Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Od začátku ledna sleduji každý den ceny letenek na léto, dva termíny. Dva měsíce furt stejně drahé, nebo dražší. Tak jsem se minulý týden nasral a koupil ketenky na léto. Ano, uhodli jste, dneska kouknu a letenky o 4500 litru levnější, mě by jeblo. Stejně to mám s eurem. Mám splatnou fakturu za 14 dnů,tak hlídám nejlepší kurz. Celou dobu ani hovno,ale hned jak koupím,tak na druhý den padne euro.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase Vimperk. Ano, vím že je tam stacionární měření, vloni už jsem jednou 600 Kč přispěl (58 km/h na 50ce v jedenáct v noci). Hlídám si to, fakt. Teď chtěj další pětikilo. Znáte Vimperk, úsek kde je ono měření nainstalovaný? Po setmění tam vítr opuštěně posouvá slaměný koule, liduprázdno. Přehlednej úsek se širokým rozhledem na obě strany. Teď 55 ve čtyři ráno, opět město duchů... Kurva drát, to už ty městský zmrdi ztratili soudnost a úplně rezignovali na jen formální a nenaplněný materiální znaky přestupku? Dnes tedy jmenovitě soudružkám Věra Šenkýřová, Irena Předotová a vlastně všem dalším kdo mají co do činění s radarovým byznysem a prasárnou zvanou správní delikt provozovatele, (kdy právo a morálka musela ustoupit kšeftu s odpustky) přeju bolestivou stolici. Tak hlavně že jde vo bezpečnost, žejo. 

 

1033670578_Untitled-1copy.jpg.3cbf7e64120957d74f554d61232f3cd9.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za to, že úsekový nepořeší. Ale vtip je v tom, že někdo raději sleduje silnici a okolí, než aby v křeči zíral upřeně na tachometr, jestli 51 nebo 54 už není moc... Ať už projíždí měřený úsek, nebo jen obec bez měření (ano, i takové ještě existují).

E: Mimochodem, sympatickej avatar 🙂

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úsekový měření fakt antiradar nevyřeší, pokud se nepletu, jsou tam stacionární radary s kamerou při vjezdu a výjezdu z měřeného úseku a nějak se to průměruje. Člověk do toho nejspíš nijak nezasáhne, takže soudružkám není třeba děkovat. Ale Kuncák bude vědět víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám ke své spokojenosti Radarbot na mobilu.

Stejně mi to bylo jednou houby platné, v Říčanech, kde je radarů asi 7 vím o nich,  jsem si nastavil při vjezdu tempomat a stejně mi přišla pokuta za rychlost 55 km v hodině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív mě naštvala ex-, která sedla za volant nalitá a způsobila nehodu. Naměřili jí 2,3 promile.

A pak mě naštvaly český soudy, který jí napařily 30k pokutu a 20 měsíců zkušebku, kterou si může po polovině ukončit a zůstane bez zápisu. Takže hoši, od října 2023 se můžete těšit, že takovýho člověka zase budete potkávat na silnicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Jeremy napsal:

Nejdřív mě naštvala ex-, která sedla za volant nalitá a způsobila nehodu. Naměřili jí 2,3 promile.

A pak mě naštvaly český soudy, který jí napařily 30k pokutu a 20 měsíců zkušebku, kterou si může po polovině ukončit a zůstane bez zápisu. Takže hoši, od října 2023 se můžete těšit, že takovýho člověka zase budete potkávat na silnicích.

Bořku, obhajuje Tě, že Dáda byla v mládí celkem pěkná holka. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Americkej napsal:

Mám za to, že úsekový nepořeší. Ale vtip je v tom, že někdo raději sleduje silnici a okolí, než aby v křeči zíral upřeně na tachometr, jestli 51 nebo 54 už není moc... Ať už projíždí měřený úsek, nebo jen obec bez měření (ano, i takové ještě existují).

E: Mimochodem, sympatickej avatar 🙂

Napr. Genevo ma vetsinu tech sracek v databazi, pak to jede dle gps, takze poresi, aspon u nas tedy to fungovalo vzdycky dobre .. usekovky, kamery na cervenou. A presne jak rikas, muzes se pak soustredit (aspon v noci) jen na cestu a ne na to kdo kde meri (v cr nemaj pokud se nepletu infraprisvit na lasery pro nocni pouziti), za dne pak antilaser (ale pouziti neni de jure legal).

Pak zustanou problem jen mobilni usekovky (RamCam), myslim ze to bude v tech novych bmw co maj, nevim jestli se to uz zacalo pouzivat nebo ne, v DE to pouzivaj furt. Na to nefunguje nic, sledovat zrcatka jedine.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, safi napsal:

no ... .dobře že už je tvá ex.... 

Přesně tak. Nicméně nebrání jí to v tom, aby mě furt tahala po soudech (zatím 4 roky se taháme o SJM, příští týden snad bude poprvé prvoinstančně rozhodnuto). No a loni na mě poslala exekutora (samozřejmě neoprávněně, nedostala ani kačku, ale mě to stálo majlant na právnících).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jeremy: To mi je líto. Aspoň, že tě neobvinila z vymyšleného znásilnění. :-(.

Mě dnes naštvala lhostejnost lidí. Dvoupruhovka na Pankráci před Arkádami. K přechodu dorazí slepec s hůlkou a opravu nemocnýma očima. Mylíte, že někdo z těch lidí, kteří byli poblíž něho, mu nabídli doprovod před cestu. Akorát na něho blbě koukali a odvraceli obličej. Nakonec jsem to nevydržel a provedl ho dvěma semaforama a dovedl ho až do lékárny. A vcelku dobře jsme pokecali 🙂 

Jinak velký respekt ke všem slepcům, kteří se sami vydají na cesty... a zejména do metra... 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, safi napsal:

Jinak velký respekt ke všem slepcům, kteří se sami vydají na cesty... a zejména do metra... 

To mi pripomenulo jedného známeho. Slepý ako patróna, ale veselá kopa. A cez koronu chodil do obchodu za rohom tak, že si dal rúško cez oči a nos, a pod to si dal otočené okuliare, spolu s bradou to na prvý pohľad naozaj vyzeralo, že má hlavu naopak :D Tú cestu do obchodu poznal naspamäť a chodil ju bez paličky len v klopkavejších topánkach, potom sa na tom spolu s predavačkou chlemtali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...