, že ten druhý člověk neco hledal, tím pádem se o tom s tebou pravděpodobně  bavil a tvůj telefon si tu informaci od něho vzal.

Ne vždy to funguje bezchybně, ale ty si toho všimneš právě v situaci, kdy se to povede tak, jak je to vymyšlené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, geometr said:

🤣

to jsou profici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Maro napsal:

Neposlouchaji, ono by to nebylo úplně energeticky efektivní, oni to mají promakane úplně jinak. Ten telefon pozná, že je blízko jiného telefonu delsi dobu, tim padem se da ocekavat rozhovor. A jeho tématem bude pravděpodobně neco, co jeden z tech telefonu drive hledal. Takže reklama se ti zobrazuje ne na základě toho, že jste se o tom bavili a ono tě to poslouchalo, ale toho, že ten druhý člověk neco hledal, tím pádem se o tom s tebou pravděpodobně  bavil a tvůj telefon si tu informaci od něho vzal.

Ne vždy to funguje bezchybně, ale ty si toho všimneš právě v situaci, kdy se to povede tak, jak je to vymyšlené.

Chápem, sám som technik a viem, že zázraky v technike sa nedejú, procesy žerú batérie atd. Ale minimálne ten jeden prípad si naozaj vysvetliť neviem. S kolegom, s ktorým sedím v kancli, som bol na obede. Keď sme prišli z obeda, ešte som hulil pred firmou a náhodou mi napadlo, že sa ho popýtam na nejaké outdoor veci. Nič sme nehľadali na mobile, len sme sa bavili. Odporučil mi jeden obchod a hore mi na PC vyskočila na ten obchod reklama. Náhoda na úrovni výhry v lotérii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...